Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt és legyünk megint egy nagyon jó kis csapat!

(Átvettem a stafétát, de remélem nem sokáig ☺ ) Gigi



2016. jún. 30. 22:01
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/292 anonim ***** válasza:
100%

Gigi! Ne töröld a hónapot kérlek! Ez az egész most nekem a legkellemetlenebb! :( Tényleg mindegy volt nekem, hogy ki írja ki a kérdést. Az egy dolog, hogy nekem olyan a munkahelyem, hogy egész nap a gép előtt tudok ülni és válaszolgatni. Igaz nekem is voltak húzós napok és a hétvégék a családé voltak, de igyekeztem. Szeretném, ha nem törölnéd a csoportot és ha nem esek teherbe ebben a hónapban se, akkor folytatom. A-t is és téged és mindenkit nagyon megkedveltem így látatlanba is és ti voltatok/vagytok, akik megértenek, mert ugyanazon a nehéz időszakon mentek keresztül, mint én és ez erőt ad az embernek. Kérek mindenkit, hogy ezt most hagyjuk abba, mert tényleg nem kell a feszkó! Legyen újra egy jó csapat és ha Gigi neked nincs időd válaszolni egyből, majd igyekszem én! :) Oksa? Így aztán tök mindegy,hogy ki írta ki a kérdést!

K

2016. júl. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/292 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Megdöbbenten olvastam végig, hogy itt mik történtek. Hallatlan. Ha csoport van szeretnék benne lenni, ha a kiirás marad, akkor szivesen olvasom tovább és részt is vennék benne.

"V"

2016. júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/292 anonim ***** válasza:
100%
V! Én nagyon remélem, hogy marad! Remélhetőleg Gigi nem törli le és marad a kérdező, de én meg mivel időm engedi besegítek és igyekszem aktív maradni! :)
2016. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/292 A kérdező kommentje:
A kérdés marad ebben a hónapban így ahogy van. Ez mellett működik a rejtett facebook csoport, ahova rajtam keresztul lehet jelentkezni. Nem fogok most itthagyni mindenkit aki csatlakozott a honaphoz, csak azért mert 1 DB személy nem fér a bőrébe. Pont az a tény húzott fel, hogy ez már egy nagyooon nagyooon rég működő kérdés. Ez a kérdés már akkor működött, mikor még nem is gondoltam a család alapításra. De mindegy is. A témát ezennel lezárom... Drukkolok mindenkinek hogy meg ne jöjjön ebben a hónapban :D
2016. júl. 5. 10:15
 85/292 anonim ***** válasza:
29%

Na nehanyan kicsit visszabb vehetnek... Nem arrol van szo,hogy 1db ember nem fer a borebe,arrol van szo,hogy nekem ez nagyon nem jott be,hogy volt egy jo kis csoport es meg meg se vartad a kerdezo valaszat,azonnal letre hoztad az ujat,pedig meg annyit sem irt,hogy mar nem akarja csinalni,te azonnal irtad,hogy atveszed a stafetat! Nekem ez nem tetszett! Ha pedig mar itt irod,hogy ne irjak ilyeneket,mert magam minositem,ne haragudj,de olyat irni nekem,hogy "retaldalt kocsog" csak mert nemtetszesem fejeztem ki a dologgal kapcsolatban,nem is tudom kit minosit inkabb! Egyaltalan nem ismertek,nem vagyok az a "nem ferek a borombe" tipus! Mint mondtam,nekem az nem tetszett az egeszben,hogy megcsak meg sem varta az elozo kerdezo reagalasat,hogy csinalja-e tovabb a "csoportot",azonnal letre is hozta! Es mivel regota benne voltam a masikba,azido alatt sikerult a kisbabank,es rengetegen egyutt orultek velem,mint ahogy en is masokkal,nagyon nem volt szamomra fair az,hogy meg csak a kerdezo reakciojat sem varta meg az otletre! Azert szerintem engem is meg lehet erteni! Volt egy tokjo kis csoport,amit valaki "atvett" anelkul,hogy tudta volna azt,hogy a kerdezo akarja-e folytatni vagy sem! Soha nem volt gond velem az elozo csoportban ugy gondolom,de irjatok ha igen,soha nem bunkoztam senkivel,mert nem vagyok olyan! De ez akkor sem volt korrekt! Es kedves uj kerdezo,attol meg nem vagyok "retardalt kocsog",mert kifejtettem a velemenyem! Na es ezek utan en minositem magam? Soha senkire nem mondanek ilyet,akar mennyire felidegesit,ne haragudj! Szerintem inkabb te minositetted magad!!!!


