Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8751/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
17%

Sziasztok Csajok!Ne haragudjatok, hogy ritkábban írok, de mostanában annyira elfoglalt vagyok(meló, tanulás..) , persze ez nem mentség csak magyarázat, mert reggel a kv mellett mindig olvaslak ám titeket. :)

Meli boldog vagyok, hogy Fecus jobban van, szegénykém nagyon ijesztő lehetett ez.(( Olyan szép család vagytok!!! <3 :)

Krisztikém sajnálom nagyon a negatív tesztet.:((((( , de a 11.dpo korai!!! Még lehet ebből pozitív. Én is szeretem a karácsonyt nagyon , és várom is már:)

Én a 27. cn-on vagyok, és szerintem nem tesztelek, csak várok, de szerintem nekem sem sikerült:(

Lia drága gyógyulj meg hamar!, elhiszem milyen sz..r így, még gyógyszert sem tudsz szedni:(((

Irszike csodás lesz a gyerekszoba, nem is szabad ezen spórolni. Már nem dolgozol ugye? Remélem inkább pihensz rendezkedsz, és készülsz a baba fogadására.

Évi hogy vagy? Vicus?

Puszilok mindenkit!

2014. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8752/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Irszikem koszonom szepen a jo tanacsokat!!Lesz odom gondolkodni az innepek alatt h.mit hogyan akarok.

Tudod en halapenzt sosem adok amugy :)

Az eskuvore most nagyon sok penz kell valahogy megprobalom kihozni 1.5 millabol...ha tudom...fizetosbe addig biztosan nem megyunk.

Meg mindig bizom amugy a csodaban (magam szamara is hihetetlen vagyok)de tenyleg.4 honapja szedem a metformint ugy ahogy kellett volna eddig is,kb annyi ideje a varazslatos inofozitolt...lehet h.nekem tobb ido kell/amugy emiatt bizom meg mert olvastam h.volt akinek 1-1.5 ev met utan jott a baboca/ hat nem tudom.

Lehet hogy az eskuvo szervezes es a felujitas majd annyira lekot h.eszre se veszem hogy teherbe esek :))na jooo az azert nem fordulhat elo :))

Kedves nevtelen hozzaszolo koszonjuk szepen az invitalast!Kedves toled!Te is csatlakozhatsz hozzank ha van kedved es barki barmikor:)

Szeretem h.nyilvanosan irunk es talan segithetunk ezzel masoknak,most vagy a jovoben barmikor!:)

Lillam ugy orulok h.irtal vegre irgum-burgum:)<3hianyzol.

Jojo mindenkinek van dolga!Nekunk harmunknak meg babasodni kell!;))

Hany naposak is a ciklusaid?Bocsi de erre nem emlekszem epp.Mikor tesztelsz?:)

Koszonom h.egyutt erzel aranyos vagy haaat igen en is nagyon sajnalom,meg egy hakszal remeny az a par nap...aztan gondolom megint nem sikerult.

De!Nagyon drukkolok hogy neked sikeruljon!!!:)<3

Milliard puszik Mindenkinek!Lilla en most erted izgulok!;)

2014. nov. 22. 20:11
 8753/9202 A kérdező kommentje:

Tyuuuu ezek az en elirasaim!:-D:-D:-D

Nem is banom komolyan ilyenkor olyan jokat rotyogok magamban :)na jo hangosan :))

2014. nov. 22. 20:21
 8754/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
17%

Sziasztok:)

Nekem sajnos ma reggel megjött:( Ma vagyok a 28.cn-on. Általában 29 naposak a ciklusaim. Úgy tűnik kezd szépen helyre állni a rend, mert a vetélés után 40 napra jött meg. Már ez is jó hír, hogy rendeződnek a dolgok.:) Majd legközelebb összejön:) érzem...:)

Kriszti nálad még van remény! 1-2 nap még ugye?..:)

Az esküvőt mikorra tervezitek? Szerintem koncentrálj arra most, aztán jöjjön a lombik, addig is összejöhet bármikor spontán, viszont ha nem, akkor muszáj tovább lépni :(

A pesti Kaáli is jó lehet Irszi? Próbálok majd érdeklődni a Hoxán, de sajnos nem nagyon van időm erre most. Krisztike ha bármilyen infót megtudsz Dévairól is... akkor írd meg kérlek ide nekem :))) Köszi Bár én SOTE-sokkal elégedett vagyok, de ott a protokoll hosszú, de talán nekem már nem kéne sokat várni a lombikra, 3 inszem megvolt. Majd elmegyek Murber doktor magánrendelésére és kifaggatom, hogy is van ez az ARO-n, talán lehet gyorsítani a dolgokon. Az is igaz, hogy május óta nem voltam náluk:) Most nincs időm délelőttönként eljárkálni oda, Murber viszont este rendel.

