Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi idő, míg túl teszi...

Mennyi idő, míg túl teszi magát rajta az ember?

Figyelt kérdés

6 hónapja volt abortuszom.

Szerettem volna megtartani, de a párom nem akarta. (9 éve vagyunk együtt.) Logikusan nézve tényleg rosszkor jött. Mondjuk nem is nagyon van ilyen, hogy jó időzítés. Viszont a lényeg az volt, hogy ő nem akarta. Nem akartam rá eröltetni, bele egyeztem, hogy elvetessük.

Érzelmileg nagyon megbántam. Bár, ha az anyagiakat, meg minden mást nézünk, akkor "helyes döntés" volt.


Sokat sírok azóta is. Már zavar a dolog a mindennapi dolgaim közben is. Nem csak este jön rám.


Nem tudom mit csináljak. Nem bírok a kisgyerekes rokonok közelében lenni. (Ők azt hiszik, nem szeretem a gyerekeket. Pedig pont fordítva van.)


Pszichológusra nincs pénzem. Mi lenne a megoldás?



2016. dec. 14. 23:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
11%
29es oké, te képtelen lennél örökbe adni, én meg abortáltatni. Inkább kihordom és adok neki esélyt a normális életre és szerető családra, minthogy önzően elvegyem az életét. Jó, aki akarja tegye, csak aztán ne vergődjön hogy de rossz neki.
2016. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
51%

Te akartad, a párod nem. Hagytad magad meggyôzni a körülményekre hivatkozva és ezért haragszol magadra. Ezért nem tudsz tùl lépni. Mert ésszel döntöttél nem szívbôl. Az segít, ha megbocsájtasz magadnak és feloldod ezzel a haragodat önmagaddal szemben.


Egy szegénységben, használt cuccokon felnôtt, elvált szülôk 3.gyermeke, aki ma már két gyermek édesanyja

2016. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
84%

#31

Azért mert egy nő nem tud teherbe esni, vagy sajnálatos módon elveszíti a magzatot, az még nem azt jelenti, hogy a termékeny nőknek mindenáron szülnie kell csak azért, hogy a meddő párok örökbefogadhassanak egy babát.

Az abortuszról mindenki másként vélekedik.

Tiszteletben kell tartani mindkét álláspontot.

2016. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%
Soha
2016. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!