Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy ötletem. Velem tart...

Van egy ötletem. Velem tart valaki?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akinek azt mondták nem lehet gyereke mégis ikreket szült most.Az aviva tornát csinálta 2 hónapig otthon.Kipróbáljuk mink is?Szerintem egy próbát megér.Menszesz első napjától az 1 kötet egyszerű gyakorlatait kell elvégezni.A 14.naptól a 2 kötetből a 11 oldaltól a 37.oldalig.Elküldöm a linket,töltsétek le.Nekem vasárnap körül kell megjönnie.Én akkor kezdem.Velem tart valaki?
2009. dec. 30. 12:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/179 anonim válasza:
Szia! Nekem már jön le, de sajnos a második már nem elérhető... Nagyon köszönöm, remélem használ! :)
2010. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/179 anonim ***** válasza:

beszállok én is lányok, szerdán elkezdem a 2. kötet gyakorlatait, mert a ciklus közepén leszek


még nem próbáltam a gyakorlatokat, remélem a könyvből rájövök, hogyan kell pontosan csinálni


mindenkinek nagyon szorítok :)

2010. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/179 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Igen, meg lehet tanulni a könyvből is szerintem. Előbb a tanácsokat olvasd el, aztán állj neki a tornának. Aki bizonytalan, annak ajánlom még az Arwen-tornát, amit dvd-vel lehet megrendelni a netről.

Az ovulációs gyakorlatokat peteérés környékén és kicsit tovább is kell végezni, tehát 28 napos ciklusnál kb. 10-20 napig. Azért tovább, hogy a hormonszint fenn legyen tartva. Heti kétszer, de ha többször van idő, pl. kétnaponta, az csak előny. (Mint írtam, én naponta végeztem, de az oldalon több emberkével találkoztam, aki inkább naponta végezte.)

Az egyszerű gyakorlatokat csak a ciklus első felében végeztem a 3. naptól, mert mint írtam vannak benne meghozó jellegű gyakorlatok is. Le van írva, úgy emlékszem a 2. kötetben, hányas számúak a meghozóak (tehát a mensi megindulását segítő, "beszorítós" gyakorlatok).

Remélem, valamennyit segítettem.

2010. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/179 anonim ***** válasza:

Szia!

Az egyik linket pontosan a másodikat sikerült letöltenem de az elsőt nem tudtam azt írta ki,hogy sérült a fájl,más le tudta tudta tölteni?

Nagyon érdekes már bele olvastam a másikba és sok mindenkitől hallottam már erről a tornáról jót így ha most sem sikerült a baba akkor én is kipróbálom!

Drukk mindenkinek!!! :-)

2010. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/179 anonim ***** válasza:
Videó nincs ezekről a gykorlatokról?
2010. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/179 anonim ***** válasza:
Elég sok idő lesz, míg begyakorlom úgy a gyakorlatokat, hgoy nem kelljen mint a hülye olvasni, mert folyamtosan szünet nélkül kell csinálni nem??
2010. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/179 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, végigcsináltam a 18 gyakorlatot. Rendesen megdolgoztatj a hasat és tényleg szinte forró volt az alhasam utána. Ti mit éreztetek?
2010. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/179 A kérdező kommentje:
Én holnap kezdem a gyakorlatokat mert holnap leszek a 3.ciklus napon.Majd leirom milyen volt.Kitartás mindenkinek.
2010. jan. 3. 19:37
 29/179 anonim ***** válasza:
sziasztok énis csatlakozom nekem ma jött meg !!!! szerdán kezedem , egy kérdés elsö kötett összes gyakszit kell csinálni??? :) brigi
2010. jan. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/179 anonim ***** válasza:
Én kihagyom a meghozó gyakorlatokat..B.
2010. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!