Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki tud mondani példát...

Valaki aki tud mondani példát arra hogy 42 évesen lehet teherbe esni és ismer is ilyen hölgyet, öntene belém lelket?

Figyelt kérdés
43 éves leszek idén még nincsen baba,de tavaj volt egy terhességem de sajnos elment..szóval van esély,de csak nem akar újra össze jönni... ha van olyan ismerősöd aki ilyen életkorral TERKÉSZETESEN teherbe tudott esni kérlek oszd meg velem.. Köszönöm!

2018. ápr. 4. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
0%
Választások előtti troll kérdés jelentve
2018. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 A kérdező kommentje:
Te Jézus.. Hát hülyeség ellen nincs gyógyszer..
2018. ápr. 4. 22:58
 33/78 anonim ***** válasza:
32%
A 4-ik válaszoló simán kitalálta, de olyan hihetően adta elő, hogy többen bevettétek. A mondandójának egy lényege volt csak, hogy ráijesszen a kérdezőre. Nehezen hiszem el, hogy valaki, aki ilyen helyzetben van, a gyakorikerdesek.hu-t pásztázza, majd végre talál egy olyan kérdést, ahol kiadhatja magából minden gyötrelmét, meg aztán beolvas valakinek, mintha a saját anyján akarna így bosszút állni. A 4-es válaszát figyelmen kívül hagyva 42 évesen erősen megfontolandó a gyerekvállalás. Mivel első gyerek, ezért rizikósabb és mert az anyuka túlságosan idős lesz a gyerekéhez. Egy totális életmódváltozásra is fel kell készülni. De ha valóban erre vágyik valaki, akkor elvileg nincs akadálya. Én vallom, hogy egy férfi és egy nő közös élete nem a házassággal kezdődik, hanem a gyerekkel. 40 éves fölött nagyon nehéz egy totálisan új életet kezdeni, életformát váltani. A szabadság édes madara örökre elszáll és az élet hátralévő része már a gyerekről és a gyerekekről szól elsősorban. Még akkor is, ha ezt valaki tagadja.
2018. ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
50%

Kedves 4 es válaszoló! Ha annnyi időd van hogy itt lógj akkor érettségire is lenne.

Levelező szakot is kitalálták már!

És ez nagyon csúnya dolog hogy a kérdező reményteljes választ várva ezt kapja tőled!

Nő létedre megtagadod a méhedet!

Lehet hogy durva leszek de le kell írnom..

Miért nem az ilyeneknek nem sikerül teherbe esniük?????és a normális érző nőknek pedig miért nem sikerül?


Egyszóval az szép dolog hogy ápolód.Én tudom milyen megyvenszer annyi ilyen beteggel vagyok nap mint nap.

De tudod mikor mosolyogva azt mondja etetés után hogy.drága nővérke...ugy szeretem magát...akkor az megéri.

22 éve csinálom ezt.és te?

Ezt a betegsége csinálja nem ő akar bántani téged.de te ne bánsd őt.

És ne koloncként tekints rá.

Hanem az édesanyádként,akinek még megszépítheted élete útolsó idejét.

Én tudom milyen nehéz de hálás feladat nekem ez a hivatásom.Sokszor nehéz de mindennap úgy fekszem le,hogy ma is segítettem.

Anyukád is hálás ezért, hidd el!

És ha picit odafigyelsz jobb emberré válhatsz.

Nem az iskola padba fogod megtanulni az élet értelmét és az emberrévállást.Hanem ott anyukád mellett.Köszönd meg neki az életed.

2018. ápr. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj meg kérdező de ennyi idősen bőven el kellene viselni az építő jellegű kritikákat is!!! Nem csak a pozitív dolgokat! Ha tényleg ennyi idős vagy akkor másnak kellene lennie a gondolkodásodnál. És nem ilyeneket írni ilyen hangnemben. Te inkább egy hisztis huszonévesnek tűnsz akinek nem való gyerek. És hiába hallod még csak a pozitív dolgokat ha te nem a szerencsés kategória vagy. Én is 44 vagyok és nem sikerül a baba 3 éve. Volt több vetélésem és egy méhen kívüli amibe majd nem belehaltam. És elfogadtam az emberek negatív tanácsait. Mert sajnos igazuk van. Nem mindenkinek sikerül 40 felett a baba. És nem is kockáztatok már. És csak azért mert valaki negatívot mondott nem viselkedtem vele ilyen alpári módon mint te....gondolkozz el magadról egy kicsit milyen ember vagy....
2018. ápr. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
95%
35 könnyen beszélsz. Neked hivatásod, munkád,ha letellik a munkaidőd hazamész. Neki erről szól az élete és a fiatalsága erre megy el. Te ezt választottad, van lehetőséged váltani. Szóval ne hasonlítsd össze a kettőt! Persze nehéz lehet ebben dolgozni is, aláírom, nekem is van egy rokonom aki időseket gondoz és nagyon megterhelő munka, de akkor sem ugyanaz mint együtt élni vele nap mint nap és kb másról sem szól az életed!
2018. ápr. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
47%
Celebek százával :)
2018. ápr. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
70%

Hát kérdező azért párszor kinyílt a bicska a zsebembe mikor olvastalak.

Egyrészről, persze nem lehetetlen 40+-osan teherbe esni.

Másrészt ha már szülő akarsz lenni elgondolkodhatnál magadon meg a viselkedéseden. Ezt akarod továbbadni a gyerekednek is? Ha nem tetszik valami akkor konkrétan anyázol? Úgy viselkedsz mint egy suttyó meg egy hisztis tini keveréke. A "csak az a jó válasz ami nekem tetszik" dolgot meg már nem is ecsetelem. Ez egy fórum mindenkinek szíve joga a SAJÁT véleményét leírni az adott témáról.Neked meg max jogod van nem elolvasni vagy átsiklani felette, de minősíthetetlen stílusban beszélni bárkivel aki nem a te álláspontodat képviselni, na azt nem.

Nyugodtan homokba dughatod a fejed attól függetlenül nem rizikómentes amire épp készülsz. Hogy milyen gyerekkora lesz annak a gyereknek ekkora generációs szakadékkal, milyen kamaszkora, meddig maradsz majd vele ezen a világon, és az őt hogy fogja érinteni. Betegségek....de tudjuk te szipi-szupi vagy és mindenki más csak troll..

Na jöhetsz ide is anyázni kétlem hogy egyéb hangnem kitelik tőled.

2018. ápr. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
58%

A valaszaidból egyáltalán nem egy 42 éves nőnek tűnsz. Csokibébi? Irigyek vagyunk? Mire legyünk irigyek?


Arra, hogy 42 éves korodig egy normális ép lábon álló kapcsolatot se sikerült fenn tartanod? Vagy arra legyünk irigyek, hogy neked 43 évesen lesz első gyereked, és a 18. születédnapján 61 éves leszel minimum? :D

Ez minden nem csak nem irigylésre méltó, de ha neked ez nyugtatás akkor hidd csak azt.


Az én véleményem egyébként az, hogy az élet nem attól lesz teljes hogy valakinek születik gyereke vagy nem. Ennyi idősen amennyi te vagy, én már nem lennék anya. Első gyerekkel meg aztán jó hogy nem.

Most találtad meg a megfelelő társat, oké. Élj akkor boldogan, de ne babrálj ki egy gyerekkel.

2018. ápr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 A kérdező kommentje:
Kedves ma 5:38-as...nagyon köszönöm, hogy Te vagy ezen a Földön, és hogy ilyen jó EMBER vagy! kitartást és sok sikert kívánok a hivatásban. :)
2018. ápr. 5. 08:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!