Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt és legyünk megint egy nagyon jó kis csapat!

(Átvettem a stafétát, de remélem nem sokáig ☺ ) Gigi



2016. jún. 30. 22:01
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/292 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Már mindjárt itt van 10-e :)

Nekem semminek semmi jele, tünete, se menzinek, se babának.

Egyedül annyi, hogy kijött egy pár patti, ami lehet a meleg miatt, lehet annak a jele, hogy megjön, de még megvan az az sms, amit anno a férjemnek írtam a m.helyemen és így szólt: "kezdek pattanásosodni, szóval ez a hónap kuka". Aztán mégse lett kuka, szóval akkor meg babát jelzett :)

Jah meg annyi, hogy néha szurkál a hasam, de azt vettem észre, hogy az elmúlt 3 ciklusomban pé után menziig szurkálgat, pedig régen hasszurka akkor volt csak, amikor megfogant a babánk. Akkor abból tudtam tutira, hogy valami van készülőben...

Lényeg a lényeg, ezek jelenthetnek bármit, ezekre most nem tudok sajna alapozni, várok...

De kezdem úgy érezni, hogy xarok bele a munkába (amiatt vagyunk megszakításosan és amiatt "kellene" csak ősztől babásnak lennem), de nem is biztos, hogy elsőre összejön, j.hónaptól inkább próbálkozni kellene rendesen... hajjjajj... nehéééééz...

E.

2016. júl. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/292 A kérdező kommentje:
E! Ezt nektek kell mérlegelnetek, hogy hogyan legyen. Sajnos ha élesben is mentek, meglehet hogy egy pár honapba beletelik úgyis hogy osszejojjon :) Mi jovo héten hívunk a genetika eredmények végett, de már az elozo honapban elkezdtunk probálkozni, mivel azon a véleményen voltam,hogy úgysem jon ossze elsore, így miért várnánk :) Lehet hogy az eredmények után megnyugszik a lelkem és sikerul nekunk is. Míg nincsenek így kicsit feszélyezve érzem magam,lehet azért nem is sikerult :) megy a drukk azért hátha ;)
2016. júl. 6. 09:34
 103/292 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem dontottuk el egyertelmuen, hogy akkor mostantol tesougyletbe kezdunk, igy nem is figyeltem peteerest se, sot, igy utolag visszagondolva, pont kozepidoben vedekeztunk. Szoval nagy remenyeim nincsenek, tuneteim se, de nagyon drukkolok mindenkinek :-)

Persze, azert jovok a fejlemenyekkel ;-)

SAI

2016. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/292 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Megvolt tegnap az endokrinológus látogatásom...szomorúan jöttem ki ugyanis beigazolódott a PCO és az 1-es típusú cukorbetegség is :(.Egyenlőre gyógyszert kaptam,mozognom kell és 150 ch diétát kell tartanom...a doki nem zárta ki a terhesség lehetőségét is,de nagyon kevés az esélyem rá-

Szurkolok mindenkinek!

Nicol

2016. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/292 A kérdező kommentje:
Sajnálom Nicol :( Viszont jó hír az hogy rájöttek, mi lehet a baj okozója, így ha kezelve vagy, minden esély megvan rá hogy jöjjön a picuri :) Ismerek nem egy PCOS-és és cukorbeteg nőt,akik sikerrel zárták a terhességet, úgyhogy semmi sincs veszve :) Drukkolok
2016. júl. 6. 22:46
 106/292 anonim ***** válasza:
100%

Nicol!

Egy petevezető, egy petefészek és magas tesztoszteron mellett mégis van egy természetes úton fogant gyönyörű csodababám...

Soha nem szabad feladni, gondolom nehéz most neked, de csak pozitívan, el kell hinned, hogy titeket is fog választani egy kis angyalka. Lehet, hogy hamarabb, lehet, hogy később, de fog!!

E.

2016. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/292 anonim ***** válasza:
100%

Nicol!

Van egy munkatársam, ő is PCOS, 2hónapja született meg a gyönyörű kisfia.

Neked is sikerülni fog!

Timi

2016. júl. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/292 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok. Most vagyok a nődokinál kivizsgáláson,remélem minden rendben lesz.

Fel a fejjel Nicol,biztos jön majd a picuri. 😊

Mindenkinek megy a drukk!😊

M.

2016. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/292 anonim ***** válasza:
100%

Teszteltem ma egyet, de csont nega...

E.

2016. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/292 anonim ***** válasza:
100%

Nicol!

Ket veteles utan kiderult az IR es PCOS, 120 grammos ch-dieta, aktiv mozgas, minusz 20 kilo. Az eredmeny a 15 hos kicsi lanyom! Soha nem szabad feladni!


SAI

2016. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!