Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8771/9202 anonim ***** válasza:
0%

:((

Évi

2014. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8772/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszi Evikem!:/ mar megemesztettem...hat sajnos nem tudok mit tenni.

Mindenki jol van Csajok?

2014. nov. 28. 07:21
 8773/9202 anonim ***** válasza:
17%

Köszi Csajok a bókokat, Bendi tényleg édibédi mikor rajzol, és nagyon ügyes is, ezt tuti az apjától örökölte :) Már az első pillanattól kezdve tudja a kistesót, ugyan nagyon féltem tőle, hogy bármi gond lesz és azt majd hogy magyarázzuk meg neki, de közben meg pont őt nem szerettem volna kihagyni a jó hírből. Egyelőre még nem érdekli annyira, néha néha beszélünk róla, vagy tegnap pl. teljesen magától megkért, hogy had kopogjon be neki :) De ahhoz képest hogy ma már 16 hetes vagyok, semmi nem látszik meg rajtam és még én is csak nagyon keveset érzem mocorogni, ők meg még egyáltalán nem, így szerintem kicsit nehéz neki elképzelnie, hogy mi is zajlik odabent :)

Tegnap Bendi 4 éves lett, annyira hihetetlen, hogy eltelt 4 év, mintha csak tegnap lett volna, hogy ott volt az a picurka a kezeimben. Jó, hogy hamarosan újra átélhetjük ezt :)

Én picit jobban vagyok, bár nagyon várom a hétvégét, hogy sokat alhassak, de a fülem határozottan javul, lassan de biztosan, már egész jól hallok vele, talán egyszer kilábalok már én is. Emlékszem Kriszti neked 2 antibiotikum mellett is milyen lassú volt a gyógyulás, lehet valami makacs bacit nyeltem be én is :( Nálam is lassan 2 hete tart.

Vica, Csabika nagyon ügyi volt az oltásnál és már milyen nagy baba :) és el kell mondanom, hogy nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen jó alvó :))) Én is ilyen babát szeretnék! :)

Irszi, tiszta izgis, mindjárt 4d uh és mennek a mamák, ez biztos nagyon nagy élmény lesz nekik. Én még régebben olvastam, ha faros maradt akkor vannak bizonyos taktikák amivel lehet ösztönözni a befordulásra, bár okosak nagyon és általában tudják maguk is, ha eljött rá az idő.

Kriszti, annyira de annyira sajnálom, hogy megjött :(((((( Nem gondolkoztál még a Mens Mentisen? Akár elkerülhető lenne a meddőségi is, hisz az is lehet, hogy gyógyszer beállítási gondok vannak, vagy a diétában csinálsz esetleg rosszul valamit, ezek is nagyon sokat számítanak és lehet csak egy ici pici dolgon múlik már csak a csoda.

Lia

2014. nov. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8774/9202 anonim ***** válasza:
17%

Krisztike, nem gondolkodtál még egy picit sem el arról, hogy meg kéne próbálni a lombikot???????


M.

2014. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8775/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
17%
Kriszti sajnálom nagyon:(((
2014. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8776/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Lia orulok h.jobban vagy!Remelem gyorsan tul leszel rajta most mar nem lehet sok belole!Franya betegseg:/Bendi aranyos lehet hogy be akar kopogtatni :))<3Remelem ő is es Párod is jobban vannak!:)

De mar en mindenen gondolkodtam Csajok!:)

Egyszeruen keptelenseg teherbe esnem normalis uton -lepni kell az biztos.Hogy merre azt megalmodom meg.Mast nem akkor csinaltaunk egy elettarsi papirt es belehuzunk egy meddosegi kozpontban.

A terhelesre amugy mindegy mikor megyek?Mert azt is akkor meg kellene csinaltatni decemberben.Aznap reggel akkor ne vegyem be a metformint,ugye?Vagy igen?

Amugy tgnap elott ota iszonyu furcsa vizes folyasom van(na orulok neki h.ilysn is van:/)meg tegnap bent volt tampon a biztonsag kedveert de csak mar kicsit barnas utozöngeje volt a mensinek.Olyan hirtelen bo viz jott ki a tamponon keresztul h.ugy ereztem h.bepisltem.Szaladni kellett mindannyiszor a sok vizet kitorolgetni.Folyt a combomra meg minden.nem aprozta el.Semmit nem talatam rola a neten valszeg tisztul a mehem kb.ennyi lehet.Ilyen se volt meg.Igazabol mar penteken is volt asszem.

De hogy ilyen sok jojjon egyszerre az brutal.Nem gorcsoltem most mondjuk a mostani mensinel viszont szombat reggel szex utan egesz delelott fajt a hasam arra gondolok emiatt talan egy ciszta pukkant szet es abbol dol a le vagy en nem tom.De tiszta viz az egesz.Passz.Akinek volt ilyen irjon :)

Lilla koszonom <3

Te jol vagy?

Tobbiek?

Sok puszi mindenkinek!!!♡♡♡

2014. dec. 1. 07:48
 8777/9202 anonim ***** válasza:
33%

Lia,tudom milyen rossz mikor az ember nem hal :( kb 2 hetig voltam igy szeptemberbe es azota se az igazi...boldog szülinapot Bendinek :)

Kriszti,lehetséges hogy a ciszta..vagyis arra gondolok inkabb..

Kivancsi vok nekem mikor jön meg így hogy mar nem szopizik..szerencsere szépen csökkent a tejcsi de az elso 5 nap iszonyat volt :(((

Ádi sajnos megint tiszta takony és zörög..doki azt mondta a foga de akkor még nek volt ennyire rossz a helyzet..lehet ma vagy holnap elviszem bár inhalalast írna ki amit tegnap elkezdtem nehogy roszabb legyen..

Meli,Fecus jól van??

Livi,Lilla,Kicciri mizu veletek??

Irszi :) jujj de jó mostmár tenyleg iszonyat közel az ido :)) itt egy kép Ádiról :) [link]

Évi

2014. dec. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8778/9202 anonim ***** válasza:
17%
Na pont nem ezt a kepet akartam mert itt hiszti betöltése kezdődött :) mindegy itt is cuki :)
2014. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8779/9202 anonim ***** válasza:
17%

Évi, elájulok Ádin, már áll?????? Nem semmi!!!!!


Fecus még ülni sem tud egyedül.... Ádi meg már áll.... kész vagyok :) :) :)


Mi jól vagyunk, a 3 heti fogyásunkat kezdjük visszaszedni és most talán elérjük a 7 kg-ot!!!!!!!!


M.

2014. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8780/9202 anonim ***** válasza:
17%

Az a lényeg hogy jól vagytok :)

Hát igazából Ádi is ülni akar de nem sikerül magátol ez ment 1 hónapig most meg az állás ami jobban megy de ez se magátol csak bármit akarok csinálni vele ahogy a lába tamasztast ér már nyomja is magát plusz elkezdett kuszni de hátrafelé :) tiszta vicces..remelem fog előre is és hogy nem cseréli fel a dolgokat..

Ádi kicsit nagyon jó hus baj van de remelem mar nem fog ennyire hízni ezután..most 9kg es pici 67cm

Fecus mekkora hosszra??

Évi

2014. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!