Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8791/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Nem semmi hogy valalki azzal foglalkozik hogy miert nem torlik a kerdest hogy juthat egyaltalan eszebe ilyen?Nagyon furcsa...

Eszembe nem jutna...ilyennel foglalkozni :-D nagy bajok lehetnek ott :/...de mindegy is.

Ne bosszankodjunk szerintem,mert egyertelmu hogy nagyon sokat segitunk egymasnak es barkinek aki barmikor is csatlakozik hozzank,aki ezt nem erti annak ugyse lehet elmagyarazni.

Azé' a hideg kiraz hogy vannak ilyen emberek es csak jo messzire mentsen meg a sors toluk!

Mindenkinek sok puszit kuldok!:)<3

Lilla hamarosan ovu neked is ugye?Majdnem egyszerre vagyunk most :)Akciozzatok!:)Remelem most sikerul es lesz egy szep pozid a karifa ala!:)<3

Livikem neked is!:)<3

Szilvusom Lilikenek is neked is ook puszit kuldok!A mi fo-fo Hercegnonknek!:)<3

Juj mi ma diszitunk vagyis sztem csak en Anyaval meg szombaton kint a hazat :))De imadom ezt :))Ma sztem meg is veszem meg az egy valamit Karira amit akarok es slussz.Minden meg van :)

Irszikem mi ujsag a gyerekszobaval?Kuldj majd kepeket nagyon varjuk!:)

Barcsak mar en is ott tartanek :))Bar mi egy szobaban leszunk a Kicsivel majd :)Ha nagyobb lesz akkor lesz kulon.Igy tervezzuk.Csak mar jonne a kis lelkem.De meg nem akar sajnos.Lehet h.csak jovore megyek el a cukorterhelesre h.ellenoriztessem jobb lett-e a metformintol.Nalam nagyon beindult a fogyas amugy Csajok!Mindenki megjegyzi!:)Mar majdnem 10 kg ledobtam :)Eleinte meg se mozdult a sulyom aztan meg ugy beindult mint a naszindulo :)Jo erzes :)Vettem most 2 nacit hat olyan jol allnak :-D:-)De hogy probaljak majd igy eskuvoi ruhat ha ennyire fogyasba vagyok?:)

Orulet:)

Puszikak!!

2014. dec. 4. 06:18
 8792/9202 anonim ***** válasza:
27%

Csak egy gondolta: tényleg át kellene gondolnunk hogy átmegyünk egy másik portálra, egy zárt topicba tovább levelezni; mert ott nem akadnánk össze folyton ilyen emberekkel.

Nem a faceera; hanem egy szintén anonim helyre, van sok ilyen. Én is örülök, és hiszem hogy sokaknak segítünk /segítettünk ezzel a temérdek levéllel, de ez nagyon bosszantó valóban ami néha itt megy!!!!!!!!!!! Kriszti? Te vagy a másik (meg szerintem én) nagy ellenzője ennek; de én megtörtem. HA gondoljátok; mindenki ajánljon egyet; aztán eldöntjük; és PRIVÁTBAN egyeztetünk arról hogy hol is kötünk ki! Jó?

egyébként ha zavarná a moderátorokat, már törölték volna; másrészt használjuk a gyakorit; és ez nekik jó -szerintem.

Én jól vagyok; Előd csak a kukacát mutatta meg a 4D-n, semmi mást! A medencémben üldögél; a két lába kinyújtva van a teste előtt; a feje felett kalimpál vagy az arca előtt a lábfejeivel. 1990g volt a becsült súlya... 2 héttel nagyobb mint a kora :-) Állítólag nem a cukor miatt; azt mondta az orvosom (a régi), hogy genetika. <3

Pedig nem vagyunk égimeszelők :-)

Két hete van kényelmesen befordulni; utána egyre kisebb lesz a helye. Szorítsatok lányok; egy gondolatnyira kérjétek meg / beszéljétek rá hogy forduljon be és maradjon is a pocimban febr. elejéig! KÖSZI!!!!!!!!!!!!!! :-) Egyetlen képet sem lehetett róla csinálni; még a 2 keze is az arca előtt volt :-) De jól van; és kukacos :-) A szoba alakul; ha rendet raktam, lefotózom nektek! Puszi! Irszi

2014. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8793/9202 Kicciri ***** válasza:
27%

Sziasztok


Ki vagyok akadva. Miért akarja bki is törölni a kérdést? ! Döbbenetes. Biztos olyan akinek minden rögtön összejött és hihetetlenül unatkozik. Gondolt egyet és most itt kavarog.


