Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki tud mondani példát...

Valaki aki tud mondani példát arra hogy 42 évesen lehet teherbe esni és ismer is ilyen hölgyet, öntene belém lelket?

Figyelt kérdés
43 éves leszek idén még nincsen baba,de tavaj volt egy terhességem de sajnos elment..szóval van esély,de csak nem akar újra össze jönni... ha van olyan ismerősöd aki ilyen életkorral TERKÉSZETESEN teherbe tudott esni kérlek oszd meg velem.. Köszönöm!

2018. ápr. 4. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
27%

Neked nem a korod gáz, hanem a visszamaradt szellemi szinted Mint egy kettyós, a sok smiley meg az "anyád" beszólás, tudod a 15 évesek vannak ezen a szinten. (amúgy akinek odavetetted hogy "anyád" annak a helyében odaírtam volna neked egy "vén qrva" kommentet mert kb. ugyanaz a szint)


Szóval ezzel a viselkedéssel ne legyen gyereked. Mondjuk az esély sem sok rá, mert biológiailag közelebb a klimax, de a meg nem született gyereked érdekében jobb is ha nem szülsz. Egy suta, infantilis, ostoba idősödő nő vagy aki azt hiszi a sok smiley meg ronda beszéd tartja fiatalon (meg a csokikuki...)

2018. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
74%
Szinetár Dóra is 42 éves, most szült, szóval látod, neki is sikerült, biztos nagyon boldog, mindig azt hangoztatja :)
2018. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
82%

Miert nem mesz el egy hormonalis kivizsgalasra? Legalabb a ciklus 3. es 21. Napjan. Abbol mar lehetne latni, hogy mi

A helyhet.

Az ovuteszt is klassz talalmany!

Kivanom, hogy mihamarabb megtapasztald az anyasag oromeit!!!

Viszonylag nalunk is keson jott az elso baba. 35 multam...

Es nem a karrier meg mit tudom en mi miatt kesett ennyit, hanem mert tobbszor elveteltem. Vegul a csodaval hataros modon megfogant es megszuletett az elso gyermekunk.

A masodik gyerkocre pedig mar nem is szamitottunk, hogy jon!👍🏻 Aztan 38 evesen megfogant 6 honapon belul!😉

Pedig az elsore 6 evet vartunk!

Lenyeg: nincs lehetetlen !!

Drukk!!!

2018. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
Kérdező!Mi lett veled azóta?Lett terhesség?Remélem,boldog kismama vagy azóta.😊
2019. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó! Aranyos vagy, hogy írtál. Nem, sajnos azóta sem jött össze a baba vagyis most tartok a 35. Napnál a ciklusomban de nem jött meg. Nem vettem tesztet, mert ilyenkor még szokott már jönni. A melleim fájnak, ha elmúlik jön meg. Nem tudom annyi jó példát látok, akik pld már 10 éve próbálkoztak, s 42 évesen a hölgy teherbe esett és most van egy szép kisfia.. Annyira boldog lennék, ha sikerülne. Akkor lenne teljes az életem.. Remélem ajó Isten csak segít!!!
2019. máj. 10. 09:42
 76/78 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne gyereked?

Nekem van olyan ismerősöm,-több is,aki 45 körül szült..

Remélem,azóta sikerült!😊

2019. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos még azóta sem sikerült.. Hát lehet, hogy ebben az életemben erről már le maradtam :(
2019. júl. 19. 19:38
 78/78 anonim ***** válasza:
Inszemen nem gondolkodtál?Helyedben én megpróbálnám..😊
2019. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!