Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki tud mondani példát...

Valaki aki tud mondani példát arra hogy 42 évesen lehet teherbe esni és ismer is ilyen hölgyet, öntene belém lelket?

Figyelt kérdés
43 éves leszek idén még nincsen baba,de tavaj volt egy terhességem de sajnos elment..szóval van esély,de csak nem akar újra össze jönni... ha van olyan ismerősöd aki ilyen életkorral TERKÉSZETESEN teherbe tudott esni kérlek oszd meg velem.. Köszönöm!

2018. ápr. 4. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerre szültünk egy távoli rokonnal, ő 40 évesen esett teherbe (természetesen) és 41 éves volt mire szült. A terhességet is egész jól viselte, bár a 36. Héten be kellett feküdnie, de a 38. Héten magától indult meg a szülés. Ez tavaly volt.
2018. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az építőjellegű, informácionális hozzászólásokat.

Nagyon köszönöm annak a kedves hozzászólónak is aki statisztikát is írt ;) uhh..hát jó lesz dolgozni az ügyön úgy érzem...

Nem írtam,hogy miért most jönne az első baba..azért, mert most volt az esküvőnk, most van olyan férfi az életemben,akivel merek belevágni a családalapításba.Nem szerettem volna csonka családot, csakis szép,gondoskodó családot álmodtam magamnak...ami most meg van..szóval ezért... Nem akartam felelőtlen lenni..remélem ez nem baj?

Aki csak bántani tud,köszi de ezeket a válaszokat végig sem olvasom,mert az értelmi intrlligenciátok nagyon messze van tőlem és nincs szükségem rájuk.

vannak itt értelmes korombeliek illetve fiatalok is akikkel nagyszerűen elbeszélgetek szóval ne erőltessétek magatokat..

Várok még történeteket, és még egyszer köszönöm a sok sok hozzászólást ;)

2018. ápr. 4. 20:35
 23/78 anonim ***** válasza:
16%

csak soha nem ugy alakulnak a dolgok ahogy álmodtad és elkepzteld

Attol hogy a homokba dugód a fejed és csak a pozitívumot tartod szem előtt a negatívum ugyan ugy létezik.

Soha nincs 100% boldogság aki meg olyan egoista hogy 40 éves korog várja a herceget akit elképzelt magának, annak nem lesz gyereke. Nem jön minden össze varázsütésre.

2018. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
96%
Én 45 évesen szültem a kisfiam az új páromtól, akartuk és meglepetésünkre a második hónapban összejött, a terhessègem is zavartalan volt. Már 3 éves.
2018. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
84%

Az anzhelmeres lany vedelmeben szolok csak, nekem mamam volt az. Borzalmas es felelmetes betegseg. Amikor nem ismer fel, elfelejt fozni, elmegy a boltba, es nem a sakat bicojaval er haza. Es egyre tobb az ilyen az ido elore haladtaval. Nagyon nehez veluk. Sajnalom a 4-est. :( Neki nagyon rosszul jott ki.

Nekem is ismerosom 40 felett talalta meg a ferfit, 5 eves a kislanyuk. Egeszsegesek. Ja, es termeszetesen jott ossze nekik.

2018. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
62%

"Szerintem nem az életkor számít"


Szerinted. De azért a tényeknek nem árt hinni.

Fiatal nők (20-30 év közötti kb.) esetén egy év alatt a nők 80-90%-a esik teherbe, mint írtam, 40 évesen 40-50%, 45 évesen 10-20%, 50 évesen (meglévő menstruációval természetesen) 0-5%.


Tehát igen is függ az életkortól.

2018. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is édesanyám a példa. 42 volt, amikor természetes úton teherbe esett a húgommal, húsz év köztünk a korkülönbség. Nem tudom, hogy mennyi próbálkozás előzte ezt meg, de az biztos, hogy pár hónapnál nem volt több, mivel az - azóta már - férjét egy évvel korábban még nem is ismerte. A húgom idén lesz 18, anyu pedig 60. Nem állítom, hogy nincsenek egymással generációs gondjaik, de ez elsősorban az édesanyám személyiségéből és nem a korából adódik. A terhességgel, szüléssel nem volt gond, egészségügyi probléma nem volt, most sincs. Persze, lehet azt mondani, hogy szerencséje volt, de szerencséd neked is lehet :) mindenesetre drukkolok, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd.
2018. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 A kérdező kommentje:

De jó ;) egyre több új példa :)

Képzeljétek az előbbi kommentem leszállt, pedig írtam vagy tíz percet telefonról. Az volt a lényege, hogy a férjem anyukája is lehet példa, mert ő 46 volt, mikor a férjem született, de ő Afrikai volt, és a férjem a hetedik ;)- gondolom most jönnek egyesek részéről a rasszista megjegyzések,de azt köszi neee..

Alzheimer kór sajnos tudom hogy mi mert volt a családban..

Szóval már nagyon várjuk a mi kis csoki babynket ;)

2018. ápr. 4. 22:18
 29/78 anonim ***** válasza:
44%

Nah hogy ez volt àlmaid fèrje

Erre aztàn sokat kellet vàrnod.

2018. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 A kérdező kommentje:
Irigy mindenki dehát ez van...SOHA nem lesz ilyen féljetek, mint nekem ;) (ezt annak aki próbál kötözködni)
2018. ápr. 4. 22:38
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!