Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen esetben mindenképpen...

Ilyen esetben mindenképpen elkell vetetnem a babát?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek (pontosan, nem hagytam ki nem hánytam nem volt hasmenés) 2 hete lett egy rossz fogam, nagyon sok gyógyszert vettem be(kataflam, algopirin és társai, napi kb 15 szemet) végül tegnap húzták ki a fogam (még mindig szedek fájd. csillapitot) A menzeszem megjött ugyan a szokott időben, de 5 nap helyett csak 3 napig volt meg, és sokkal kevesebb mint szokott. A sok fájd. csillapító ütközhetett a fogigátlóval? Ilyen esetben károsodik a baba?
2015. okt. 14. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
100%

"Az is kész!A gyerekek megfürdetve,lefektetve.Szeretnél még valamit?!"


Igen! Keress másik kérdést,mert ide túl jó vagy... :-D

2015. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 A kérdező kommentje:

napi 15 cataflam és hasonló erősségű gyógyszerek? Normális vagy te???



Szerintem igen. Ugyanis ennyi kellett hogy max kitudjak kelni az ágyból és ellássam, oviba hordjam a gyerekeket. Tán te a helyemben egész nap fetrengtél volna?

2015. okt. 18. 13:18
 63/79 anonim ***** válasza:
92%
Ez kamu. Én igen csúnya foggyökér gyulladásra szedtem pár hete cataflamot. Orvos írta fel és azt mondta, napi maximum 3 szemet vehetek csak be, annál többet nem. De nem is kellett kettőnél több, mert annyira kiütött egy is. Iszonyat erős fájdalomcsillapító és egy is hatásos. Ha a kérdező igazat mond és 15 szemet vett be egy nap, akkor én vagyok a mikulás. Ebből is látszik, hogy provokátor! Jót szórakozik, nah... :D
2015. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor a te fogad sem fájt eléggé... örülj neki hogy egy szem hatásos volt. Nem kívánom hogy tudd meg mennyire fájdalmas, és beveszel egyszerre hármat, akkor tudsz felkelni. Persze, kamu, hidd csak azt, engem nem igazán érdekel. Válaszolni azt pont nem tudtál, tök érdekes. Konkrétan idejöttél fröcsögni, mert a 24 "sorstársad".
2015. okt. 18. 17:30
 65/79 A kérdező kommentje:
*mint
2015. okt. 18. 17:30
 66/79 anonim ***** válasza:
93%

Beveszel egyszerre hármat? Azt hiszed jobb lesz, ha egyszerre beveszel hármat? Jézus..szegény gyerekeid. Azért remélem nem kocsival vitted őket oviba. Egy karambol elég sajnálatos lenne a gyerekeidre nézve is, meg azokra is akiket még ki akarsz nyírni.


15 gyógyszertől használhatatlan leszel, totál kiüt. Ha nem így történt, akkor kibszott nagy szerencséd volt. Mindenesetre, hogy normális nem vagy az egészen bztos.


Hármat egyszerre..eszem megáll.


Nekem is volt már nagyon komoly fogproblémám és igen, én megküzdöttem azzal, hogy csak napi hármat vehettem be, de nem akartam tönkrevágni magamat. Az ideális a 4-5 cataflam lett volna, de megálltam. Hát te a 15 szemeddel még mindig nagyon messze vagy.


Azért a gyerekeidnek ne javasold majd, hogy így begyógyszerezzék magukat, ha fáj valamijük, mert azon kapod magad, hogy a fürdő padlóján fekszik eszméletlenül és jobb esetben megússza egy gyomormosással.


(Én voltam aki első körben leidiótázott.)

2015. okt. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:

[link]


Még mindig tartom magam ahhoz, hogy egy unatkozó tinédzser vagy, akinek nincs jobb dolga. Sajnálom ezt igazán, mert azért találhatnál magadnak jobb szórakozást is a suli után és a hétvégén. Baromira megkeseredett lehetsz, ha ennyi az örömöd! Gyorsan próbálj meg kilábalni ebből, mert így soha nem viszed majd semmire! Gyerek vagy, mert gyerekesen írsz (fogigátló pl), hiába is próbáltad álcázni magad, nem sikerült. Értelmes, felnőtt emberek ugyanis eleve nem szednek be 15 szem gyógyszert naponta, akkor sem, ha nagy fájdalmaik vannak. Tudod miért? Mert felfogják ésszel, hogy ez életveszélyes!

2015. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 A kérdező kommentje:
Szánalmasak vagytok. De nagyon! Na minden jót! Én asszem megyek keresek normális embereket, akik eltudnak olvasni egy kérdést és fel is bírják fogni azt. Ja, és még tán válaszolni is tudnak rá :D Na helló!
2015. okt. 18. 20:29
 69/79 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező válaszait olvasva az jutott eszembe, hogy bolond lyukból bolond szél fúj :D Ne várjatok mást :D
2015. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:

Akkor válaszolok neked:

A fájdalomcsillapítónak semmi hatása nincs a fogamzásgátlóra, de te is tanuld meg elolvasni és értelmezni a betegtájékoztatót :)

2015. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!