Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyire megterhelő lelkileg...

Mennyire megterhelő lelkileg és testileg egy abortusz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves egyetemista vagyok. Boldog párkapcsolatban élek a baràtommal egy albérletben. Tablettát szedek, most mègis teherbeestem. 5-6 hetes a baba.Nem terveztem gyereket, egyáltalàn és 22 évesen fiatalnak tartom magam egy màsik élet gondozàsához. Egyetem mellett, hogy lehet felnevelni egy gyereket?? Nem akarom abbahagyni a tanulàst és lemondani a karrieremről. A barátom mellettem áll bárhogy is döntök, de ő meg szeretné tartani.de egy albérletben, egyetem mellett,kis fizetéssel milyen élete lenne? Nem terveztem és az abortuszban gondolkodok. Lelkileg nagyon meg fog viselni? Fájni fog? Vagy tartsam meg? Van itt olyan aki jogj egyetem mellett babàt vàllalt? Köszönöm a vàlaszokat.
2016. jan. 10. 22:17
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
54%

37#-es válaszoló vagyok:


Gratulálok:)

Legyetek nagyon boldogok.

2016. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
67%

16-os vagyok.

GRATULÁLOK:)

Karácsonykor már hárman lesztek:)

Sok boldogságot!

2016. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
50%
Na, mi lett végül?:) Megszületett már a babád?:) Hogy vagy?
2016. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 alf válasza:
33%
még sosem bőgtem el magam gyakorikerdeseken, eddig. gratulálok, jó döntés volt.
2017. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy végül így döntöttél! Biztos nagyszerű döntést hoztál!


Csak hogy példát mondjak hasonló helyzetre. Nekem anyám 20, apám 21 éves volt, amikor nővéremmel anyám terhes lett, és épp fősulit csinálták, és anyám szüleinél laktak, és stabilnak érezték a kapcsolatukat, ezért összeházasodtak, és bevállalták nővéremet. Nagyon kemény volt így elvégezni a fősulit, de megcsinálták, és azóta lett még egy gyerekük, aki én vagyok. :)

2019. jan. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!