Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni 2016. szeptember végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Új hónap, új remény, új izgalmas várakozás együtt.


Egy régóta futó kérdéssorozat újabb állomása, ahova várok szeretettel minden régi és új tagot, nyomonkövetőt, érdeklődőt.


2016. aug. 30. 14:05
 191/207 anonim ***** válasza:
Megjött nekem is ma :( Elsőre nem sikerült most,de következő hónap új próbálkozás, és izgalom :) Nati
2016. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/207 anonim ***** válasza:
Haha... A múlt hónapban vagy azelőtt(már nem is emlékszem) megkaptam hogy nem voltam elég aktív kiíró....Hát de én ez mellett a kérdező mellet hyperaktiv voltam :D bocsi de ezt nem hagyhattam ki :D (itt ott azért még belekontárkodok a kérdésekbe :) ) Gigi
2016. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/207 anonim ***** válasza:

Gigi teljesen igazad van.

Sajnálom akiknek megjött, kitartást kívánok.

Pozi tesztesek hogy vagytok? Gratulálok mindenkinek akinek sikeres volt ez a hónap.

2016. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/207 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


És igen,második hónap és pozitiv teszt. :) Az előző havi kiírásban irtam,hogy a ciklusom össze vissza van,azaz egy 30 naposat követ akár egy 70 napos is. A pozitiv tesztem ebben a hosszú ciklusban lett,de megfogadva Gigi tanácsát ittam cickafark teát a ciklus első felében..igy 30. napon peteérésem volt,43. Ciklusnapon pozit teszteltem. :) kitartást mindenkinek.

Ella

2016. szept. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/207 anonim ***** válasza:
100%

Ella!

Egy az egyben magamat olvastam. Ha emlékszel rám, augusztusban kínlódtam, hogy milyen kaki a ciklusom, 2. próbálkozós hónap volt, kistesóra gyúrtunk, 29. ciklusnapon peteérés, majd pozitív teszt.

Nagyon gratulálok neked :)


Augusztusiból E. :)

2016. szept. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/207 anonim ***** válasza:
100%
Ella gratulálok :) örülök hogy a tea meghozta a várva várt eredményt :) Gigi
2016. szept. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/207 anonim ***** válasza:

Ella, szivbol gratulalok!!!!


Nekem most fognak csinalni atjarhatosagit, kicsit felek tole... Remelem minden rendben lesz.


Maduixa


Az oktoberi kerdes

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2016. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/207 anonim ***** válasza:

Szerintem nekem is megfog jönni :(


Zsani

2016. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/207 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Tegnap voltam dokinál,mert a barnázás nem hagyott alább. Azt mondta,hogy 4 mm petezsák látható,de az előző mensim alapján majdnem 7 hetesnek kellene lenne. Kicsit megnyugodtam,de majd jövő héten megyek vissza,és ha nem növekszik,akkor... Azért ideges vagyok még mindig. :( Cz
2016. szept. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/207 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


4-es vagyok.

Képzeljétek el, szeptember elejére nem vártam, akkor meg is jött. Írtam is ide akkor. Most legközelebb hétfőn kellene megjönnie, de ma teszteltem, és halványan de egyértelmű pozitív lett a teszt. Még egyelőre nem hiszem el, tesztelek holnap is, és tudom, hogy csak akkor biztos, ha elmarad a menzi, de most hátha... :)

2016. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!