Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt és legyünk megint egy nagyon jó kis csapat!

(Átvettem a stafétát, de remélem nem sokáig ☺ ) Gigi



2016. jún. 30. 22:01
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/292 anonim ***** válasza:
100%

Nicol egyezem az előttem szolokkal, mindig van esély és nagyon sokaknál még igy is megtörtént a csoda :-) csak hinni és bizni kell.

Nálam annyi van h. tegnap pecsételtem 1 picit. ami nem tudom h. minek lehet a jele, nyákom 1 héttel előtte volt, akkor együtt is voltunk, meg még utána is. Talán beágyazodás? Van ovu tesztem de aznap nem birtam használni mert utaztunk, a többi napokon meg nem lett pozitiv. Tehát nem tudom h. pont tényleg akkor volt e ovum, de a hőm másnap után megemelkedett :-) Igy hát bizakodom :-)

"V"

2016. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/292 A kérdező kommentje:

M - mi volt a fokinál? mesélj :)

E- sajnálom a csont negát,de ne add fel, ami késik nem múlik ;)

V- megy a drukk, bízzunk benne,hogy sikeres honapot zársz :)

Többiek? Hova tűnt mindenki?

2016. júl. 8. 10:14
 113/292 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok. :) van még 8napom vissza a nem vártig, de úgy érzem, h nem jött össze a baba. A melleim nagyon fájnak, tegnap meg olyan mindjárt megjön érzésem volt. Meg természetesesen a beképzelt hasszurka.

Jólvan nincs minden veszve akkor majd tovább próbálkozunk a jövőhónapban. Az azért vígasztal, hogy sokkal jobb lett a sex amióta próbálkozunk..:)

Timi

2016. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/292 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok én is! Kicsit elszomorított a vita és megmondom őszintén, hogy így kedvem se volt feljönni.... Na de mind1.

Nicol! Nem szabad feladni, tuti lesz szépséges gyermeked! Diétázol, mozogsz, szedsz gyógyszert, ha kell és minden rendben lesz!

Nekem most a napokban múlt el a menzeszem, szóval jön a próbálkozós időszak...

2016. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/292 A kérdező kommentje:

Timi még nem tudhatod ... :D lehet hogy nem is gondolnád és mégis összejött :) A lényeg hogy élvezzétek az együtt töltött időt :)


114-es nagyon sajnálom, gondolom hogy ez az oka, hogy ilyen csend lett itt és sokan nem is jönnek fel, de bízom benne, hogy azért visszatér ide az élet.

Na akkor jön a probálkozás, tőlem meg megy a drukk :) Szorítok hogy összejöjjö mihamarabb :)

2016. júl. 8. 11:34
 116/292 anonim ***** válasza:
100%

Nem lepődtem meg a negatívon, majd ha élesben próbálkozunk, akkor biztosan ki fog borítani, de azért már így is bennem van a "mi lenne ha...", nem véletlenül teszteltem jóval idő előtt. :D

Tényleg nem is tudom mire gondoltam, hogy ellőttem egyet,hogy hogy várhattam, hogy pozi legyen, ha kívülről nézem magamat... háááát... mint egy kettyós... :D

E.

2016. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/292 anonim ***** válasza:
100%
114 vagyok, vagyis K!Bocsi! Megszoktam,hogy eddig kérdező voltam és nem kellett semmit írnom a beazonosítàshoz. Köszi a drukkot.Szükség van rà!
2016. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/292 Tünde25 ***** válasza:
100%
Én is itt vagyok mindig elolvasom az adott napot! :) Csak Nekem még 20ka messze van még!...
2016. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/292 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok egy darabig azért nem írtam mert rossz volt látni hogy több oldalon vitáztok.. Vártam míg le csendesedik mindenki. Jól vagyok. Holnap leszek 14 hetes kismama. Néha kis apró ízomrángásokat érzek de ez majd csak 4 hét múlva lesz egyértelmű... Eddig 1,5 kilót híztam 81,5 kilóval kezdtem. Mindenkinek megy a drukk és mihamarabbi Pozitív teszteket. Puszi Nati
2016. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/292 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Örülök hogy lecsendesedett a vitás időszak. Mi is jól vagyunk. A tegnap voltam dokinál, mindent rendben talált. Már nagyon vártam hogy menyek, őszintén meg is könnyebültem. Ma vagyunk 6+5 hetesek. Telik az idő. Kicsit nehezen viselem a fáradságot, igazából ez az egyetlen dolog ami most zavar. Néha elő elő jön egy kis émelygés is de nem vészes. Mindenkinek megy a drukk továbbra is.


Levendulla

2016. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!