Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8761/9202 anonim ***** válasza:
17%

Lilla, sajnálom :( Nagyon szorítottam, remélem következő hónapban összejön. Talán még nem állt rá készen a szervezeted, de majd most!

Évike, örülök hogy picit jobban vagy, Ádi már nem pici és tényleg most már itt az ideje, hogy magadra is figyelj és visszakapd a metet, a szoptatás meg egy szép emlék marad, aztán majd a következő picikéddel újra előjön :)

Kriszti, mindenképpen küldj a ruháról képet :) Nagy drukk hogy holnap véletlenül se jöjjön meg és legyen pozi a teszt!

Irszi, mikor lesz megint uh-d? Akkor kiderül hogy faros vagy nem, bár remélem szép ügyesen befordult már Elődke :)

Vica, Csabika nagyon szép és mekkorát alszik napközben, mázlista vagy :) Mikor keltek reggel, hogy 9-től újra alszik?

Kicciri, remélem hamarosan találsz valakit akit jobban fogsz szeretni mint Atit!

Én még mindig beteg vagyok, sosem viselt még meg ennyire egyik betegség sem szerintem, a homlokomról arcüreg gyulladás lett, majd közben torok és mandula is, végül most épp a fülemre húzódott rá, az fáj és nagyon nem hallok :( Ez a 9-dik nap, hogy beteg vagyok, nagyon vágyom már rá, hogy végre úgy ébredjek, hogy nem fáj semmim. Közben Bendi sincs a toppon, szombat éjjel még lázas volt, vagyis 4 napig napi 3-4-szer 39 fokos láz, nagyon legyengült szegényem, alig eszik, de sok teát megiszik szerencsére. Ma meg holnap még tuti marad itthon, csütörtökre meg kell gyógyulnia, mert akkor van a szülinapja és viszünk tortát az oviban, neki fognak énekelni, nem lenne jó kihagyni :) És a férjem is kidőlt, szombaton már nagyon rosszul volt, torokgyulladás, de ő elkezdte az antibiotikumot, így mára már jól van. Nagyon jól néztünk ki a hétvégén :) Fetrengtünk a kanapén és sorsot húztunk ki főzze a következő adag teát :) Legkisebb picurkánk jól van remélem, tegnap is éreztem, hogy mocorog :) Ez valami hihetetlen érzés, alig várom, hogy a fiúk is érezzék kívülről.

Pont egy hónap múlva karácsony! :) Jaj de várom már, Bendi folyamatosan rajzol a Télapónak meg a Jézuskának, hogy miket szeretne és kiragasztja az ablakba :) Majd másnap rajzol valami mást és kicseréli, csak győzzük követni :) Tegnap mézeskalács házat sütöttünk, egyelőre addig jutottunk, hogy megvan minden eleme, de még nem állítottuk össze, ha az is meglesz mutatok képet róla :)

Lia

2014. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8762/9202 anonim ***** válasza:
17%

Lilla, nagyon sajnálom :( majd a következő hónap sikerül!!!!!!!


Évike, örülök, hogy jobb kedved van!!!!!!!!!!!!!! Kívánom, hogy legyél határtalanul boldog és egészségileg is legyél tökéletesen jól!!!!!!!!!! Ennek így kell lennie!!!!!


Krisztike! Mit érzel??? Mesélj már kérlek!!!


Lia, édes a kisfiad :) Tudja már, hogy tesó van a pocidban??????


Livikém, hogy vagy???? Írj kérlek TE is!


Irszike, kismamák gyöngye minden rendben??????


Mindenkit sokszor puszilok, remélem nem hagytam ki senkit!


Vicus, Szilvus! Imádlak Titeket is, remélem jól van Csabika is és a kis Lili is!!!!


Meli

2014. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8763/9202 anonim ***** válasza:
17%

Itt Vica, megjöttünk az oltásról, szegénykém kicsit sírt, de aztán megvígasztaltam. Mondjuk lehet nem is sírt volna, ha egy másik gyerek nem kezdett volna el torka szakadtából visítani, az már 1 éves volt infulenza elleni oltást kapott. A lényeg hogy túl vagyunk rajta. 5450 gramm és 58 cm :))) doki szerint formás babuci. Irszikém nem feltétlen jelenti hogy faros ha ott érzed csuklani, ugyanis az egész testük beleremeg ilyenkor :)

Most megyek mert ébredezik.

