Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8731/9202 anonim ***** válasza:
17%

Jaj Csajok, korán reggel felment a pulzusom :( Csak Meli hozzászólásait láttam hirtelen és el sem tudtam képzelni mi történt... Hihetetlen, hogy valakit ez szórakoztat, hogy ilyeneket csinál :( Annyira szánalmas élete lehet szegénynek.

Évike, Ádinak sok sok gyógyítós puszit küldök én is, remélem mielőbb meggyógyul, biztos a foga miatt van ez, ilyenkor az immunrendszere gyengébb.

Livi, biztos hogy hamarosan neked is lesz babád!!! Tök jó, hogy ennyit készültök a karácsonyra és szülinapod is lesz, legalább elvonja a figyelmedet. Remélem két csíkos teszt lesz a fa alatt!

Kriszti, jaj de nagyon megy a drukk 2 hétig, pozi tesztet szeretnénk!!! :) Ti most aztán tényleg mindent megtettetek, remélem sikerül. De jó, hogy már ennyi minden megvan az esküvőhöz, biztos az éttermes lagzi is ugyan olyan klassz lesz, mint a sátras, hisz a vendégsereg ugyan az lesz :) Remélem előrébb kell majd hoznotok picit ;)

Irszi, hogy vagytok pici Előddel? Most akkor hogy van ez a diabetológiás dolog? Minden héten menned kell vérvételre? Nézed magadnak otthon is?

Vica, hogy van drága Csabikánk? Ez a nagyágy mellé kiságy nagyon klassz ötlet, én is mindig attól féltem, hogy ráfordulok véletlenül.

Meli, hogy van Fecus baba?

Lilla, nem lesz semmi baj, sikerülni fog és minden a legnagyobb rendben lesz. Krisztivel és Livivel hamarosan együtt lesztek kismamák. Nagyon nagyon drukkolok és alig várom már, hogy tesztelj!

Velünk minden rendben, megjött a genetikai eredmény 1:50000, szóval remélem tényleg minden rendben :) Mindig van mit várni, eddig a 12 hetet vártam, most a 16 körülit, hogy végre érezzem ahogy mozog :) Aztán nyilván azt fogom utána, hogy Bendi is végre érezhesse. A placenta elől tapad, így lehet ez még nem mostanában lesz. Következő uh január 5-én lesz, de messze van az még.

Nagyon rohanós napjaink vannak, most vannak a sulikban nyílt napok és szép sorban végiglátogatjuk a környékbelieket, itt az oktatás közel sem olyan mint otthon. :( Elkövettem azt a hibát, hogy mindent a saját régi sulimhoz hasonlítgattam, így minden mérce alatti. Most már inkább egymáshoz viszonyítom őket és próbálok megbarátkozni a dologgal.

Lia

2014. nov. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8732/9202 anonim ***** válasza:
17%

Sziasztok lányok, itt Vica, velünk is minden rendbe, Csabika huncut, megpróbálok holnap írni, a lényeg hogy minden rendben velünk!

Puszi:)

2014. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8733/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Melikem koszike!;))Hat most (is)nagyon remenykedek.Remelem sikerul;)!

Lia jo hogy irtal mar azt hittem eltuntel :O ;) Jo sokara lesz ultrahang addigra mar erezni is fogod hogy mozog :-D tok jooo!Vannak mar fiu es lanynevek favoritnak?

Az oktatas biztosan mas ott,en nem tudom de nem valami jo ahogy irod...egyebkent mi vele a baj?Azert kerdem mert fogalmam sincs :)

Az en Zsoltikam is kint van mar egy hete Angliaba...hat hianyzik de ez van.

Vica szupi h.ortal te is varjuk hatha tudsz ma is tobbet irni :)A lenyeg h.jol vagytok!;)Csabilanak puszi hegyek!;))<3

Nekem amugy nem irtam de miota beteg voltam egyfolytaban meg van a hasmenes problema.En nem ertem mar ezt tenyleg.Rohamosan jon ram.Remelem minel hamarabb abbagyahodik mert unom.

Ma haza utazom nemsokara a draga Szuleimhez!;)Mar varom reg volt a 2 het :)

Sok puszi Mindenkinek!

