Megtatanátok a helyemben? Milyen egy abortusz?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van és többet nem terveztünk ezért 4 hónappal ezelőtt tetettem fel spirált. Ma viszont kiderült hogy terhes vagyok.


Körülményeket leírom hogy kicsit átlássátok a helyzetet. Anyagilag beleférne még rgy gyerek. Saját ház, bár még hiteles. A házasságunk jó. Idegileg kissé kivagyok az utóbbi időben, abszolut nincs segítségem még a férjem sem. Szóvan teljesen egyedül nevelem őket. Se a terhességhez, sem a szüléshez, sem a szoptatáshoz nincs többé "kedvem". Hogy döntenétek? Férjemnek mindegy mert neki semmivel nem lesz nehezebb ha lesz még egy gyerek.


Hogy döntenétek a helyemben?


2014. dec. 28. 19:05
 81/93 A kérdező kommentje:

Köszönöm. És a privát üzenetet is köszönöm, válaszoltam rá.


Hát...Fél óránként váltakoznak bennem az érzelmek. Hétfőn megyek orvoshoz, remélem megnéz uh-n és ha minden rendben akkor valószínű ez a baba marad ahol van.

2015. jan. 3. 13:44
 82/93 anonim ***** válasza:
9%
Írj majd!És csak Magadra hallgass!
2015. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
Szia Kedves Kérdező!Voltál dokinál?
2015. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
28%

na csak hogy átgondold de tényleg... hogy milyen áldásos helyzetben vagy persze mások számára.

anyukámnak 2 babája halt meg. az egész családot padlóra küldte lelkileg. főleg anyukámat. kínlódtak,hogy megmaradjon a 3-ik. 32. héten megszületett az öcsém 1 kg 44 dkg-mal 40 centivel. 1,5 hónap kórház de megérte a szenvedést mert egy gyönyörű és eleven 7 éves kisfiú mindennap mosolyogva köszönti a családot.

a lényeg: rengeteg olyan pár van akik ölnének egy babáért. amikor született az öcsém egy olyan nővel volt egy szobában anya,akik már 15 éve sikertelenül próbálkoztak végül beültetéssel megfogantak a babák. ikerpár lett,két kislány. sajnos szegénynek 25-ik héten megindult a szülés. az egyik kicsi tündér sajnos a szülés után kb. 3 percig élt... a másik pedig beteg. mindkét szemére vak, az agyában sönt van mert vmi nincsen rendben vele. nem tud mozogni a kislány, és beszélni sem tud. szinte magatehetetlen,de egy csodaszép most már 7 éves kislány. így is vállalták a szülők,nem taszították el maguktól és imádják. te szerencsés helyzetben vagy. ha belegondolsz vagy megtartod és szeretettel odaadással felneveled vagy pedig segíthetsz egy családon akiknek nem lehet babájuk. itt nem másnak kell döntenie helyetted, magadnak kell letisztázni a dolgokat és a férjeddel megbeszélned. viszont az hogy neki mindegy. nem akarlak bántani meg őt sem szóval nem írok semmit erre a házasságra inkább. remélem jól döntesz.

2015. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
44%
bocsi ha néhol hülyén fogalmaztam de bekönnyeztem ahogy olvastam a komikat meg belegondoltam,hogy milyen szerencsés vagyok,hogy nekem hamar sikerült a kicsi manó és (lekopogom) semmi baj nincs és remélem nem is lesz. most leszek 21 hetes,még hátra van a fele,de annyira várom már hogy a karjaimban tarthassam.
2015. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
0%
minek a lepontozás?
2015. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
88%
63%-os válaszoló:bár én nem pontozgatok,de visszakérdezek:minek a lelki terror?!
2015. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
vagyis már 61%-os....
2015. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 A kérdező kommentje:
holnap megyek
2015. jan. 11. 19:31
 90/93 anonim ***** válasza:
Mármint dokihoz?Vagy AB-ra?
2015. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!