Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek már kifutottam az...

Szerintetek már kifutottam az időből? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a párom is. Teherbe estem, kb. 11 hetes lehetek. Azért most vettem észre, mert nekem betegség miatt nagyon rendszertelen volt a ciklusom, csak már gyanús volt, hogy két hónapja nem jött meg (egyébként ennél már késett többet is) meg pár éve kimondta nekem a nőgyógyász, hogy meddő vagyok, és pozitív lett ma a terhességi tesztem. Mind a ketten tanulunk még, a párom otthon él, illetve én is még a saját szüleimnél. Semmi anyagi hátterünk sincs, szóval semmiképp sem tudnánk megtartani a babát. Holnap megyek nőgyógyászhoz, de nem hagy nyugodni a gondolat… szerintetek nem fogok kicsúszni az időből?

2022. jan. 18. 13:02
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
89%

19: Ne mondj hülyeséget, ilyenekre nem vonatkozik.

Ilyet akkor lehet kiadni, ha van róla orvosi lelet, hogy pl. a 8. héten, mikor már egyértelműen kellett volna látni a terhességet UH-n, nem látták, és emiatt lett későn észlelve a terhesség.

A "3 éve valaki azt mondta, hogy meddő vagyok" nem indok.Meg a gyakran elstütött "menstruáltam még terhesen" sem az.

2022. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
26%
21: Mindent el lehet intézni, hidd el ;)
2022. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
96%
A nagy szart lehet mindent elintézni. Szerinted melyik orvos kockáztatja a diplomáját meg szabadságát valami random ember nem kívánt terhessége miatt pár száz ezer forintért? Nincs olyan hülye a világon. Nőgyógyászaton dolgozom, rendszeresen próbálkoznak be ilyenekkel, senki se volt még hajlandó kisebb terhességet hazudni a papíron, vagy kiadni valami hasonló leletet (nem is lehet visszamenőleg leletet írni).
2022. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
64%
Ha ennyire fontos kikapartatni, menjen Ausztriába, ott 14 hét a határ.
2022. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
35%
23: anyámnak simán írtak olyan magzati károsodást, hogy senki ne akadékoskodjon. Úgyhogy attól, hogy te nem tudsz róla (esetleg a te melóhelyeden nem jellemző), másutt még "megoldható" kategóriába tartozik.
2022. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
97%
Miért olyan meglepő, ha valaki tudja, hogy a közvetlen mellettünk lévő országban pl 14 hét a határidő és főleg miért kell lel*otyózni?? Komolyan némelyek stílusa egyszerűen undorító. Ez a komment is csak téged minősít.
2022. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
97%

26, itt ez gyakori sajnos nagyon.

Nő nőnek farkasa.

2022. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Kaptam pár üzenetet, ezért itt válaszolok. Voltam nőgyógyásznál. 7 hetes voltam, mikor kiírtam a kérdést, ahogy megállapította még a múlt héten. A rendszertelen ciklusom miatt lehet az, hogy annyira nem volt előrehaladva a terhesség, mint gondoltam. Most vagyok a 8. hétben. A héten műtenek, eltudtam intézni mindent.
2022. jan. 25. 12:00
 29/34 anonim ***** válasza:
96%
Kitartást!
2022. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
77%

Szuper! Örülök, hogy nem végződött katasztrófával az eset.

A dokival üljetek le, és találjon ki valamit, nehogy megismétlődhessen ismét az eset.

2022. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!