Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek már kifutottam az...

Szerintetek már kifutottam az időből? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a párom is. Teherbe estem, kb. 11 hetes lehetek. Azért most vettem észre, mert nekem betegség miatt nagyon rendszertelen volt a ciklusom, csak már gyanús volt, hogy két hónapja nem jött meg (egyébként ennél már késett többet is) meg pár éve kimondta nekem a nőgyógyász, hogy meddő vagyok, és pozitív lett ma a terhességi tesztem. Mind a ketten tanulunk még, a párom otthon él, illetve én is még a saját szüleimnél. Semmi anyagi hátterünk sincs, szóval semmiképp sem tudnánk megtartani a babát. Holnap megyek nőgyógyászhoz, de nem hagy nyugodni a gondolat… szerintetek nem fogok kicsúszni az időből?

2022. jan. 18. 13:02
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
22%
30as egy ártatlan magzat halála az anyja felelőtlensége miatt nem katasztrófa?
2022. jan. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan nem a 30 vagyok, de NEM, nem katasztrófa! Ha valaki nem kívántan esik teherbe és semmi esetre sem kívánja megtartani, annak maximum az az óriási nagy katasztrófa, ha mégis meg “kell” tartania.

Amúgy meg milyen halálról beszélünk már? A halál feltétele az élveszületés, itt egy pár hetes fejletlen, fájdalmat nem érző embrió van, amit abortálnak! Nem kell az érzelmi zsarolós duma, hogy jaj “szegény ártatlan kis magzat”…

2022. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
85%

31-es:

30-as vagyok. Nem, nem katasztrófa.

A katasztrófa az, ha akarata ellenre végig kényszerül valaki élni a terhesség és szülés borzalmait, élete végéig szenvedni annak következményeitől.

Egy érzékelésre és érzésekre képtelen szövetnövekmény eltávolítása pedig kellemetlenség.

2022. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
87%

Milyen “őt” könyörgöm?!🤦🏻‍♀️

Egy embrió még nem különálló személy! Az abortusz pillanatában olyannyira fejletlen, hogy egyrészről nem érez fájdalmat (sem mást), másrészről azt se tudja, hogy egyáltalán létezik, szóval kíméljük már meg egymást ezektől a szánalmas “meghal” meg “őt büntetik” kommentektől, mert erre senki nem kíváncsi, pláne nem egy abortusz topikban.


Amúgy meg az igazi büntetés az, ha akarata ellenére kényszerítesz valakit terhességre, szülésre és gyerekvállalásra, ami egy életre hazavágja alaphangon 2 ember életét. Bizony, mivel hogy a kérdező és a párja már megszületett, érző emberek, ellenben egy embrióval.

2022. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!