2014. nov. 14. 08:16
 8734/9202 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is fel ment a pulzusom :(((

De szerencsere jol vagyunk :) még picit valadekos az orra de ennyi...ma hisztizet de én meg most jutottam oda hogy el vok faradva :( szerintem csinálok egy jó adag citromfű teát :((( anyukámnak is nyűg ha segítséget kérek :((( hetek óta inkabb hónapok óta nem alszok rendesen :(( most pl 3 napja hajnalban mikor felébred es visszaaltatjuk nem tudok utana aludni :( azt érzem hogy a mellkasomon fekszik vki es fulladok ;(( nem tudom mi ez de ahogy mély álomba esek jön ezaz érzés ;( nem panaszkodni akarok mert nagyon szeretem Ádit csak már ki vok merűlve..csalan kiuteseim is jelentek meg..stb..jelzés hogy nincs vmi jol :((( férjem is folyamatosan dolgozik :( későn ér haza ahh nem könnyű..csak legalabb anyukám állna hozzam normálisan es nem mindig szidna :(( pl.hogy nem foglalkozok vele..pont én aki főzni is akkor tud mikor a ferje mar itthon van es a kicsivel van :(( ahh na befejezem :(( nagyon szomorú vok es sokat sírok :( néha nem is ugy csinalom a dolgokat ahogy kellene ..Ádi érzi :((( nem akarok hogy ,,idegbeteg" legyen miattam :,((

Évi

2014. nov. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8735/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
17%

Sziasztok Csajok!

Évikém nem akarlak megijeszteni, de szerintem pánik beteg vagy:( Egy ismerősöm (volt kollégám) ugyanígy volt, a légszomj a legtipikusabb tünet, ahogy itt te leírtad úgy mesélte ő is:(, sajnos ez leggyakrabban depresszióval párosul.(nála is) Aztán kiderült pánik beteg, kapott gyógyszeres kezelést, és már jól van. Én azt tudom javasolni, hogy keresd fel a háziorvosod, és ő megmondja hova kell menned, de kezeletlenül ne hagyd semmiképp.

Ádikának sok puszi, és gyógyuljon hamar:)

Melikém ha van időd Fecusról képet szeretnénk, amikor csak tudsz küldj Te is:)

Lívi annyira sajnálom, hogy még semmi eredménye az inozitolnak nálad, de a remény mindig ott van, és hidd el lesz babád az biztos!! Lombik esetleg? Az idő csak megy...:(( sajnos

Nekem ha letelik a próbaidőm az új helyemen talán belevágok, ha addig nem sikerül.

Krisztike drukk nagyon, érezd jól magad szüleidnél.

Velem nincs semmi 20. cn.

puszi mindenkinek jók legyetek

2014. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8736/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Evi Lillanak tok igaza van!Menj orvoshoz!Adi miatt nagyon fontos!!Adnak antidepresszanst meg segitenek rajtad!

Adikanak sok puszi es neked is!;)<3

Lilla hajjj izgulas van akkor nekunk :))Nehezen mennek a napok nekem most.Nyomatom a progit marhara faj a cicim eg a mellbimim,tok jo :)Legkorabban penteken tesztelhetek de en csak szombaton fogok sztem :)az lesz a 11.dpo.Hat tukon ulok azta meg egy het!;)marhara izgi :)

Vicam nem irtal :( varjuk a beszamolot Csabikarol!:)<3Puszi Mindenkinek!<3

2014. nov. 16. 15:08
 8737/9202 anonim ***** válasza:
17%

Sziasztok!

Nem válaszolgatok név szerint; de benne van mindenki!

Igen, sokszor akkor jönnek a babák amikor lemondunk róla; ez való igaz! ÉS az is, hogy itt mindenki babás lesz!!!!!!!!!!!!!! :-) Csodák márpedig vannak (van itt elég példa) :-) Szóval kitartás kislányok!!!!!!!!!

A gyengeelméjűeket az a lényeg hogy valaki azonnal jelentse a moderátornak; és törlik is rögtön -köszönet érte ez úton is!!!!!!!!!!!!!!

Kár volt becsukni a diliházakat.....

A pánik betegség lehet hogy csak egy múló állapot; nekem is volt réges rég pár ilyen hónapom; de magamtól kijöttem belőle; szóval nem baj, de tényleg érdemes orvoshoz fordulni -én utólag jöttem rá hogy baj volt. Tömegiszonnyal fűszerezve egyébként.

Az egész terhesség egy izgulás végig; szuper hogy megjött és jó a genetika; én most azért "izgulok" hogy a 30. hetet töltsük be; aztán a 34.-et......... Aztán a 36.-at; és onnantól azt hiszem nem fogok izgulni már csak a szülés miatt :-) Majd meglátjuk :-) A 28. hétnél tartunk.

Elkezdődtek a jóslóim (állítólag a 20. héttől normális), de csak egy pillanat; és elkezdtem keményedni is; így holnap mehetek vissza a dokihoz; és 3*2 Panangint kell szednem sok pihenés mellett. A bababútor megjött; 2 héten belül festik a szobát.

Sok dolog összejött most nekünk (megint), nem akarom részletezni; nem csodálkozom hogy jelzett a szervezetem hogy ELÉG. De meghallottam időben; és ez a lényeg!

Ádit, Csabikát puszilom; Lilikénket és Fecust is!

