Megtatanátok a helyemben? Milyen egy abortusz?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van és többet nem terveztünk ezért 4 hónappal ezelőtt tetettem fel spirált. Ma viszont kiderült hogy terhes vagyok.


Körülményeket leírom hogy kicsit átlássátok a helyzetet. Anyagilag beleférne még rgy gyerek. Saját ház, bár még hiteles. A házasságunk jó. Idegileg kissé kivagyok az utóbbi időben, abszolut nincs segítségem még a férjem sem. Szóvan teljesen egyedül nevelem őket. Se a terhességhez, sem a szüléshez, sem a szoptatáshoz nincs többé "kedvem". Hogy döntenétek? Férjemnek mindegy mert neki semmivel nem lesz nehezebb ha lesz még egy gyerek.


Hogy döntenétek a helyemben?


2014. dec. 28. 19:05
 11/93 A kérdező kommentje:
Igen mondtam neki, és azt mondta hogy ő nem tud és nem is akar dönteni, hisz én nevelném és tudja nagyon jól hogy bárhogy is akar ő nem tud segíteni. Nagyon jó a házasságunk és legyetek oly szivesek ne ezzel foglalkozzatok.
2014. dec. 28. 19:50
 12/93 A kérdező kommentje:

Ha egész nap dolgozik már hogyan tudna foglalkozni velük??

Hajnalba haza ér és ebédkor megy vissza... a te férjed gondolom ennyit nem dolgozik.

2014. dec. 28. 19:51
 13/93 anonim ***** válasza:
80%
De mekkorák a gyerekeitek, miért nem adod őket, bölcsibe, oviba, csanába. Ez így nem élet, és természetesen nem vállalnám a 4-et így.
2014. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
64%

Nyilván nem dolgozik senkinek ennyit a férje, csak neked!

Én nem tartanám meg.

2014. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
38%
Mekkorák a gyerekek, hogy egész nap otthon ülsz?
2014. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 A kérdező kommentje:
2 már ovis, a harmadik 1,5 éves. Falunk lakunk, messze mindentől
2014. dec. 28. 20:17
 17/93 anonim ***** válasza:
62%

Én megértelek, nekem csak egy van, de pont így vagyok vele, mint te.

Nem tartanám meg. A "meglévő" gyerekeknek legyen normális anyjuk.

Az abortusz fizikailag nem olyan durva, a szülés sokkal rosszabb. A lelki részét meg te tudod, hogy rendeznéd magadban.

2014. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
77%
A 1,5 évest miért nem adod bölcsibe, mielőtt bezombulsz otthon. Mondjuk akkor azért nem vagy egyedül egész nap a 3 gyerekkel, de egyel is elég, főleg ha mondjuk 4-5 éve otthon vagy.
2014. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 A kérdező kommentje:
Mert nagyon messze van a bölcsi.
2014. dec. 28. 20:26
 20/93 anonim ***** válasza:
28%
Csana?
2014. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!