Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8721/9202 anonim ***** válasza:
14%
Lányok!Nyugi!Évinek 15%-a van,ennek a szerencse csomagnak meg 57.Ez nem Évi.Ne törődjetek vele!Beteg ember!Livi voltam
2014. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8722/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Micsodaaa??Meli mi a baj??Livi?ide irt valaki?mert en nem latok itt semmit?mi a baj?Evivel van baj vagy Adival vagy mi?Tiszta ideg lettem.Irjatok legyszi.

Livikem koszonom a drukkot es annyira jol allsz hozza!!!Halas vagy azert amid van es nem keseregsz(na jo kicsit de kozulunk akinek nehezen jon ki nem kesereg)ez szuper hozzaallas!Az igyfeled nem tudott meg behivni terhelesre?!Nagyon fontos lenne Livi.

Megkapod a csodat de sokkal tobbet kell tenned erte.Ez jutott nekunk.

En a vilagon mindent megkaptam szereto csodalatos Szuloket akiket imadok rajongok ertuk,kenyelmet,nyugalmat szeretetet,IGAZ(!)szerelmet,anyagiakat,egeszseget(celzok itt arra ami nem PCO es inzulinrezisztencia)remek baratokat,akibol nem sok van de a minoseg a lenyeg ugye.Nagyon jo munkahely...Sorolhatnam.De gyermeket nem kaptam.Még.Nem jon konnyen de harcos vagyok!Harcosok vagyunk!

Muszaj menni gurizni,tenni erte.Maskepp nem megy.

Szeded ugye az inozitolt?

Hajra Livi menni fog!Kitartas!;)Facebookon nem tudnal minden nap kovetni mert alig nezek fel heti egyszer.Nem vonz.Regi facebookomat ahol boldog boldogtalan az ismerosom mar nem is latogatom.Van egy uj ahol egy ismerosom van es kesz.Messenger le van toltve,aki akar ir vagy en neki de a kiirasokat nem nezem.Olyan jo igy :-D Ezt a periodusomat elem.


Mindenkepp irjatok hogy mi az amit Meli irt mert nem ertem az egeszet.De valamiert borzaszto volt olvasni.Remelem nincs semmi baj.

2014. nov. 12. 16:55
 8723/9202 anonim ***** válasza:
17%

Annyi történt hogy valaki szórakozott az Évi nevében,és én pedig jelentettem.De nem látjátok már,mert a moderátorok törölték.Gondolom örökre.Sztem ha ilyen lesz legközelebb akkor nem kell reagálni rá.Nagyon sérült lelkületű,boldogtalan emberek élnek köztünk sajnos,és nem mindig sikerül kikerülni őket.



Terhelésről annyit hogy januárig várok,mert annyi sok mindent terveztünk az én szerelmemmel erre a 3 hónapra hogy majd ráér januárban.Nekünk nagyon fontos ünnep a karácson,már egy hónappal előtte készülünk rá.és a születésnapom is decemberben van,ezért izgalmas hónapok következnek.De természetesen ez még fontos hogy tudjam,hogy nincs e IR-em.Bár ugye a PCO és minden más társa nálam már ki van zárva.


Pusszantás Livi

2014. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8724/9202 A kérdező kommentje:
Na most olvasom itt is amit irtal Livi eloszor a privit olvastam el.Akkor nem latjuk mert letoroltek.Helyes.Anyaaam.Meg ilyet.No comment.
2014. nov. 12. 19:26
 8725/9202 anonim ***** válasza:
17%

Itt vok csajok..mit írt az a vki??? Huhh a gyomor ideg jott belém :( lehet az a vki akit tiltottam régen mikor nem akarta elhinni hogy kismama vok..bár azt se tudom most mit irt..szomorú hogy ilyen emberek vannak :(

Ádi még mindig beteg de ezt leszámítva jól van.

2014. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8726/9202 anonim ***** válasza:
17%

még szerencse, hogy kamuzott az a barom!!!!!


Nincs semmi baj, hála!!!!


Ádinak pedig mielőbbi gyógyulást kívánok!!!!


Sok-sok gyógyipuszit küldök neki!


Meli

2014. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8727/9202 anonim ***** válasza:
17%

Krisztike, ugye akcióztatok??????? időzítés jó volt?????


meli

2014. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8728/9202 anonim ***** válasza:
17%

DRÁGA KICSI LIVIKÉM! NEKED IS LESZ BABÁD!!!!!!! BIZTOSAN LESZ!!!!!!


Meli

2014. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8729/9202 A kérdező kommentje:

Evi annyira orulok h.irtal!Aggogtam.Nagyon koszi Livi h.gyorsan reagaltal es jelentetted!!Ezt nem is tudom minek nevezzem hogy valaki ilyen szornyuseges dolgokat ir masnak a baleset hiret kelti.En nem szoktam szitkozodni de ez mar tenyleg betegseg es sajnalatra melto h.vkinek ez okoz oromet.Hjaj eeeez.

Na de a lenyeg hogy jol vagytok Evikem!!Adikanak sok puszi es gyogyulas!Remelem mar nem lazas a kis gyonyorusegunk!<3

Melikem akcioztuk hajajjj tegnapelott "veletlenul" ketszer is :-D Hat mi mindent megtettunk a sikerert amit csak tudtunk.Clost,tuszprepi,metformin,inozitol,folsav,d-vitamin,aspirin protect,e-vitamin...ma mar elkezdem nyomatni az utrogestant is napi 3-at.Mar nem faj a hasam tegnap meg erzekeny volt de asszem matol szamolom a "dpo"-kat.De mar tegnap teszteltem volna :-D:-D:-D

Nehez lesz kivarni. :))

Kb.egy honap mulva lesz kesz az eljegyzesi gyurum is mar annyira varom :))))Izgis :)))

En pedig megeroszakolom magam es etteremben tartjuk majd az eskuvonket vagyis a lagzit.Nem magamat kell neznem hanem Anyaekat.Apukam 67 eves lesz februarba Anyukam 57 szeptemberbe nem olyan fiatalok es tul sok munkaval jar a satras lagzi.Utana is a pakolas...Azt szeretnem hogy pihenjenek es ne kelljen semmit csinalniuk.A rokonsag is ki van oregedve a fiatalabbak meg mashol laknak szanaszet es nem tunanak jonni segiteni sokat es nem os varom el h.emiatt szabizzanak napokat.Ezt atertekeltem es ikbabb igy lesz megtartva.

De orommel tolt el majd hogy mindenki nyugodtan lesz es nem lesz fejetlenseg,kapkodas.Szeretem a csaladomat es jot akarok nekik nem munkat meg idegesseget.Akkor en se ereznem magam jol.

Van egy hely amit kineztunk mar...az idopont sok mindentol fugg...mert nyar elejen /tavasszal lesz egy nagyobb felujitas/atalakitas nalunk otthon es nem tudom mikorra vegzunk.(Most jar le februarban a lakastakarekom)Majd meglatjuk.Minden esetre februar korul le kellenne foglalozni a helyet...legkesobb.

Mar most idegel amugy az eskuvo hogy mi hogy...persze mert nem vagyok benne jartas.:)Hat izgalmas az biztos.Aztan ha most terhes leszek akkor meg nezek mint a hal a szatyorba :))mert elore kell mindent hozni :-D

2014. nov. 13. 06:57
 8730/9202 anonim ***** válasza:
17%

Hát kívánom, hogy legyél nagyon terhes :) És hidd el, akkor sincs gond, mindent előbbre lehet hozni :)


M.

2014. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!