Elődke jól van; sokat csuklik; forog még minden irányba. Az előtejem folydogál éjjelente már egy hete, ez is normális :-) Csak kellemetlen :-)

Decemberben megyünk babamozizni, 4D, már nagyon várom!!!!!!!!!!!!!! Küldöm majd az új képet! :-)

Krisztike, izgi a lakásfelújítás és az esküvő is "közeledik" (hamar elmegy ám az idő, majd meglátod!!!), lehet hogy tényleg most jön ez a baba, ha már lúd, legyen kövér! Puszi lányok; megyek, feküdnöm kell :-) Irszi

2014. nov. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8738/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)

Hu Irszikem akkor nektek is besurosodtek a dolgok!:)Nagyon sokat pihenj ez parancs :))<3Elodkenek ill.egyenlore a pocakodra puszit kuldok :)<3Megbekeltek mar a szoszedok?vagy kivontad magad belole?

Hat azon gondolkodtam eppen h.a terhesseg is es utana az anyasag is egy mero aggodas :-D de olyan csodas!:-)

En ma csinaltam egy tesztet reggel ...csak azert h.latszik-e meg a Choragon...csak azert h.lassam h.nega mar...csak hogy tudja orulni ha pozi...a f*ancokat egyebkent persze h.vartam egy halovany csikot en butus :))Nana hogy negativ.Kb a 7.dpon vagyok ha az ovus fajdalomtol szamitom...a tuszorepi szuri utani 11.napon vagyok.Jo en csak kivancsi voltam :-D de biztos ti is teszteltetek mar "lehetetlen" idoben :))

Tegnap azt kerdeztek a munkahelyemen h.terhes vagyok-e mert faltam a savanyukaposztat(muszaj voltam venni a zoldsegesbe mert ezen jart az agyam),meg elotte este itthon is(bealudtam delutan es ebredes utan azonnal:huto,savanyukapi,zabal,leteszi,ujra zabal :))...de sztem csak nagyon finom :)

A cicim valtozatlanul be van durranva de ilyen mar volt clostis honapban.Amugy is meg minden korai...

Hat meg par nap es kiderul :)

Ja Irszike nekem is volt panik betegsegem amugy depi szinten tomegiszony...nem.egyszeru kell vmi segitseg.De valojaban tenyleg egy dontes,h.eros vagyok nem.sajalom tobbet magam kilabalok belole-ezzel az eros.elhatarozassal lehet sztem kigyogyulni.

Evikemnek ez a gyogulas ngyon fontos hiszen ott a kis szepseges Adam hercegunk aki miatt muszaj meggyogyulnia.

Remeljuk segitunk a tanacsainkkal.

Ezert vagyunk egymasnak!

Nem csak a babavaras fontos hanem sztem mi attol jobb "baratnok":)vagyunk :)<3

Na megyek megnezem a rakott savanyukaposztat ...oh.most tudatosul h.azt is fozok!!!aaaa lehet h.megis terhes vagyok :-D csak vicceltem de tenyleg fura.

Puszi Mindenkinek!!;)

2014. nov. 18. 19:43
 8739/9202 anonim ***** válasza:
33%

Sziasztok drága kislányok!


Itt vagyok, csak nagyon pici időm van, épp csak annyi, hogy elolvaslak Titeket. Nagyon imádlak Titeket, remélem ezt tudjátok!!!! Minden nap ezerszer gondolok Rátok, annak ellenére, hogy nem tudok mindig írni :(


DE Fecus a mentségem :)


Mi most nem vagyunk jól :( Fecus egyik napról a másikra elutasítja a cumisüveget. Pohárból nem akar inni, hiszen picike még és érthető, de mivel nem hajlandó cumisüvegből inni, így kiszárad.


Nem issza meg a tápot sem, már az összes létező fajtát megvettem, de nem kéri :(


este már a János kórházban voltunk ügyeleten, mert teljesen kiszárad a kicsi, ha nem iszik. Márpedig nem iszik semmit sem. Sem tea, sem víz, sem gyümilé, sem tápszer :(


Kikészülök. Azt mondták, hogy ha nem iszik napi fél litert, akkor holnap be kell vinni a kórházba és a fejébe bekötik a branült és kap infúziót :( NEM AKAROM :(


Úgyhogy most padlón vagyok :( :( :(


De küldök pár képet a kicsi és nagy szerelmemről is :)



[link]


[link]


[link]


Mindenkinek puszi!


Krisztike, érted izgulok most, hogy pozit tesztelj!!!!!


Meli

2014. nov. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8740/9202 A kérdező kommentje:

Jaj Istenem szegeny kis Fecoka!De mit mondtak miert van ez hogy nem iszik?Mindenkepp irj Melikem hogy mi tortenik majd ne aggodjunk.Remelem gyorsan megjavul a helyzet.Kis draga sok sok puszi neki!Nagyon szepseges kisbaba!:)A Parod nem is tunik annyinak amennyi nagyon sármos!!!:)Gyonyoruek vagytok!;)Melikem kitartas!

Minden rendben lesz!<3Irj majd hogy hogy van/vagytok.

2014. nov. 20. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!