A

2016. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/292 anonim ***** válasza:
29%

Ki akartam fenykepezni azt amilyen hangnemben es gusztustalan modon reagaltal a felhaborodasomra,de annyira minosithetetlen,hogy a gyakorikerdesek adminja tortolte a valaszod! Ezek alapjan meg en minositem magam? Gondolkozz el kedves Gigi!

Nyomdafestek nem turo modon,ismeretlenul minositettel egy szimpla felhaborodasra (amilyen jelzesekert akar meg fel is jelenthettelek volna) gratulalok!!!



A

2016. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/292 anonim ***** válasza:
100%

Ja es,hogy egy kicsit megvedjem magam,aki nem latta mit irtam a masik csoportba arra,hogy a Gigi atvette a stafetat, ezt irtam:


[link]



Erre a kommentemre kaptam a "retardalt kocsog" es kulonfele undorito jelzoket a kedves Gigitol,amit meg a gyakori adminja is torolt,mert minosithetetlen volt!!!!


De nem irok tobbet,igy is jeleztetek,hogy remelitek tavol maradok a csoporttol! Mint mondtam,soha senkibe nem kotottem bele,sot mikor a Nocole-ba belekotottek a tesztjei miatt,meg pont en voltam az egyik aki mellett allt,de ha nincs szukseg ram azert,mert van egy velemenyem,amit szerintem a Gigi gusztustalanul csinalt,akkor ez van! Sajnalom! De meg mindig nem az en valaszomat toroltek a GyK adminok!!!ezen el lehet gondolkodni!!!


A

2016. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/292 anonim ***** válasza:
29%

Vettem a faradtsagot most,hogy a lanyom elaludt es megkerestem mikor csatlakoztal hozzank Gigi! Junius kozepen! Tudod az bosszant,hogy mi honapokon keresztul egyutt voltunk es drukkoltuk! Igen,tobb honapon keresztul! Minden egyes sikeres honapnak egyutt orultunk es minden sikertelen honapban egyutt szomorkodtunk es biztattuk egymast. Nem egy fel honapig,honapokon keresztul! Te pedig jossz juni kozepen es mondhatni se szo,se beszed juliusban mar atveszed a "szafetat" anelkul,hogy a kerdezo irta volna,hogy nem akarja csinalni! Amit egyebkent nem irt volna,mert attol fuggetlenul,hogy mostanaban nem tudta nonstop ezt nezegetni,nagyon is szerette csinalni (TUDOM)! Es azt is tudom,hogy bar nem volt tul aktiv,nem adta volna at,mert szerette! Es irto jo kis csoport voltunk,ameddig te nem onkenyeskedtel... Mostmar annyit irtam,hogy talan megerdemlek egy apro kis jelzot,de a "retardalt kocsog" meg ezutan a sok irasom utan is tulzas lenne...!!!!


Es kedve "K" regi kerdezo.... Igen,nyomon foglak kovetni es mast is,aki a regi csoportban volt,mert erdekel mi lesz veletek,izgulok ertetek,hogy sikeruljon! Csak sajnalom,hogy mar nem lehetek abban a szuper csoportban amiben voltam!

De meg mindig all,hogy ha ujat csinalsz szolj,en benne leszek! :)


A

2016. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/292 anonim ***** válasza:
29%
Ja es nekem is van egy zart csoportom feszen,ha valakit erdekel,jelezze... 😉 jelenleg 200tag van
2016. júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/292 A kérdező kommentje:
A! Nem vagyok kíváncsi egyetlen egy szavadra sem, és légyszives ha már maradt a kérdés akkor ne rodíts bele x oldalnyi "szeméttel". Ami az alaposságot illeti, ne 2 honapot menj vissza az időben jó? Mivel az előző terhességem is ennél a kérdésnél kezdődött és az tavaly volt,mikor még más kérdező volt. Légyszi fejezd már be, zárd már le ezt ...nem vagyok kíváncsi. Foglalkozz a saját kis életeddel légyszives. Hiába fogsz ide írni még 6 oldalnyi hozzászólást,akkor sem váltod meg a világot. További jó mérgelődést kívánok neked!
2016. júl. 5. 16:24
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!