Megtatanátok a helyemben? Milyen egy abortusz?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van és többet nem terveztünk ezért 4 hónappal ezelőtt tetettem fel spirált. Ma viszont kiderült hogy terhes vagyok.


Körülményeket leírom hogy kicsit átlássátok a helyzetet. Anyagilag beleférne még rgy gyerek. Saját ház, bár még hiteles. A házasságunk jó. Idegileg kissé kivagyok az utóbbi időben, abszolut nincs segítségem még a férjem sem. Szóvan teljesen egyedül nevelem őket. Se a terhességhez, sem a szüléshez, sem a szoptatáshoz nincs többé "kedvem". Hogy döntenétek? Férjemnek mindegy mert neki semmivel nem lesz nehezebb ha lesz még egy gyerek.


Hogy döntenétek a helyemben?


2014. dec. 28. 19:05
 31/93 anonim ***** válasza:
82%
Te tényleg ki vagy idegileg kedves kérdező! Túlreagálod az utolsó válaszoló nem akart sértegetni és amúgy valóban igaza van...
2014. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
74%
Én sem azt látom, hogy betudnátok vállalni még egy gyereket. Nincs kocsitok vagy taxira pénzetek, vagy akár csak egy bíbszittert felvenni heti 1-2 napra.
2014. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
59%

Nem azon múlik a család boldogsága, van-e kocsi meg bébiszitter... Az a kiegyensúlyozott anyán, apán múlik. Ismerek pár családot, 4-5 gyerekkel, soha nem volt kocsijuk és fizetett gyerekvigyázójuk...


Itt az anyuka mentálisan gondban van, ez a probléma:/

2014. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
84%
Igen, igazad van, de a mentalitás változna, ha ki tudna néha kapcsolódni, ahhoz meg pénz kell. (Autó, taxi, bébiszitter...stb...) Meg mondjuk azért nem árt az autó, ha ennyire távol vannak mindentől és történik valami a gyerekekkel akkor tud velük mozdulni nem kell buszt várni.
2014. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 A kérdező kommentje:

Na jó! Még ezt leírom, mert nagyon igazságtalanok vagytok!


Ha történne valami bárkivel, annyi eszem van hogy mentőt hivok. Bébiszitterben nem bíznék! A taxi pedig 9000ft-ért vinne be a városba, oda vissza 18 ezer, amire sajnálom a pénzt. És mint emlitettem én nem azt mondtam hogy milliomos vagyok hanem azt hogy beleférne mégegy gyerek.

2014. dec. 28. 23:01
 36/93 anonim ***** válasza:
73%
Csatosban nem próbáltad még buszoztatni a kicsit? Vedd ki fent a kocsiból, úgy el szoktak lenni az ülésen. Énekelj neki, mondókázzatok... Ha mázlid van még be is alszik. Enyém sem bírja a babakocsit és az autóban is csak rajtam van el, ezért mi is tömegközlekedünk. Én is egy órára lakom a legközelebbi várostól és a mi településünkön sincs semmi.
2014. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
63%
Az altalad leirtak alapjan en ugy latom, anyagilag sem ferne bele egy gyerek pluszban. Es most mwntalisan sem birnad. Hidd el itt senki nem bantani akart, csak leirtuk a velemenyunket, amit te kerdeztel. Szomoru kimondani, de en igy semmikeppen nem vallalnam be a negyedik gyereket. Bar lehet neked masak az igenyeid, nekem ilyen feltetelekkel meg a harom is sok lenne.
2014. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
22%
Megtartanám. Miért? Mert ahol három van, ott már elfér a negyedik is. A többi gyerek már nappal nem lesz otthon, hiszen a legkisebb is mehet bölcsibe, a többiek óvodában lesznek. Gyakorlatilag nappal csak a babával kell lenned, el tudod végezni a teendőidet, meg is tudsz főzni. Délután lesz csak kicsit húzósabb amikor mindenki otthon van, de addigra, ha minden munkát elvégzel a házban, akkor nem lesz más dolgod, csak velük foglalkozni. Nem állítom, hogy ez nagyon könnyű, de ha nincsenek anyagi gondjaitok, akkor nem szabad elvetetni a gyereket. Szervezés kérdése az egész.
2014. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 A kérdező kommentje:
Most komolyan...mi értelme lenne ha azt hazudnék? De ha így jobban tetszik akkor éhezünk és fázunk mindössze a családi pótlékból élünk. Remélem így már jobban tetszik, hogy hazudok.
2014. dec. 29. 15:36
 40/93 anonim ***** válasza:
78%
Már kár is veled vitatkozni. Tégy, ahogy jónak látod!
2014. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!