Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt és legyünk megint egy nagyon jó kis csapat!

(Átvettem a stafétát, de remélem nem sokáig ☺ ) Gigi



2016. jún. 30. 22:01
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/292 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Tegnap voltam a dokinál ès szerencsère minden rendben van. Tegnap volt a 14.ciklus napom ,az orvos 4mm nyálkahártyát ès a jobb petefèszekben egy 18mm-es domináns tüszőt látott. Azt mondta az orvos ma holnap lesz tüsző repedès. Ma mèg nega volt az ovuteszt,de már erősődik. Szerintem vasárnap lesz ovum. Remèlem most összejön. :) M.
2016. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/292 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek ez jó eredmèny a 14. napon? A 4mm-es nyálkahártya nem túl vèkony? Èn már annyi mindent olvastam,a dokinál meg fel sem merült bennem ez a kèrdès, örültem az èrett tüszőnek. Mi a vèlemènyetek? M.
2016. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/292 anonim ***** válasza:
100%

Jön megfele, de átrágtuk megint (kb ezredjére :) ) a férjemmel a dolgot, és nem várunk őszig, többet nem védekezünk sehogy sem :)

Úgyhogy új hónap kezdődik nekem és remélem hamar sikeres lesz :)

E.

2016. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/292 anonim ***** válasza:
100%

M! Bár nem értek hozzá, de emlékeim szerint kisbabához nem 7 mm körül kell lennie?

E.

2016. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/292 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, mindjárt elájulok... hiába úgy látom, hogy meg akar jönni, a kisördög nem hagyott, csináltam egy tesztet és extrahalványan, de 2 csíkos... :O :O

Ezt most nem tudom mire vélni, lehet csak száradási, (még élőben nem láttam száradásit, ha nega volt a tesztem, azon nem volt semmi) meg csak nem reggeli elsőből csináltam, meg még nem is késik, meg nem is 10-es, hanem 25-ös teszt, meg tényleg nagyon halvány... huhhh

Leteszem a fiam aludni és ha sikerül lefotózni (ha egyáltalán látszik fényképen, felteszem!

Tényleg remegek a döbbenettől... :O

E.

2016. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/292 anonim ***** válasza:
100%

E!:D

Jaaaaaahj de jó! :D :D gratula! :D

Várjuk a képet.;)

Timi

2016. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/292 A kérdező kommentje:

Mit mondtam? :D még a végén igazam is lesz :) halkan gratulálok ha tenyleg az,de még lőljél holnap reggel egyet a tutiért :) aki jönni akar az jönni fog :)

Jobban átrágom a válaszokat majd gépről mert telóròl elég nehéz :)

Nekem végre ma a déli ovuteszt pozi lett,estére remélem jó erős lesz :D pedig már kezdtem aggódni mert már a 17 napon vagyok,ugyhogy most odébb csúszott kicsit :)

2016. júl. 9. 13:15
 128/292 anonim ***** válasza:
100%

Na sikerült feltölteni, de mostmár egyre inkább azt mondom, hogy ez bizony a mumus száradási (már ha egyáltalán látjátok :)

[link]


E.

2016. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/292 anonim ***** válasza:
100%

E!

Szerintem ez tnyleg száradási csík:(

De viszont ameddig nem jön meg addig van remény ;)

Timi

2016. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/292 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is úgy gondolom most már, hogy az...

Nem baj, jó volt egy rövid ideig örülni neki, meg is lepne rendesen, ha pozi lenne, tényleg nem vagyok miatta elkenődve...

Majd a köv. hónaptól... :)

Drukk mindenkinek :)

2016. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!