Liám, úgy van hogy reggel fél 5-ig alszik, és utána 8 után felkel és 9-ig elszórakozunk az etetéssel :)))aztán alszik fél 3-ig :)

2014. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8764/9202 anonim ***** válasza:
17%

A doki mondta hogy faros; a múltkori uh-n. Az óta meg én nem éreztem megfordulni; bár ez nem jelent semmit.

Jól vagyok, köszönöm! A feszülés elmúlt; a szúrkálások megvannak; de nem olyan durvák már egyáltalán! Dec. 02.-án megyünk 4D-re, már nagyon várom! Jön a férjem is; és a két mama. Ez lesz az utolsó 4D, több nem lesz már a szülésig (hacsak nem kapunk valakitől ajándékba.....) :-) Puszi! Irszi

2014. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8765/9202 anonim ***** válasza:
17%
Irszi, Csabika a 32. héten fordult be fejvégűbe, úgyhogy van még idő :)
2014. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8766/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Irszikem koszonom az infokat!Raktarozom!!:)

Kepet kuldok a ruharol amibe beleszerettem.Hetvegen elkuldom.:)


Fu Lia nem semmi jol bekaptatok akkor a betegseget :// gyogyuljatok meg minel hamarabb!Nekem is nagyon elhuzodott a multkori tudjatok...bar en 2 fajta antibiotikumot is szedtem...es meg ugy is...hat rossz elmeny volt de tul vagyok!Kivanom neked is Lia mihamarabb a gyogyulast!!<3

Bendi mennyire aranyos lehet:)))mikor rajzol agyba-fobe :))es cserelgeti:))hat elmeseltem a Paromnak is ugy nevettunk hogy milyen aranyos lehet!!:))Mekkora boldogsag lehet ezt nezni ahogy varja :))Mi is nagyon tudnank mar ennek orulni...:)

Vicam tok jo h.azert tul vagytok rajta-az oltason-:)

Sok puszi Csabikanak az oltas helyere!;)<3

Melikem Fecoka eszik-iszik rendesen?Remelem mar nincs baj es megissza kello mennyiseget!?Puszi nektek is!:)

Amugy nincs meselni valom sok,hat mikor irtam nektek tegnappelott utana meg reggel de nem elso vizeletbol ugye kiprobaltam meg egyszer a tesztet (nem tudom minek csinaltam)persze nega lett az is.Meg nem jott meg,de tegnap volt olyan erzesem,este meg sok vizes folyas be os dugtam egy tampikat de semmi.

Gondolom az utrogestan kicsit visszabb tartja.Hat nem szedem mar ez a 3.napja h.abbahagytam.Remelem nem huzza az idegeimet sokaig.Ezt utalom mert az ember csak remenykedik...ott a mondat a fejemben; "amig nem jon meg,addig van remeny" ....es ez rossz mert ilyenkor mintha egy hajszalon setalnek fent a magasban ugy erzem es ugye barmikor lezuhanhatok.Nem jo erzes.Jojjon mar meg!

Kozbe fogorvoshoz jarok tegnap is 5-kor keltem es ma is :-P hogy odaerjek idoben.

Szepen haladunk :)ugyes,alapos a doktorno :)

Az a baj amugy h.nem emlekszem h.amikor szedtem utrot akkor mennyi ido utan jott meg a mesim hogy abbahagytam :/ Majd lehet visszakeresem itt :)

Igazabol ma vagyok az ovus fajdalom utani 16.napon.Ilyenkor utana mikor ezt ereztem megjott pont 14.napon.Hat de 1-2-3 nap csuszas belefer.Amugy tegnap olvastam hogy volt egy lombikos(!)kismama akinek a beultetes utan(!)14 nappal nega lett a teszt a vervetelen meg vmi 1100lett a HCG-je :O hat ez is erdekes.

Persze remenykedek en is...aztan majd irom nektwk ha megjon.:-$

Millio puszi Mindenkinek!

♡♡♡

2014. nov. 26. 05:50
 8767/9202 A kérdező kommentje:

Na megtalaltam 758.oldal :)

Multkor 5 nappal az utro abbahagyasa utan jott meg ugyh.ha most is lesz van meg 2 napom :/ csodalatos...

2014. nov. 26. 06:29
 8768/9202 A kérdező kommentje:
Ahogy ezt leirtam:megjott a mensim.:/De legalabb nem huzza az idegeimet :))
2014. nov. 26. 06:31
 8769/9202 anonim ***** válasza:
0%

:'(

meli

2014. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8770/9202 A kérdező kommentje:
Koszi Melikem!:(
2014. nov. 26. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!