Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után hormonális változások, teherbeesés tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Március közepén hagytam abba a gyógyszert, 7 napos szünetben megjött, aztán 28 napra szintén. 2. ciklusban 24 napra, 14 napon egy pici vérzés volt. A mostani ciklusban viszont a 18. napnál járok és pecsételek, hol barnán, hol rózsaszínes folyással 2 napja. Az állam most lett tele nagyon mély duzzadt aknéval és a nyirokcsomóm is bekeményedett tegnap reggelre alatta jobb oldalon,ami mára lenyugodott. Szeretnénk kisbabát a párommal és ezek a tünetek megijesztenek. Április 3-án voltam nőgyógyásznál, minden rendben volt, nincs szervi problémám. Nem kérek diagnózist, hétfőn megyek vissza az orvoshoz, nagyon szívesen venném inkább a tapasztalatokat amiket szereztetek ezzel kapcsolatban. Köszönöm szépen!

26 L



2017. máj. 18. 18:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Jó régi kérdés, de azért leírom.


2.5 évig szedtem a Lindynette 30-at. Voltak kellemetlen mellékhatásai,de nem volt kibírhatatlan.

Az abbahagyása után viszont 1.5 évig tartott,mire helyreállt a hormonrendszerem. Ezalatt a 1.5 év alatt sokat voltunk dokinál,végül magamtól helyrejöttem és terhes lettem. De nem szednék ilyet soha többé.

2022. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!