ÉVI hogy vagy? Remélem már jobban!

Babásodjunk!! Lívi, Kriszti, és Én :-))))

2014. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8755/9202 anonim ***** válasza:
33%

Sziasztok lányok itt Vica :) Hú hát nem sok időm van, mikor délelőtt alszik, elmegy az idő a főzéssel meg a házi munkával :)

Szerencsére jól vagyunk, holnap a 2 hónapos oltásra megyünk.

Csabika tündéri. Hétfőn megyünk az oltásra, mostanában már kevesebbet eszik, eddig volt hogy 200 ml-t is evett, most lecsökkentette 150-re. 3 napon át hisztis nyűgös volt, semmi se volt jó, vettem infakolt neki, hát ahogy beadom neki, összehúzza magát, löki ki, és ha eszik kijön az egész. Ma már nem adtam, nem is jött ki a tej. Mi is a Biogaia mellett döntöttünk, esti etetés előtt kap 5 cseppet a nyelvére, ezt szereti Mostanában úgy hajlandó csak aludni, ha overálba teszem, sőt van hogy abba eszik is :)) Délelőtt 9-től alszik minden nap a teraszon 14:30-ig . Délután kevesebbet alszik, fél órákat , közbe már játszik is :)) Ennyit most röviden, mert gyorsan ebédelek míg alszik :))

Krisztikém sajnálom a negatív tesztedet :( Meglátod hamarosan pozi lesz. Jó ötlet a terhelt cukor. Drukkolok.

Gyorsan teszek fel pár friss fotót :)

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8756/9202 anonim ***** válasza:
33%

Ez lemaradt, az új játszószőnyege, imádja :))

[link]

2014. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8757/9202 Kicciri ***** válasza:
63%

Sziasztok lányok ♡♡♡♡


Nincs otthon sok netem és alig tudtam olvasni benneteket. Igyekszem utolérni magam. Most voltam nyaralni és közben kiderült h épp a főnökömmel nyaraltam. Egy cég különböző üzlet volt de áthelyezték és nekem ez nem jó most. A sofőrnek gyereke van így gondolom megvan a saját élete. ...

A helyi postás uldoz a kepeslapjaival. Szerintem van 50 éves is. Meg Atit szeretem. Remélem már nem sokáig. A barátnőm meg terhes. Indiai a férje. Annyit dolgozunk h azóta nem is tudtam neki személyesen gratulálni. Döbbenetes.

Kicsit sok a kaki de kuzdok.

Ne hari ha ritkán írok, jövök amint tudok.

Vissza kell olvasnom mindent. Bocsi csajok.

Kitartani! !!!!

2014. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8758/9202 anonim ***** válasza:
17%

Sziasztok :)

Elsősorban igazatok van hogy valószínű depis vok :( de a szerencse hogy 1-2 ilyen hülyébb nap és utana könyebb..citromfű tea sok mindenre jó :) este a barátom..megviselt az is hogy Ádi nem szopizott rendesen :(( raadasul ugye a cukrom is kinlodik igy 1 hete elkezdtem a apasztani :( hoányzik a szoptatas :( annyira cuki volt ahogy kábult a kis pofija :) de fontos hogy kicsit már magamra is figyeljek és nekem kell a merkformin..11,3 cukrom is volt 2 hete :(

Most este pedig volt egy erősebb epegorcsom, persze én tehetek róla..olyat ettem amit nem lehetett volna :(

Ádi nagyon ügyes :) hasra fordul onnan hatra közlekedik tolja magát hatra es néha sikerul kuszni is..:) mostmár eszik mindent :) csak nem értem hogy eddig szépen megette mpst pedig mindennel berreg köpköd :) és hát tegnap pl.ott is volt tok főzelék ahol ndm kellett volna :D

Apa beteg mar 3dzor itt ősszel :((

Irszi olyan jó hogy mar a szobát csináljátok :) majd küldj fotót :)

Vica a bio gaia volt a nyerő nekunk is :) Csabika nagyon cuki

Lia,jobbulast nektek..nem lehet könnyű...

Kriszti,Lilla nagyon szoritok nektek

Kicciri neked pedig hogy vki találjon rá pici szövegre es vegre boldog legyél :)

Melikem annyira sajnálom Fecust , mpst látom jobban van :) sok sok puszi nektek

Évi

2014. nov. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8759/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Lillam sajnalom hogy megjott :// de annyira jo h.azt irod h.erzed h.sikerul kovetkezore!!:)Ugy legyen!

