Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek már kifutottam az...

Szerintetek már kifutottam az időből? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a párom is. Teherbe estem, kb. 11 hetes lehetek. Azért most vettem észre, mert nekem betegség miatt nagyon rendszertelen volt a ciklusom, csak már gyanús volt, hogy két hónapja nem jött meg (egyébként ennél már késett többet is) meg pár éve kimondta nekem a nőgyógyász, hogy meddő vagyok, és pozitív lett ma a terhességi tesztem. Mind a ketten tanulunk még, a párom otthon él, illetve én is még a saját szüleimnél. Semmi anyagi hátterünk sincs, szóval semmiképp sem tudnánk megtartani a babát. Holnap megyek nőgyógyászhoz, de nem hagy nyugodni a gondolat… szerintetek nem fogok kicsúszni az időből?

2022. jan. 18. 13:02
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
85%

Igen, életszerű, hogy tizenéves lányoknak ilyet mond az orvos hogy te meddő vagy.

Atyaég…

2022. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egy hét alatt meg volt minden úgyhogy ha sietsz meg meguszod
2022. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
81%
Erről már lecsúsztál. Viszont ha nagyon el akarod vetetni, külföldön van rá lehetőséged. Pl Hollandiában a 22. hétig van rá lehetőség, persze nyilván nem olcsó. De olcsóbb, mint egy gyereket felnevelni.
2022. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
58%

Lecsúsztál. 11+6 napig csinálják meg.


Ha holnap elmész akkor másnap mehetsz csvsz-hez, három nap múlva vissza, tehát már 11+3 napos vagy. Utána kérhetsz időpontot abra, labor aneszteziológus stb. Esélytelen

2022. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
84%
De mondjuk rendszertelen ciklus mellett az, hogy most vagy 11 hetes, az ugyanolyan valóságtartalmú kijelentés, mint hogy meddő vagy 17 évesen.
2022. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
3%
15 meg jó hogy 22 éves
2022. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
De azt írja, pár éve mondták neki hogy meddő.
2022. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő maximum akkor meddő ha nincs méhe, vagy petefészke. Illetve túl van a menopauzán.

Menj el dokihoz, egyáltalán nem biztos, hogy 11 hetes vagy.


Bocs, hogy ezt írom. De egy életre megtanultad most, hogy védekezni kell amennyiben nem szeretnél gyereket.

2022. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanahhoz a nőgyógyászhoz menj, és kérj tőle igazolást, hogy a szervezeted rendellenes működése (és az ő nyugalomba ringató diagnózisa...) miatt észlelted később. Ilyen esetben engedélyt adhatnak 12 hét után is.
2022. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
85%
11: Sajnos döbbenetesen sok doki nyomja ezzel a pácienseket, gondolom, hogy kellően kétségbeesve többet fizessenek.
2022. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!