Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen esetben mindenképpen...

Ilyen esetben mindenképpen elkell vetetnem a babát?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek (pontosan, nem hagytam ki nem hánytam nem volt hasmenés) 2 hete lett egy rossz fogam, nagyon sok gyógyszert vettem be(kataflam, algopirin és társai, napi kb 15 szemet) végül tegnap húzták ki a fogam (még mindig szedek fájd. csillapitot) A menzeszem megjött ugyan a szokott időben, de 5 nap helyett csak 3 napig volt meg, és sokkal kevesebb mint szokott. A sok fájd. csillapító ütközhetett a fogigátlóval? Ilyen esetben károsodik a baba?
2015. okt. 14. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nincs ráírva, hogy kiütné a fog.gátlót, de mivel már több éve szedem ezt a gyógyszert és még soha nem volt olyan hogy kevesebb napig, alig véreztem, ezért eszembe jutott mivan ha... :) De nagyon remélem hogy nem.
2015. okt. 20. 21:27
 72/79 A kérdező kommentje:
SOS! Ma elkezdtem vérezni. Még 5 szem fogigátlóm van. Nemtudjátok mitől lehet?
2015. okt. 30. 15:43
 73/79 A kérdező kommentje:
Javaslom elolvasni az oldal használati utasítását! Menni fog!
2015. okt. 30. 16:01
 74/79 anonim ***** válasza:
89%
ennyi gyogyszer után mit csodálkozol???nem vagy ránk kiváncsi de kiemelted a kérdést...
2015. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:

Ennyi gyógyszer, fàjdalom, és durva foghúzàs utàn ne csodàlkozz semmin.

Ugyan gyógyszert (fog. gàtló) nem szedtem, de mikor hasonló gondjaim voltak, én is megzavarodtam kissé ilyen téren.

2015. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 A kérdező kommentje:
De rátok, csakhogy az előző nem válaszolt. Légyszives az írjon akivel történt már ilyen/van tippje mitől lehet. Köszi
2015. okt. 30. 16:16
 77/79 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 76-os. És ez nálad meddig tartott?
2015. okt. 30. 16:17
 78/79 anonim ***** válasza:
az h tabletta közben vérzel azt jelenti h nem véd vmiért megfelelően a fog.gátló,lehet neked más lenne a megfelelőbb,más fajta.
2015. okt. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 A kérdező kommentje:
1 évvel ezelőtt terhes lettem egy normál hormontartalmú mellett, azóta erősebbet szedek. Sajnos ennél erősebb nincsen. Eddig jó volt ez a gyógyszer. Májusban fognak elkötni, de addig valahogy ki kell húznom ezzel a gyógyszerrel.
2015. okt. 30. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!