Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8781/9202 A kérdező kommentje:

Jaaaj de aranyos Adikank!:)))Nagyon meno-mano ebben a szerkoban :))Milyen ugyes tenyleg mar all :) Hatrafele kuszas is cuki lehet :-D:-)<3

Koszonom evikem en is cisztara gondoltam.Ma mar nem jelentkezett a viz zuhatag ugyh.ok is.Mensi elmult teljesen :)

Melikem orulok h.jol vagytok es Fecokank szedi vissza a fogyast:)ez szuper jo!:)<3

Millio puszika Adinak es Feconak is!:)♡♡♡

2014. dec. 1. 19:44
 8782/9202 anonim ***** válasza:
69%

köszi Krisztike!!!!


Évi, Fecus 69 cm.

2014. dec. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8783/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
69%

Sziasztok Csajok,

Ádi nagyon édes:)))<3, és milyen ügyesen áll, annyira hihetetlen, hogy már ilyen nagy:)

Kriszti lehet hogy tényleg a ciszta volt, ne ijedj meg, remélem nem fáj már a hasad. Nekem még nem volt ilyen, de másnál már hallottam.

Meli örülök, hogy Fecus már szedi vissza a súlyát, és minden rendben már:)

Velem semmi nincs, nem nagyon gondolkodom most ilyen babás témán, nem kattogok, majd lesz valahogy. Megint elérkeztem a "nem érdekel" fázisomba, mint nyáron. Sok a munka, és a tanulni való, legalább nem agyalok:) Persze iszom az inozitolt, és majd nagyjából középidőben össze is bújunk, de ennyi. Én most nem tudok menni sajnos meddőségibe, majd tavasszal, addig meg van épp elég dolgom:)

Vica Csabika nagyon aranyos, sok sok puszi neki.

Lia remélem hamar meggyógyulsz, jó ég már 16 hetes vagy!! megy az idő:) <3

Én már 20 hetes lennék, ha .... de mindegy nem akarok siránkozni.

Puszi Csajok Mindenkinek

2014. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8784/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Igen Lillam mar minden ok koszonom!:)Kb.Mikulaskor leszek kozepidobe :))Ma hazamegyek Anyaekhoz :))Diszitenem kell a hazat kivul-belul :)<3Jajjj de varom ugy imadom :)<3Jarok fogorvoshoz szepen tegnap is voltam,ma is megyek.Helyre hozza a kisebb hibakat :)Tok jo erzes :)Nagyon kedves a doktorno,tegezodunk es mindig mindent mond h.mit csinal,megdicser meg minden :))hat tok jo h.fiatal nem lett meg olyan "baccájba"es alapos is szepen dolgozik :)teljesen elegedett vagyok :)

Kepzeljetek vettunk a Paromnak Mikulas ruhat (tudjatok Rossmannos 1500 Ft)es beoltozik nekem Mikulasnak :)))Annyira varom mar h.mit alakit :-D kell egy kis bolondozas szerintem :)sokat fogunk nevetni :):-D

Mar nagyon varom a Mikulast :-D:-)<3

Lillam en os ugy vagyok ahogy te kb.most nem fogok annyira remenykedni ez az ev mar teljen el nyugiba nem sok van mar belole.

Sok pusszancs Mindenkinek!<3

2014. dec. 3. 05:29
 8785/9202 anonim válasza:
2014. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8786/9202 anonim ***** válasza:
17%

Én reagáltam rá lányok...ha ezért tiltanak vagy jelentenek,nem érdekel!!!!

Ennyi:)

Mindenkit puszilok:)

Szilvi

2014. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8787/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
69%
Ez mellett én sem tudtam elmenni. Annyira rosszindulatú ez a világ! Miért lenne jó neki, ha törölnék a kérdést? Boldogsággal töltené el? Ez egy nagyon gonosz ember!
2014. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8788/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
21%
Szilvi,Lívi láttam ti is írtatok. Még azt nem értem, hogy azt írja ez a szánalmas alak, hogy nem érdekli (persze rondábban fogalmazva), de azért arra vette a fáradtságot, hogy írjon a moderátornak, hogy töröljék a kérdést. Engem még senki nem bosszantott fel itt, de ez igen.
2014. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8789/9202 anonim ***** válasza:
21%

En is irtam....szerintem ha a moderátorokat zavarna mar szóltak volna!!!remelem nem törlik..szomorú lennek :(

Évi

2014. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8790/9202 anonim válasza:
10%
Sajnos kifutottam az időből :D
2014. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!