Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha gumival...

Rainbow2013 kérdése:

Lehetek terhes ha gumival védekeztünk? Valaki járt már így?

Figyelt kérdés
Kb a ciklusom (35 napos) felében voltunk együtt a párommal, gumival védekeztünk. Ez december 28-án volt. Azóta január 13-án meg kellett volna jönnie de még azóta is semmi 12 napos késésben vagyunk... Január 17-én, 19-én és 20-án teszteltem. 1negatív és egy halvány pozitív ami után újabb két negatív teszt lett.... Szerintetek lehetséges?

2015. jan. 24. 12:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Már elmentem volna orvoshoz. Amúgy igen, az óvszer sem (ahogy egyetlen védekezési forma sem) 100%-os. Egy vérvétel, ultrahang, orvos többet mondana mint mi itt.
2015. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
ha volt egy pozitív teszted akkor terhes vagy.
2015. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

utolsó, de utána volt két negatív is.

Szerintem próbálj megnyugodni és mielöbb irány az orvos :)

2015. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nagyon halvány volt a pozitív és utána volt két negatív is. És furcsának találom, hogy ennyi idő után nem mutat pozitíva... Ha az lennék! :( akkor már erős pozitívnak kéne lenni, nem?
2015. jan. 24. 12:33
 5/33 anonim ***** válasza:

Ez már jelentős késés, orvoshoz kell fordulni. Ha UH-val nem is lát semmit, vértesztre el tud küldeni, ami sokkal egyértelműbb, mint egy pisiteszt.


Egyébként ha ennyi idő után is negatívak a tesztek, ráadásul védekeztetek is, nem valószínű a terhesség.

Persze függ attól is, hogyan végezted el a tesztet. Ha megittál előtte 4 liter folyadékot, simán lehet negatív akkor is, ha terhes vagy. Álpozitív eredmény sokkal ritkább, mint a negatív, de ugye én nem láttam a tesztet, nem tudom megmondani, hogy tényleg pozitív vagy csak odaképzelted a csíkot.

2015. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
ŐSzinte leszek, de igen, annak kéne lennie. De ezzel nem lehet játszani, mert nem biztos, hogy minden rendben van. Ha pedig elindult egy folyamat, de megszakadt és nem válik le magától, akkor neked is súlyos problémáid lehetnek, akár életveszélyesek is. Ezért (is) kell orvoshoz fordulnod!
2015. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, nem ittam max két pohár innivalót, nem vagyok nagy ivó. És semmi olyan tünetet nem veszek észre magamon ami terhességre utalna. A teszt (Gabriel) napközben 11 órakor mutatott halvány negatívat amit leginkább természetes fénynél lehetett látni. Az összes többi egyértelmű negatívat adott. Volt már rá példa hogy késett a mensesem, de ez most eléggé megriasztott, hogy védekeztünk és mégis lehetséges, hogy baj van!
2015. jan. 24. 12:52
 8/33 A kérdező kommentje:
Utolsó! Terhességi folyamatra gondolsz? Hogy mégis lehetsége, hogy baba van a dologban?
2015. jan. 24. 12:54
 9/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, az utolsó arra gondolt, hogy lehet pl méhen kívüli terhesség, vagy megszakadt terhesség vagy valami más, ami miatt egyszer pozitív aztán negatív

Szóval mindenképp tanácsos dokihoz menni és kideríteni, hogy mi van, csak a biztonság kedvéért

2015. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Kedves utols! Köszönöm a segítséget! Jövő hétre próbálok időpontot egyeztetni. De ha vetélés vagy méhen kívüli terhesség lenne annak lennének tünetei, nem? Mert tényleg minimálisan látszott az a második csík, legjobb barátnőm szerint vagy rossz volt az a teszt vagy a pisi színezte meg... Bár az utóbbit kétlem!
2015. jan. 24. 15:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!