Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv ez a teszt vagy csak...

Pozitiv ez a teszt vagy csak szaradasi csík? (Kép)

Figyelt kérdés

Szeretnénk második babat, van 1-2 napom meg a mensiig, és gondoltam megcsinalok egy tesztet, anno a kislányommal ilyenkor már szép halvány pozitív lett :) ma reggeli első vizeletbol elvegeztem, de sajnos csak kb 15-20 perccel később tudtam megnezni, mert elesett a gyerkocom és vigasztaltam. Csináltam már régebben is x epilt, de nem emlékszem hogy valaha is kijott volna valami rajta ha nem volt baba. Vagy tapasztalt valaki ilyet? Szerintetek?

[link]



2014. márc. 5. 08:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/104 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Most délutánra elkezdett fájni a hasam, hol fáj, hol elmúlik. Lehet, hogy meg fog jönni ma vagy holnap. Holnap szerintem nem csinálok tesztet reggel, hanem csak holnapután. Veszek egy facellet meg egy olyan másik dmeset, amit említett az egyik kedves hozzászóló :)

És ha baba van, akkor már tényleg kell, hogy mutassa két nap múlva.

2014. márc. 6. 17:03
 42/104 anonim ***** válasza:
én viszont csinálnék...mert ha pozitív és esetleg barnázol vagy bármi gond isten adja hogy ne legyen de akkor meg tud támogatni utroval vagy bármi....szerintem csinálj....ha negatív akkor így van de ha pozitív ....
2014. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/104 A kérdező kommentje:

Rendben, gyorsan elszaladok a dmbe, az van itt közel!

:)

2014. márc. 6. 17:25
 44/104 anonim ***** válasza:

36-os vagyok, mi is pár hónapja próbálkozunk:-)

sok sikert :-)

2014. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/104 anonim ***** válasza:
A "Dm-es" valaszolo vagyok!! Jaj nagyon drukkolok!!!! :)))
2014. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/104 A kérdező kommentje:

Vettem egy Intimedet, holnap reggel megcsinálom :) Én is nagyon szeretnék egy pozit látni, bár nem érzem magam babásnak. De majd meglátjuk :) :) :) holnap reggel kiderül remélem.

Köszönöm, hogy írtok, mindenkinek szép estét! :)

2014. márc. 6. 18:21
 47/104 anonim ***** válasza:
azért szorítok ! :)
2014. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/104 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) reggel jelentkezem!
2014. márc. 6. 19:52
 49/104 anonim ***** válasza:
Szerintem ez halvany pozi! Drukk drukk!!:-)
2014. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/104 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

1 órája kelt fel a kislányom meginni a tejitalt, most tudtam megcsinálni a tesztet. Kb 3 perce pisiltem, és már látok valami nagyon halványat megint, de talán van színe. Várok kb még egy kicsit, azt írják, hogy akár 30 percig is értékelhető. Ajj, most már tényleg izgulok :D de nem valami hú de vastag ez sem, de látszik:D mindjárt töltöm a képet.

2014. márc. 7. 06:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!