Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni 2016. szeptember végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Új hónap, új remény, új izgalmas várakozás együtt.


Egy régóta futó kérdéssorozat újabb állomása, ahova várok szeretettel minden régi és új tagot, nyomonkövetőt, érdeklődőt.


2016. aug. 30. 14:05
 181/207 anonim ***** válasza:

Cz! Hogy vagy?


SAI

2016. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/207 anonim ***** válasza:
100%
Cz, nekem is volt ilyen a kisfiamnál, én akkor duphastont kaptam és attól szépen elmúlt, a 12. hétig kellett szednem, utána semmi gond nem volt a terhesség alatt szerencsére. Gratulálok egyébként mindenkinek akinek sikerült ebben a hónapban teherbe esni. Én még reménykedek egy kicsit. KI
2016. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/207 anonim ***** válasza:

Ki hogy van azok közül akik a héten nem várják?

Én nagyon furcsán vagyok.....Kb 4-5 napja a melleim nagyon fájnak és érzékenyek.Nem szoktak fájni mensi előtt, néha peteéréskor érzem őket de nem mindig.És múlt héten többször szurkált a hasam alja,ez sem szokott lenni peteérés és mensi között :) Mivel harmadik babát szeretnénk így tapasztalat van :) És azók alapján bizakodó vagyok :) Aztán meglátjuk! Nati

2016. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/207 anonim ***** válasza:
Eddig nincs gond,a barnázás estére erősödik. Dokik szerint gyakran előfordul,csak rutoscorbint javasoltak. Szerintem túlságosan lefáraszt a lányom,majd próbálok többet pihenni. Cz
2016. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/207 anonim ***** válasza:
Sziasztok en hetfore max keddre nem varom. Neha vannak enyhe mensi görcseim viszont a mellfajdalom meg nem jelentkezett /kopkopkop/. Kistesot szeretnenk a kislányunknak :)
2016. szept. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/207 Nyuszilány83 ***** válasza:
100%
Sziasztok! Kitti vagyok! 33 éves.... olvasgatom , miket írtok... nem szeretnék rágörcsölni erre az egészre.. de azt érzem, hogy mi nők elég rosszul vagyunk bekódolva... ha nem szeretnénk teherbe esni akkor tutira összejönne... ha pedig minden aktuális lenne hozzá akkor meg nem jön össze... kb. 9 éve nálam összejött egy baba olyantól aki nem akarta.. sajnos "hormonmentes" tabletta formájában védekeztünk volna... mindhiába... elvetettem a babát... mostani partneremmel tervezzük, tudom még ne izguljak, de hát ha egy nő babát szeretne hiába mondják nem feszülj rá stb... ott van az eszünkbe, minden egyes szeretkezés alkalmával hogy lehet, hogy most jön össze? ... sajnos azt hittem hogy elsőre sikerül... jajj de naív voltam.. ez a második próbálkozós hónapunk. október közepére nem várom... nem csinálok teszteket, nem számolgatok úgy max azt hogy mikor lehet kb az ovu... 2 naponta együtt vagyunk... élvezzük egymást feszültség és tét nélkül... Trimesztert szedek, mert rátaláltam a facebookon és sok jót írnak róla? Nektek mi a véleményetek a vitaminról? Lelkileg ki mit érez, mikor azt hiszi hogy most összejött és még sem? Elnézést a hosszú levélért.. de nem tudom ezeket a sorokat senkivel sem megosztani... Gratulálok minden pozis teszthez és kitartást a sorstársaimnak ! Ha van kedvetek írjatok :)) Puszi. Kitti.
2016. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/207 anonim ***** válasza:
Sziasztok, előző kérdésemre esetleg valaki tudna válaszolni? Nagy segítség lenne, ha valaki megosztanà velem a tapasztalatait.
2016. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/207 anonim ***** válasza:
Lemaradt a kérdés, bocsi :)Sziasztok! Tegnap voltam a nőgyógyàsznàl, és mondtam neki, hogy eléggé elcsúszott a mensim, és màr 46 napos is volt, azt mondta a mensim 1-2napjàn menjek hormonvizsgàlatra beutalóért. Hogy megy ez?? Valaki tapasztalat??? Köszi előre is, Betti
2016. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/207 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező jól itthagyot minket. Ki írja majd valaki a következő hónapban is a kérdést? Ha igen, az majd linkelje be ide is hogy mindenki megtalálja. Köszi.
2016. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/207 anonim ***** válasza:
100%
KI vagyok, voltam ma orvosnál a késés miatt, nem láttak terhességet így ez most nem sikerült, de majd legközelebb. :) De minden rendben van. Gratulálok mindenkinek akinek sikerült, akinek még nem, kívánom hogy érezzétek jól egymást a párotokkal és biztosan sikerül majd. Mi is ezt tesszük a férjemmel.
2016. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!