Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szoros nadrág viselése,...

A szoros nadrág viselése, illetve a hason alvás okozhat vetélést 14 hetesen?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 07:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezek így önmagában nem okozhatnak vetélést szerintem. A hason alvás biztosan nem, mert én 25 hetes vagyok, a pocakom is nagy, ennek ellenére még mindig félig hason alszom, az egyik lábam felhúzom, és ezzel betámasztom magam (teljesen már úgysem tudnék ráfordulni, mert kényelmetlen és biztosan felébrednék rá). Neked még van pár heted, hogy akkora legyen a babapocakod, ami ebben megakadályoz.

A szoros nadrághoz pedig annyit fűznék hozzá, hogy ha már nagyon nyomja a pocakodat és kényelmetlen, akkor úgysem fogod viselni, hiszen téged fog nagyon-nagyon zavarni és az lesz a célod, hogy legalább a pocakodat ne érje nyomás, ha már minden mást ér (ahogy a méh eléri a köldök vonalát kb húsz hetesen, kicsit feljebb tolja a gyomrot, a gyomor a tüdőt nyomja, nekem ez nagyon rossz és kényelmetlen, mert bármit eszek, az folyamatosan felfelé jönne, a levegő meg nehezebben meg le).

2008. aug. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!