Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv ez a teszt vagy csak...

Pozitiv ez a teszt vagy csak szaradasi csík? (Kép)

Figyelt kérdés

Szeretnénk második babat, van 1-2 napom meg a mensiig, és gondoltam megcsinalok egy tesztet, anno a kislányommal ilyenkor már szép halvány pozitív lett :) ma reggeli első vizeletbol elvegeztem, de sajnos csak kb 15-20 perccel később tudtam megnezni, mert elesett a gyerkocom és vigasztaltam. Csináltam már régebben is x epilt, de nem emlékszem hogy valaha is kijott volna valami rajta ha nem volt baba. Vagy tapasztalt valaki ilyet? Szerintetek?

[link]



2014. márc. 5. 08:40
 61/104 anonim ***** válasza:

Bocs h ezt írom de szerintem ez szellemcsik!

Nekem is volt ilyen(ha megtalálom a kérdést belinkelem)

De nem volt baba.

En a színe miatt mondom ezt,mert olyan szürkés..es nem igazán erősebb a többinél.

En is nagy tesztes vagyok,es ez a teszt mar csinált velem ilyet..

Persze nagyon drukkolok h ne legyen igazam!

2014. márc. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/104 A kérdező kommentje:

[link]

Szia! Azért nem gondolom hogy szellemcsík mert 2 perc után már látszott egy sötétebb árnyék, és Előben színe is van, de akárhogy ffényképezem, nem adja vissza a kép. De aztán lehet hogy igazad van. Holnap vagy holnapután kiderul :)

2014. márc. 7. 07:59
 63/104 anonim ***** válasza:
jaj felejtsd már el ezt a szellemcsíkozást halvány pozitív tesztje van a kérdezőnek ma reggel.....tisztán látszik még erőlködni sem kell hozzá, hogy lásd....ma reggel tette fel a friss képet
2014. márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/104 anonim ***** válasza:
kérdező nyugi van halkan örülj, mert ez pozi csak még halvány dpo 12-en vagy nem is lelhetne erősebb :)
2014. márc. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/104 anonim ***** válasza:

61-es vagyok!ha 2percen belül kijött es pirosas akkor jo!nekem a fotón szürkesnek tűnt!

A többieknek mondanám:latom a 2csikot de nem fogom a kérdezőnek azt írni h gratulalok,ha egyszer en ezzel a teszttel mar megjartam!

Es nekem furcsa a színe..

2014. márc. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/104 anonim ***** válasza:

Szerintetek ezek a terhességi tesztek pozitívak?


[link]


Ez volt anno az en tesztem

2014. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/104 anonim ***** válasza:
66 - kép nem található!
2014. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/104 anonim ***** válasza:
2014. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/104 anonim ***** válasza:
Talan most!azt irtam h baba van,de vegul a következő ciklusban fogant,es ezekből a tesztek bol nem lett ..
2014. márc. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/104 anonim ***** válasza:

a pozitív teszt attól még pozitív és nem attól lett pozitív a teszted már álpozi volt....hanem mert esetleg kellett volna progi, vagy mert nem tapadt meg rendesen....nekem 6 pozitív tesztem volt és én is elvetéltem hat hetesen de nem azért volt pozi a tesztem mert álpozi volt, hanem mert terhes voltam csak nem maradt meg....mert ikerterhesség volt és vékony volt a nyálkahártya....ezért mondom a kérdezőnek hogy menjen orvoshoz mindenképpen

jövő héten addig meg teszt két naponként

2014. márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!