Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv ez a teszt vagy csak...

Pozitiv ez a teszt vagy csak szaradasi csík? (Kép)

Figyelt kérdés

Szeretnénk második babat, van 1-2 napom meg a mensiig, és gondoltam megcsinalok egy tesztet, anno a kislányommal ilyenkor már szép halvány pozitív lett :) ma reggeli első vizeletbol elvegeztem, de sajnos csak kb 15-20 perccel később tudtam megnezni, mert elesett a gyerkocom és vigasztaltam. Csináltam már régebben is x epilt, de nem emlékszem hogy valaha is kijott volna valami rajta ha nem volt baba. Vagy tapasztalt valaki ilyet? Szerintetek?

[link]



2014. márc. 5. 08:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/104 anonim ***** válasza:
83%

ÉRdekes, hogy aki negatívnak látja mind le lett pontozva.


Nem látom a második csíkot, de nem is tudtam ránagyítani a képre. Kívánom, hogy ott legyen az a csík.

2014. márc. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/104 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!

Én mindenkinek zöld kezecskét adtam, mert a véleményekre voltam kiváncsi és ki így látja, ki úgy :) Én is azt szeretném, ha pozitív lenne, de nem akarok hiú ábrándokat sem :) Nem tudom eldönteni, hogy ez milyen csík, én látom valamit élőben, és itt a képen is, ha jól megnézem.

Vagy holnap reggel csinálok egy új tesztet, vagy holnapután. És akkor annak már egy jól látható pozinak kéne lennie, ha baba van.

2014. márc. 5. 11:16
 23/104 A kérdező kommentje:

Bejelöltem, hogy én hol látom :)

[link]

2014. márc. 5. 11:52
 24/104 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tényleg van ott valami. Eddig semmit semmit sem láttam, de mintha
2014. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/104 anonim ***** válasza:
100%
Én is látom a 2. csíkot, de azt nem tudnám eldönteni, hogy csak száradási-e vagy tényleg pozi! De esélyes! :) Tesztelj reggel is, ha ez pozitív, akkor már erősebb lesz! Drukkolok, majd írd meg!
2014. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/104 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pozitív lesz. Én LH teszten láttam rengeteg ilyet ciklus elején, határozottan más mint a totál negatív terhességi teszt (sajna van összehasonlítási alapom).
2014. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/104 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Elvileg 23-an volt pozitív az ovutesztem, vagyis kb ez volt a 10. dpo-m. De már 3 hónapja pontosan minden hónapban napra pontosan jön meg, holnap lenne esedékes. Viszont ha a peteeresemet nézem akkor későn volt és még nem kéne megjonnie holnap. Hát kíváncsi leszek :) sajnos x epilt nem tudtam venni, hanem predictor earlyt. Holnap reggel szerintem megcsinálom, ha addig nem jön meg. Köszönöm a sok sok választ mindenkinek! :) reggel jelentkezem!
2014. márc. 5. 20:43
 28/104 anonim ***** válasza:
na, valami hir? :)
2014. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/104 anonim ***** válasza:
Hát igen, ne a naptárat nézd. Ha pontosan tudod, hogy mikor volt peteérésed, akkor arra számolj 14 napot, és akkor kell (nem) megjönnie. Úgyhogy még elég korai volt a teszt, szerintem várd meg még azt a 4 napot legalább. Úgy biztosabb eredményt kapsz.
2014. márc. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/104 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Elvegeztem reggel a prediktor earlyvel. Ugye ez 10es érzékenységű az xepil meg 25os ha jól tudom, szóval ha baba lenne akkor erősebbnek kellett volna lennie jóval. Hát ezen is kijott valami halvány, de nem hiszem hogy ez pozinak számít. Kb 5 perc után már látni lehetett, de mikor Megszáradt akkor jobban. Még letettem az uvegcset mert az nagyon bezavar. Felteszem mindjárt a képet :) de nem stresszelek most rajta, ha van baba akkor nagyon boldog lennék de ha nincs akkor majd sikerül a közeljövőben remélem :) de minden hónapban leszakad a hasam/derekam úgy szokott fájni mensi előtti napokon. Most meg a peteeres után 5-6 nappal barnás folyasom volt és erős derejfajdalmam, de azóta nincs semmi. Anno a kislányomnal ugyanígy volt egy barnazas a beagyazodas körül, de akkor viszont nagyon fájt a mrllrm, abból tudtam hogy baba van. Most meg még sincs duzzadva, de mensis tüneteim sincsenek.
2014. márc. 6. 11:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!