Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen esetben mindenképpen...

Ilyen esetben mindenképpen elkell vetetnem a babát?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek (pontosan, nem hagytam ki nem hánytam nem volt hasmenés) 2 hete lett egy rossz fogam, nagyon sok gyógyszert vettem be(kataflam, algopirin és társai, napi kb 15 szemet) végül tegnap húzták ki a fogam (még mindig szedek fájd. csillapitot) A menzeszem megjött ugyan a szokott időben, de 5 nap helyett csak 3 napig volt meg, és sokkal kevesebb mint szokott. A sok fájd. csillapító ütközhetett a fogigátlóval? Ilyen esetben károsodik a baba?
2015. okt. 14. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
87%
6-os vagyok. Én aztán nem kötekedtem, az biztos, csak elmagyaráztam, miért nem vagy terhes (ha már magadtól ennyit sem tudsz). Itt nem velünk van a gond, hanem veled, de ez nem az én bajom, hanem azoké, akik kénytelenek elviselni. Szép napot a válaszolóknak.
2015. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
85%
Nem semmi amit ezen az oldalon néhány kérdező megenged magának!De olvasni, értelmezni,z azt már nem tudnak. További szép napot!
2015. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
90%
el kelleNE vetenem, károsodNA a baba.. tudod, feltételes mód. Fogalmazni tudni kell(ene).
2015. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
76%

Pl. foghúzás okozta stressz miatt is lehetett a rövidebb vérzés. Sőt néha stressz miatt ki is szokott teljesen maradni, szóval nem feltétlen jelent babát.

Helyedben tesztelnék ahelyett hogy ilyeneken rugózok. Komolyan még mindig nem értem miért a pár száz forintos teszten spórol az aki babát szeretne... (Miből fogod eltartani ha van gyerek, ha egy teszt is gondot okoz?!)

2015. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 A kérdező kommentje:
Abszolút nem okoz nehézséget tesztet vásárolni, és van 3 gyerekem, köszi szépen jól megvagyunk. De én szerintem tesztelni még nagyon korai lenne.
2015. okt. 14. 12:40
 16/79 anonim ***** válasza:
83%
Korai, pláne, hogy gyógyszert szesz és menstruálsz.
2015. okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
80%
Irod hogy megjott, aztan irod, hogy meg korai lenne tesztelni. Aztan, hogy vsn 3 gyereked. Ossze vissza irsz mindent. Ha van harom gyereke akkor tudnad, hogy aki menstrual az nem terhes, es a teszt mar a menstruacio esedekes napjan kimutstja a terhesseget.
2015. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 A kérdező kommentje:
Hát okoskám, akkor elmondom neked hogy a második gyerekemmel 4 hónapig menstruáltam.
2015. okt. 14. 12:48
 19/79 anonim ***** válasza:
83%
Elárulom Neked a nagy titkot, hogy a mezeszem 5 nap helyett már hónapok óta csak 3 napig tart. Nem voltam/vagyok terhes. Neked pedig a sok gyógyszer is bezavarhatta a ciklust. Ez ne jelent terhességet, olyanon görcsölsz, ami valószínűleg nincs is.
2015. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
86%
Nagy az Isten allatkertje:D Ha rendesen szeded a fog.gatlot+megjott, milyen babat akarsz elvetetni?:D A teszt meg a NEMVART ELSO NAPJAN KIMUTATJA, kedves 3 gyerekes elvileg. Iiistenem, maskor fogalmazz normalisan, es ne a valaszolok legyenek a sz*rok amiert nem ertik a hulyeseged.
2015. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!