Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt és legyünk megint egy nagyon jó kis csapat!

(Átvettem a stafétát, de remélem nem sokáig ☺ ) Gigi



2016. jún. 30. 22:01
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/292 anonim ***** válasza:
29%
Senki nem akarja megvaltani a vilagot,legalabbis en nem... Ez inkabb rajtad volt erezheto! Nem beszelve arrol,hogy ilyen gusztustalanul minositettel nyilvanosan,hozzateszem ismeretlenul,hagy irjak mar annyi oldalt amennyit csak szeretnek! Inkabb annak orulj,hogy nem jelentelek fel erte! Vagyok annyira raeros,hogy siman megtehetnem,mert gusztustalan modon ragalmaztal egy nyilvanos oldalon,alaptalanul es ismeretlenul! Nem mellesleg megkerdezted a regi kerdezot,hogy akarja-entovabb csinalni? Nem! Igy aztan azt sem tudod,hogy igenis csinalta volna! Csak elobb meg kellett volna varni,hogy reagaljon! Lehet mas inditotta el ezt az egeszet,de a mostanit "K" csinalta! Ha akarsz ujat csinalni csinald,de ne ugyan azzal a szavakkal kiirva a kerdest,bemasolva a linket a "regi" kerdeshez es meg hozza is tenni,hogy atveszed a "stafetat" , hozzateszem onkenyesen!!!! Mert ismetlem,a kerdezo NEM ADTA VOLNA AT! SZIVESEN CSINALTA ES SZERETTE CSINALNI!!! csak jottel te es azt gondoltad,ha regen is atvette valaki,most is is megteheted,mert kemeny egy honapja beszalltal a csoportba!
2016. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/292 anonim ***** válasza:
29%

Lemaradt:


A

2016. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/292 A kérdező kommentje:
ismétlem magam "A"...nem vagyok kíváncsi a hozzászólásaidra, és szerintem más sem tart rá igényt. Nagyon szépen megkérlek, hogy már ne írj ide, mivel így lehetenné válik, hogy tényleg arról szóljon az oldal amiért ki lett írva. Köszönöm!!!
2016. júl. 5. 21:32
 94/292 A kérdező kommentje:

Tehát lányok! Remélem működik a link, még sosem csináltam (ebben a táblázatban vannak a nem várt időpontok). A táblázat elvileg írható,így mások is tudnak változtatni rajta ha valami nem ül, vagy hozzáadni új dátumot.

[link]


39-es mizujs? hogy alakult a honap?


Lilla, E és SAI : hogy érzitek magatokat? megérzések, jelek? Tesztelni mikor fogtok? :)

2016. júl. 5. 21:35
 95/292 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan, ezt nem tudnátok máshol intézni vagy egyáltalán abba hagyni?

Nekünk (szerintem más nevében is beszélhetek) pont mind1, hogy ki a kérdező. Nem akarom csinálni mégjobban a feszkót, de több kedvel olvasgatnám a többi leendő kismamik, írásait, tapasztalatait. :) végre találtam egy olyan helyet ahol mással együtt izgulhatok, de mégse tudok. máshova meg nem fogok elmenni, mert itt kezdtem el és itt is leszek ameddig ki nem derül 16.án, h mi a helyzet. Csak annyi kérek, h ne legyen már ennyi negatív energia na. :)

Timi

2016. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/292 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Igen működik a link. :)

Köszönjük szépen.

Timi

2016. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/292 A kérdező kommentje:
Timi, én már egy két hozzászólásban kiemeltem hogy zároljuk ezt az egészet, de látod... hiába. :) örülök, hogy működik a link, így kicsit áttekinthetőbb és könnyen hozzá lehet rakni az új probálkozokat is :) 16? Akkor már nem kell sokat aludnod hogy kiderüljön, hogy mi a szitu :) megy a drukk neked (is) :) (innentől egy porcikám sem foglalkozik ezzel a dologgal, és kérek mindenkit,hogy a vita témához már ne szóljon hozzá, így talán egyenesbe jön az egész) :)
2016. júl. 5. 21:51
 98/292 anonim ***** válasza:
100%

Igen 16.:) próbálom a gondolataimat lekötni, ma Pl. lekvárt főztem, de nem nagyon sikerült.

Na mind 1 addig is izgulok a többiekért, ha ez a hónap nekem nem is sikerül, remélem a többieknek csakis pozit fog mutatni a teszt. :)

2016. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/292 anonim ***** válasza:
100%
Ui: Timi
2016. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/292 anonim ***** válasza:
100%

Gigi!

Nagyon jo lett a táblázat, szuper. Igy könnyen áttekinthető. Minden elismerésem.

"V"

2016. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!