Na csajok veletek vagyok az biztos!

Csak kitartást lányok mindenhez!

Puszika

2014. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8794/9202 A kérdező kommentje:

Aaaa Irszikem!en nem torok meg.Bosszanto de ilyen a vilag!Ilyen szegeny emberek mindig leteznek mindenhol sajnos de hat szerencsre nem vagyunk egyformak!Akkor nem lenne min felhaborodni :/ :) engem amugy hidegen hagy.Ha figyelmen kivul hagyjuk es kizarjuk a rosszat -sztem az elet minden teruleten erre kell torekedni-akkor a rossz is elmulik mert a pozitiv energia mindig minden esetben kioltja a negativat :)ez egy fontos es orok szabaly :)

Jajj ugy orulok hogy Elodket lattatok :))kis kukisunkat!:))Ha nagyobb picit az csak joooo :)szurkolok h.beforduljon es uzenem is neki!:)Leg szofogado kicsiny Elodke Irszink pocakjaban es tessek befordulni mert fogy a hely!;)<3<3<3

Varjuk majd a kepeket!;))

Sok puszika Mindenkinek!

:)

<3

2014. dec. 4. 12:53
 8795/9202 anonim ***** válasza:
27%

Sziasztok Lánykák!

Livinek igaza van, még egy lelki szegény :( Kár, hogy ennyire sok van belőlük. Én is jó darabig csak olvasótok voltam és drukkoltam titkon mindenkinek, de nem értem, hogy akinek ez a topic bántja a szemét, az miért nézi? És persze akit nem érdekel az miért pontoz le minket? Én azt hiszem 96% írtam először ide, most 27 :) ha ez jó nekik, akkor csinálják, csak nem értem őket, ennyi.

Évi, szent ég Ádi hogy megnőtt és milyen ügyi, már ácsorog pedig még csak most született :) Hogy van a kis drága? Taknyos még?

Meli, puszi Fecusnak, ügyi fiú, egyen csak sokat, jó hogy elindultak vissza a dekák.

Lilla, remélem ez a 'nem érdekel' fázis újra szép pozi tesztet hoz. Nem szabad hátra nézni, csak előre, hamarosan Te is 16 hetes kismama leszel!

Kriszti, nagyon jó lehet ez a karácsonyi készülődés, meg hogy anyuddal együtt csináljátok, ügyik vagytok! A párod meg hogy beöltözik Mikulásnak, szóhoz sem jutok, tök jó fej :)))

Irszi, szuper lehetett, hogy újra láttátok Elődkét, akármennyire is takargatta magát :) Mit szóltak a mamák? Elődke, fogy az idő Életem, be kell fordulni lassacskán anyud pocijában. Irszi nézz körül neten, vannak erre speckó gyakorlatok, bár nem tudom mennyit segítenek, de egy próbát megér.

Én végre jobban vagyok, több mint 2 hét kellett, de csak kilábaltam ebből a valamiből. Tegnap voltam cukorterhelésen, itt úgy van hogy vagy kettőt csinálnak egy terhesség alatt vagy egyet sem, szóval most voltam az elsőn, ez tök jó lett, bár a terhelt cukrom jócskán éhgyomori alá esett, de talán ha elkezdek picit hízni akkor ez is jobb lesz. A következő meg majd 28 hetesen lesz. Eddig kb 1 kilót híztam, ami szerintem a két cicimre jött fel, apa legnagyobb örömére ;)

Lia

2014. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8796/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
83%

Sziasztok Csajok!