Majd irok ha megtudok valamiket!;)Egyenlore pihizek aztanajd az unnepek utan jobban belelendulok.1 honap es Karacsony!!!:)))Az eskuvot nem tudom hogy mikorra tervezzuk :-D Akikkel e-maileztem,telefonaltam,jo helynek tunik el kellene mennunk oda a Parommal es lefoglalozni decemberben az idopontot.De amugy nekem szimpi honap a junius is majus is...hat majd kisilabizaljuk :)Lehet h.oktober lesz :-D Ez kicsit necces azert mert ugye probalkozunk barmikor johet a baba es ha lefoglalom decemberben az okktoberi-szeptemberi lagzit...ertitek...

Majd ugy probaljuk csinalni hogy jo legyen :)

Kozben szerelmetes lettem egy menyecske ruhaba /vegre!/ :)majd hivom oket is.:)

Vicam Csabika gyonyoru!Latszik mennyire szereti a jatszoszonyeget teljesen el van varazsolodva azon a kepen!:))Imadja!:))

Nagyon Szepseges kisbaba!;)<3

Sok szerencset a szurihoz!:)<3

Kicciri sajnalom a sofort :/ a postast is :-D Hat igen meg Atot szereted de remeljuk hamar elmulik!Nem erdemel meg teged!

Sajnalom h.gaz van a munkahelyen valahogy biztos megoldod ugyi vagy te!;)<3

Evi annyira jo h.vegre irtal!Hu sajnalom a Parod!Nelem Anyukam van igy epp h.meggyogyult volna most megint nagyon nathas lett(most Apa is vele egyutt)mondjuk az is igaz h.nem pihente ki az elsot...sajnos a betegseget ki kell pihenni mert akkor ez lesz.Kotozd le a Parod h.pihenje ki magat a betegseg lelassit figyelmeztet h.pihenned kell!!!

Orulok h.vannak jo napok is!Adi csuda aranyos lehet!;)<3

Ha mar nem szoptatsz lassan johetne az epe mutet is h.ne kelljen szenvedned.

Nalam meg 1 nap vagyis holnap elvileg mensi.Tesztet nem csinaltam.Van meg 2 db...majd rendelnem is kell.

Hat sok puszi Mimdenkinek!<3

2014. nov. 24. 07:12
 8760/9202 anonim ***** válasza:
17%

Lilla, sajnálom a mensit :-(

Lia, jobbulást! Évike, nektek is; a cukrodra figyelj, olyan ügyes voltál kismamaként is! A szopit elhiszem hogy sajnálod......... :-( Puszi az epédre, hogy ne görcsöljön többet! :-) Ádi jó fej volt a tökfőzi után, olyan maszatosan!!!!!!!! :-)

Kedves ismeretlen; köszi az ötletet; jó lenne egyébként; én egy ilyen zárt topikban jobban benne lennék mint a Faceen. Illetve ott nem lennék benne; de egy ilyen helyen igen!!!!!!! Szívesen! Bár az is igaz hogy ezzel talán segítünk másoknak így hogy ez nyilvános; de szívesebben küldözgeték nektek úgy képeket kislányok, hogy a fejem is rajta van; itt viszont nem fogok. Gondoljuk át én azt mondom. :-)

Kriszti, 1.5 millió... bakker! Az nem semmi! :-) Biztosan fantastikus lesz! HA néztél ki ruhát, vagy bármit, küld el azonnal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Biztosan jót tesz a figyelem elterelés; ha nem is jön a baba (de jöjjön), kicsit kikapcsolsz :-)

A pesti Kaálit is dícsérik; de a győri a legjobb (annak ellenére hogy én sokat szidtam). A hoxán sokan vannak, akik végső elkeseredésükben jönnek a győribe a sokadik lombikra. Szóval eredméynekben az a legjobb; de fontos az is, hogy közel legyen!!!!!!!!!!!! Én azt mondom.... És hogy szinpik legyenek! A Murber dokit is nagyon dícsérik egyébkén!!!!!!!!!!!!!! :-) Én is gondolkodtam rajta hogy hozzá megyek! Így, hogy a Boga dr segített; és örökre elköteleztem magam mellette, de az intézmény és orvos választás mindenki szíve joga. Az eredményességi statisztikákra tessék rákeresni a neten; az sokat elárul!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Küldöm a képet, nyugi :-) TAlán a héten meglesz végre a festés!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAgyon várom! Anyukák! HA a szeméremcsontomnál érzem édesemet csuklani, akkor faros? Köszi :-) Puszi! Irszi

2014. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!