Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után hormonális változások, teherbeesés tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Március közepén hagytam abba a gyógyszert, 7 napos szünetben megjött, aztán 28 napra szintén. 2. ciklusban 24 napra, 14 napon egy pici vérzés volt. A mostani ciklusban viszont a 18. napnál járok és pecsételek, hol barnán, hol rózsaszínes folyással 2 napja. Az állam most lett tele nagyon mély duzzadt aknéval és a nyirokcsomóm is bekeményedett tegnap reggelre alatta jobb oldalon,ami mára lenyugodott. Szeretnénk kisbabát a párommal és ezek a tünetek megijesztenek. Április 3-án voltam nőgyógyásznál, minden rendben volt, nincs szervi problémám. Nem kérek diagnózist, hétfőn megyek vissza az orvoshoz, nagyon szívesen venném inkább a tapasztalatokat amiket szereztetek ezzel kapcsolatban. Köszönöm szépen!

26 L



2017. máj. 18. 18:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a kedves szavakat! :) Én sem szeretnék ráparázni, csak azért van bennem egy kis izgalom, hogy minden rendben menjen, alapvetően egy nagyon is egészséges embernek tartom magam. Ha valami nem úgy működik, akkor kissé megijedek. Ezért is szeretek tapasztalatokat olvasni, hallani, egy kis plusz megnyugvásért. Jöhetnek még nyugodtan! :)
2017. máj. 19. 16:48
 12/21 anonim ***** válasza:
Szia! Én deciorát szedtem 3 évig, december-januárom húzós volt munka szempontjából, így január elején észleltem hogy 4 napot kihagytam.. Nem szedtem többet, megvártam a megvonásost, elmúlt, onnantól már próbálkoztunk is. Aztán rá egy hétre megint megjött, de csak 2 napig tartott. Ezt nem is értettem hogy miért jött meg. Utána dolgoztam sokat, közben próbálkoztunk, és februárban végén kiderült, hogy terhes vagyok. Utolsó mensi első napjának én a kétnapos vérzés első napját adtam meg ami Január 25 volt. Méretileg stimmel, 16hetes vagyok most.
2017. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Szia! Gratulálok!! :) Akkor neked a 2 napos vérzés mi lehetett? Menstruáció?
2017. máj. 21. 12:11
 14/21 A kérdező kommentje:
A pecsételgetés kedden kezdődött nálam és csütörtökön múlt el.Tegnap este Facelle terhességi teszt halvány pozitívat mutat, Gabriel tesztet vettem ma reggel a gyógyszertárban, látható, de halvány. Este megyek nőgyógyászhoz, nagyon izgulok. Szerintetek?
2017. máj. 22. 10:30
 15/21 anonim ***** válasza:

Hát valószínű hogy mensi volt!

Drukkolok!! :)

2017. máj. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Még napközben csináltam 2 tesztet, mindkettő ugyanolyan volt látható halvány második csík. Soha életemben nem volt második csíkom. Most az orvos megnézett szerinte a halvány csík még negatívnak mondható. Majd ha júniusig nem jön meg akkor menjek vissza. A méhem fel van puffadva, de elmondása szerint ez csalóka, mert menstruáció előtt is ilyen. Szóval nem lettem nyugodtabb, de kivárom. :)
2017. máj. 22. 19:38
 17/21 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 30-án kezdődött az utolsó mensim első napja, 12,13,18-20-án voltunk együtt, vasárnap vagy hétfőn kellene megjönnie, (remélem nem fog) , én vasárnap tesztelek,már nagyon várom . Tegnap hasszurkálásom volt, meg olyan érzésem,hogy mindjárt megjön. Izgulok,mi lesz
2017. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Szia! Én hirtelen felindulásból csináltam vasárnap este egy tesztet. Nekem elsején kezdődött a menstruációm. Azóta csináltam már digitális cb tesztet és még másik tesztet is. A digitális + jelet mutatott és 1-2, a másikon halványabb, mint a kontroll csík de erősen látható. De a dokinő mrgijesztett, hogy még nem vehetem ezt komolyan. Pedig szeretném. Drukkolok neked! :)
2017. máj. 24. 11:44
 19/21 anonim ***** válasza:
Légyszi majd írd a fejleményeket :)
2017. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2017. máj. 25. 08:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!