Lia annyira ügyes vagy, hogy ilyen szépen tartod a súlyod:)Lehet már kérdezősködni a nevekről? Gondolkodtatok már rajta? :)

Kriszti 10 kg az nem semmi, csak a met és a diéta? Nekem is kéne kb 6-7 kg-ot leadni :(, de olyan nehéz, egy helyben ülök egész nap:( Mindig elhatározom h na most majd sportolok, de aztán elmarad, futni pedig már hideg az idő, és sötét van korán :(

Köszönöm szépen, tényleg nagy meglepi lenne egy poziteszt:))

Irszikém Elődke reméljük hamarosan megmutatja magát nekünk. Engem sem érdekelt korábban senki aki ide írogatott gonoszságokat(viccesnek találtam), de őszintén mondom engem ez a sunyiság bosszantott fel, hogy töröltetni akarta a kérdést. Inkább írt volna ide, hogy menjünk a p...ba (azt észre sem szoktam venni), de a sunyiságnál nem utálok jobban semmit. És őszintén mondom most először elkezdett zavarni, hogy ilyen nyomorultak olvasgatják mikor van ovum stb...:(

Amúgy szombaton lesz középidő :-D

Lia remélem igazad lesz:) Azért az döbbenet, hogy ennyi pontod volt és így leszavaztak :((((

Az enyémen nincs mit lepontozni, de az is ingadozik:)) 7-8-9 % :-D Na most felpontozok mindenkit.

Valami bunkó meg majd le:-D

Puszi Csajok Mindenkinek

2014. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8797/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
82%
Kicciri köszi neked is, örülünk, hogy írtál, tényleg Évinek is már csak 15 %-a van :-))))
2014. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8798/9202 anonim ***** válasza:
69%

Felpontoztam :)

En szívesen vok itt de lehet jobb lenne zárt csoportba..

Évi

2014. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8799/9202 A kérdező kommentje:

Csajok en nem is tudom hany szazalekom van :)))meg soha nem neztem meg (mondjuk nem is tudom hol kell ) nem engen frankon nem erdekel.Eszembe se jutott meg szamomra nem fontos csak Ti :) Lilla ne aggodj!Latjak h.mikor van ovud de a kutya se tudja h.te ki vagy :-D Szombat akkor nagy nap lesz :)

Lia annyira orulok h.kilabaltal vegre!:)Puszilom a Pocaklakot!:)Orulok h.jo lett a cukrod!En nem tudom nekem mi van de majd megnezetem.Ja Lilla ja csak dieta (amit amugy neha megszegek es a gyakorisag se pontos...szoval nem jol csinalom de teny h.mashogy etkezem...) meg a (es sztem leginkabb ettol van)a metformin.Eleinte tudjatok milyen hanyingerem volt alig birtam barmit letuszkolni,nonstop hasmenes es tarsai...de nem fogytam -ennek ellenere se.Most meg be van indulva kerem szepen :) Jobb igy elkezdeni majd a mozgast is.Konnyebb lesz.:)

Ja igen Lia mar nagyon varom a Mikulast es a sok diabetikus edesseget :))de a legjobb hogy en adhatok (a Karacsonyba is ez a legjobb) mindig annyira izgulok es ugy orulok Mikulaskor is hogy Anyaek es Parom mit szolnak :))lesz ám virgácsuk is :)))

Amugy most jut eszembe h.en irtam Kiccirinek ide mert egyszerre irtunk...de nem kuldtem el mert ahogy kuldtem volna csorgott a telom utana meg nemtom ki volt.Na szoval csak annyi Kicciri Dragam h.orulok h.irtal es hat bossuanto ez ...de nekem aztan egy ilyen dolog nem fogja szabalyozni az eletem es mert xy -nak nem tetszik akkor majd en nem irok ide!Ha-ha-ha:)Mit banom en mit gondol barki en szeretem h.vagyunk egymasnak :)

A szandek jo amibol a kerdes szuletett.Az egymas segitese,tamogatasa jo,az osszetartas jo!Nem veletlen ez a sok valasz...csak vannak akik nem tudnak a dolgok moge nezni :/ szerencsere mi igen,azt gondolom.

:-*

2014. dec. 4. 22:31
 8800/9202 anonim ***** válasza:
36%

[link]


Meli

2014. dec. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!