Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Most 4 hónapos a kisfiam, de terhes lettem újra. 9 hetes lehetek már. Nem tudom mit tegyek. A kisbabánk is még csak szinte most született meg, nem érzem hogy készen állnék egy kistestvérre. Az abortusz gondolatától mégis rosszul vagyok. Nem tudom mi tévő legyek.
2021. jan. 18. 10:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/156 anonim ***** válasza:
67%

21!


Na és tükörbe hogy néz, ha emiatt a mar meglevo gyereke elveszti az apját?


Le kell ülni, megbeszélni. Nyilván nem lesz olyan megoldás, ami mindkét félnek jó, de végig kell goindolni, mi a kisebb veszteség.

2021. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/156 A kérdező kommentje:

Sajnos egyetértek a 20.válaszolóval.

A helyzethez tartozik, hogy a férjem valójában az első gyermekünket is el akarta vetetni. Addig a pontig, míg ki nem derült hogy kisfiú, még csak nem is nagyon vett tudomást a terhességről. Jelenleg csodálatos a kapcsolatuk, kölcsönösen nagyon szeretik egymást. Én viszont épp ezért nyílok talán az abortusz felé, nem akarom hogy megint azt érezze rá lett kényszerítve egy gyermek.

2021. jan. 18. 13:01
 23/156 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátló miatt sajnos egyre több cisztám lett, köztük egy 16 centi átmérőjű is, ami miatt kórházba is kerültem. Így kénytelen voltam abbahagyni a szedését. Párom viszont nem hajlandó gumit húzni.
2021. jan. 18. 13:14
 24/156 anonim ***** válasza:
83%
Egyre szebb dolgok derülnek ki a fèrjedrôl. Az elsôt sem akarta el akarta vetetni, nem vett róla tudomàst, ezt a babàt sem akarja, el akarja vetetni nem vèdekezik nem hajlandó gumit húzni....... Igazàn nagyszerû ember lehet.
2021. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/156 anonim ***** válasza:
35%

26!


Ugyanez a kérdezőre is vonatkoztathato: ráerőltette az első gyereket, nem volt hajlandó hüvelygyurut/spiralt/depó injekciót használni.... Még mindig kétoldalas a történet.

2021. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/156 anonim ***** válasza:
4%
Irass fel fogamzásgátlót. És nem lesz több ilyen probléma.
2021. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/156 anonim ***** válasza:
71%
27 ! Így van ô is ugyanolyan hibàs. Ès ô huzza a rövidebbet mind kèt esetben, mert ha abortusz akkor azèrt ha meg megtartja ès egyedül marad 2 picivel meg azèrt. Aki meg nem vèdekezik az mièrt pislog ha terhes lesz? Szintèn mindkettôjükre vonatkozik. Ja de igen amíg lètezik a legàlis terhessèg megszakítàs addig nincs gond ezek szerint.
2021. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/156 anonim ***** válasza:
59%
18 szövegértelmezés. Leírtam, hogy nem fair. Mi a kérdés? Ettől meg tény, hogy ez egy feloldhatatlan konfliktus. Nincs olyan, hogy jó elmegyek abortuszra és akkor úgy csinálunk mintha a férj nem lett volna kész elhagyni a MÁR MEGLÉVŐ gyereket is. Tudod amelyik nem embrió. Plusz ha engem a férjem BÁRMIVEL kapcsolatban kvázi megzsarolna, hogy elhagy, ha így meg úgy, nem kene hazajönnie már aznap.
2021. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/156 anonim ***** válasza:
96%

“Az abortusz gondolatától mégis rosszul vagyok. ”


“Én viszont épp ezért nyílok talán az abortusz felé”


Most akkor melyik?

2021. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/156 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó: nem tudom az feltűnt-e, hogy apuka nem hajlandó védekezni. A kérdező megtette egy ideig, abba kellett hagynia.

Nem logikus, hogy ha nem akar kölyköt, akkor kotont húz a farkára?

2021. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!