Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha a 20 hetes uh-n kiderülne,...

Ha a 20 hetes uh-n kiderülne, hogy magzatodnak a kezén és a lábán csak 1-1 ujj van, megtartanád?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 23:30
 311/328 anonim ***** válasza:
284-es válaszolóval egyetértek... És véletlenül ô is Eszter volt...
2015. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/328 anonim ***** válasza:
100%
Utolsonak igaza lehet. Ugyanaz a nev ( a masik tortenetben K. Eszter, ebben meg Kiskuti a vezeteknev).A szohasznalat is nagyon hasonlo. A " Kedveseim" volt nagyon szembetuno.De a stilus is nagyon hasonlo...Ha valaki ebbol trefat uz,az szegyelheti magat.
2015. jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/328 anonim ***** válasza:
100%
Beteg ember!
2015. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 314/328 anonim ***** válasza:
100%

Akár kitaláció, akár valós, akár összefügg a kettő, akár nem, akkor is borzasztóan tragikus ez a két kérdéskör ...


Ha csak fikció az egész, akkor is rettentő, hogy valaki ilyeneket talál ki. Az illetőnek valami nagyon komoly feldolgozatlan traumája lehet. Szakemberi segítségre lenne szüksége.

2015. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 315/328 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozzatok már, egy császárseb nem nyilik szét ahogy elkezd jobban nőni a hasa? 4 hónapos pocak már igencsak nagy pocak... 5 hónappal az állítólagos császárja után... Hmmm... Beteg ember aki ilyennel szórakozik...
2015. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 316/328 anonim ***** válasza:
77%
Igazatok van. Viszont az érdekes, hogy Dóri baba kis élettörténetét nagyon részletesen írta le. Szerintem ilyet nem tud kitalálni, aki nem éli át. Szerintetek?
2015. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 317/328 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg de. Több olyan ismerősöm is van, aki egészséges, és mentális betegekről írt hiteles könyvet vagy történetet (a beteg szemszögéből). Az is baromi olyan volt, mintha az illető átélte volna, pedig mégsem.

Nem mondom, hogy kamu, de nekem már elég régóta nem stimmelt a sztori.

2015. jan. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 318/328 anonim ***** válasza:
100%
Az elmult evekben ez mar a masodik okyan kerdes ami egyertelmu kamu. Az elejen tenyleg hiheto es egyertelmu dolgokat ir a kerdezo es a vegen mindig ez van h a valaszolok tobb mint egy ev utan aggodnak erte aztan idelok vmit. A legutobbi ilyet amit lattam az volt h allitolag a kerdezo ongyilkos lett, es twlan a testvere irt a valaszoloknak. :S szoval kar aggodnotok, es talalgatni merte gyertelmu h nem igaz.
2015. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 319/328 anonim ***** válasza:
100%

az is itt van a kommentek között...

De ide linkelem neked:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..


Tuti kamu az is és ez is... Sőt ugyanaz irta ki mindkét kérdést....

2015. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 320/328 anonim ***** válasza:
100%

309-es vagyok.

En akkor talaltam meg a kerdest amikor mar Dori baba meghalt, akkor irtam egyszer es megrikatott a tortenet. Kesobb lattam hogy ujra terhes lett de nem alltam neki szamolgatni hogy mennyi ido telt el. Aztan lattam hogy eltunt a kerdezo majd valaki irta hogy toroltette magat. Biztos voltam benne hogy valami baj tortent azzal a babaval is.

Karacsonykor hogy felbukkant az allitolagos kerdezo meg mindig azt hittem hogy az alaptortenet igaz volt, csak most szorakozik valaki a kerdezo neveben.

De a szamok es tenyek tukreben most mar en is azt gondolom hogy kamu volt az egesz, es az aki ezzel szorakozik es ilyen mesterien megkomponalt remekmuvel etetett minket, most egy ilyen egyszeru bananhejon csuszott el, hogy nem tud szamolni, hogy legalabb egy kicsit hiheto legyen ez az uj gyerek.


Mar a julius eleji 7 hetes terhesseg is gyanus lehetett volna mindenkinek aki kovette akkor (en nem), hogy 5-6 hettel egy surgossegi csaszar utan teherbeesett.

De ezen a 37 hetre Karacsonykor "szuletett" gyereken elbukott.


Valamikor nyaron bukkantam ra veletlenul arra a masik kerdesre ahol a kerdezo allitolag ongyilkos lett es nekem is feltunt az hogy o is Eszter volt.

Biztos hogy ugyanaz a szemely talalta ki es irja/irta mindket tortenetet.

Undorito es felhaborito hogy ilyennel szorakozik, es azon elvezkedik hogy mi meg megsirattunk egy nemletezo babat.

2015. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!