Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen esetben mindenképpen...

Ilyen esetben mindenképpen elkell vetetnem a babát?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek (pontosan, nem hagytam ki nem hánytam nem volt hasmenés) 2 hete lett egy rossz fogam, nagyon sok gyógyszert vettem be(kataflam, algopirin és társai, napi kb 15 szemet) végül tegnap húzták ki a fogam (még mindig szedek fájd. csillapitot) A menzeszem megjött ugyan a szokott időben, de 5 nap helyett csak 3 napig volt meg, és sokkal kevesebb mint szokott. A sok fájd. csillapító ütközhetett a fogigátlóval? Ilyen esetben károsodik a baba?
2015. okt. 14. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
78%

ilyen esetben el kelleNE vetetnem?

ilyen esetben károsodNA a baba?


Nekem és sok más hozzászólónak sem kell sepregetnünk, mert tudunk fogalmazni és értelmezni is. Tanulj anya inkább!


Amúgy meg ezt neked találták ki: "a kockázatok és mellékhatások érdekében kérdezze meg orvosát vagy gyógyszerészét"


ÁGYŐ!

2015. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 A kérdező kommentje:
Szerintem fejezd be....
2015. okt. 15. 11:34
 33/79 anonim ***** válasza:
17%
Kedves kommentelők!Bár a kérdés nem feltételes modban sikerült megfogalmazni,de azt gondolom hogy értelmes felnőtt normális gondolkodásu ember megérti mit szeretne a kérdező meg tudni!!!!!!!Kérdező : ha becsuszott a baba (mindegy miért) nem lehet baja,ennyire korai szakaszban még nagyon kevés dologgal lehet ártani.De a saját magad megnyugtatása érdekében csinálj tesztet :) ne aggodj,semmi okod abortuszon gondolkozni.Minden jot neked!
2015. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó :)
2015. okt. 15. 13:28
 35/79 anonim ***** válasza:
72%
A Kérdező úgy tette fel a kérdést, mint akinek legalább 10 pozitív tesztje van, miközben egyértelmű, hogy nem terhes. Erre kérdezte meg tőle az első válaszoló (és utána többen is), hogy mégis milyen babáról beszél, hiszen semmi nem utal terhességre. Én például teljesen normálisan elmagyaráztam neki (annak, aki ugye elvileg 3 gyerekes anya), hogy miért is nem terhes, erre nekem esett. Nem hiszem, hogy egy felnőtt családanyának ekkora kihívásnak kellene lennie, hogy értelmesen megfogalmazzon egy kérdést (mondjuk annak sem, hogy tisztában legyen a terhesség esélyével). Ha nem kezd el hepciáskodni, senki nem minősítette volna, így ne csodálkozzon, ha kinevették.
2015. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
75%

Igazából semmi gond nem lenne, ha a kérdező nem állt volna neki pattogni, hanem képes lett volna annyit írni, hogy bocs, hülyén fogalmaztam, igazából arra voltam kíváncsi, hogy ...

De nem, szerinte mindenki más az idióta, mert nem olvasunk a gondolataiban.

2015. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
10%
csak az első oldalon 6bol 4komment nem éppen értékelhető,normális válasz!Gyakran olvasgatok itt,de ha nem tudok érdemben valamihez hozzászolni,nem is írok inkább!Tényleg ott kötekedtek ahol tudtok!Ha nem jól tette fel a kérdést akkor nem jól,attól még lehet neki értelmesen válaszolni,feltéve persze ha értelmes emberek látogatják az oldalt :) na de mindenki döntse el maga hova sorolja magát :)
2015. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
65%
Olvasd vissza! A kérdező kezdett el hepciáskodni és gúnyolódni. Első megkérdezte: Milyen baba? Mire a kérdező: Nem sikerült azt a négy sort talán elolvasni?
2015. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 A kérdező kommentje:
Azért azt megnézném, hogy 2 heti nem alvás illetve nem evés után, plusz ugye a foghúzás után ti mennyire lennétek észnél. Nem kívánom hogy átélje bárki... Egy kis megértés kéne semmi más.
2015. okt. 16. 07:35
 40/79 anonim ***** válasza:
70%
Kis ellentmondást érzek. Elvárod a megértést, mert te olyan de olyan fáradt és kialvatlan vagy, meg mennyi fájdalmon mentél keresztül, de azért nézz már magadba, kötekedni, nekitámadni a hozzászólókra, nem éppen stílusosan, akiktől elvileg választ vársz, arra van energiád, nem is kevés. Valóban bőven elég lett volna azt írni, hogy bocsánat, ha félreérthető voltam. Mindjárt más lett volna minden kommentelő stílusa is. Tudod, amilyen a mosdó, olyan a törölköző. Amúgy meg megkaptad a válaszodat a kérdésedre, most már higgadj le te is, ha terhes volnál, semmi baja nem lenne a babának, de mivel nem vagy terhes, okafogyott lett ez a dolog. Jó pihenést és minél kevesebb fogfájást.
2015. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!