Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen esetben mindenképpen...

Ilyen esetben mindenképpen elkell vetetnem a babát?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek (pontosan, nem hagytam ki nem hánytam nem volt hasmenés) 2 hete lett egy rossz fogam, nagyon sok gyógyszert vettem be(kataflam, algopirin és társai, napi kb 15 szemet) végül tegnap húzták ki a fogam (még mindig szedek fájd. csillapitot) A menzeszem megjött ugyan a szokott időben, de 5 nap helyett csak 3 napig volt meg, és sokkal kevesebb mint szokott. A sok fájd. csillapító ütközhetett a fogigátlóval? Ilyen esetben károsodik a baba?
2015. okt. 14. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
78%

"NAPOKIG vágod? NAPOKIG!"


vágom hát...de te egyre jobban összezavarodsz...olvasd már vissza a SAJÁT bejegyzéseidet.


"2 hete lett egy rossz fogam, nagyon sok gyógyszert vettem"

"Igaz hogy semmi közöd hozzá de nem szexeltünk. De fogfájás előtt viszont igen.."


na akkor hány napról is van szó?

2015. okt. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
59%
Szinte biztos hogy nem lenne baja.Miert veszekedtek?!
2015. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 Költőnő? ***** válasza:
77%
Van baj a toronyban...
2015. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
68%
Ez nagyon a Mónika show színvonal... Gratulálok mindkét oldalnak...
2015. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
46%

A 49. vagyok.Igen Drágám,éjfélkor.A gyerekek már alszanak,és az Uram is....édesdeden,mert eddig Vele voltam.Nekem meg ilyenkor van egy kis időm.Ám de:KÖZÖD?!

Ja és látod,most is itt vagyok!Megebédeltettem Őket,és délutáni szundi van.Te is lazíts egy kicsit,mindenki jobban járna.Leginkább a Párod....

2015. okt. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
22%

Utolsó!

Vigyázz,az Urad le ne ba..zon egy nagy fülest,mert mosogatás helyett itt lopod a napot! :-D

2015. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
Utolsó:nem,nem,cuki voltam,egyből bepakoltam a mosogatógépet....
2015. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
55%
Jah,akkor húzzál vasalni! :-D
2015. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
67%
Az is kész!A gyerekek megfürdetve,lefektetve.Szeretnél még valamit?!
2015. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
95%

Hát ezt csodálatos volt végig olvasni. :D Nem akartam írni, de nem tudok elmenni amellett, hogy napi 15 cataflam és hasonló erősségű gyógyszerek? Normális vagy te???


A cataflamból még legrosszabb esetben is maximum napi 3, és ha még emellé esetleg be is veszel algopyrint vagy valamit még akkor is nagyon messze járunk a 15-től.

A feltételes módokat meg lehagytad, ne háborogj. Terhes meg nem vagy, 3 gyerekes anyuka létedre szomorú, hogy ezt nem tudod. (Akár abból, hogy elmész a gyógyszertárba/dmbe és veszel egy qrva tesztet.)

2015. okt. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!