Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alvásprobléma 12. héttől? 😭

Alvásprobléma 12. héttől? 😭

Figyelt kérdés

Alapból jó alvó vagyok, szinte mindig végig aludtam az éjszakákat, illetve ha valami miatt fel is ébredtem, könnyen vissza tudtam aludni. Az első trimeszterben (5. hettol egészen a 11.-ig) napközben is aludtam par órát szinte minden nap munka utan, plusz éjszaka is, ami gondolom normalis is.


Sajnos az utóbbi 1-2 hétben sokszor felébredtek ejjel es nem tudok vissza aludni, illetve elaludni is nehezebben sikerül.


Mivel én itthonrol “távmunkában” dolgozom, reggel 5 elott kelek az időeltolódás miatt, ami eddig nem okozott problémát, még télen sem, amikor egy órával előbb kell kezdenem. Legkésőbb 9-kor már alszom, ugyhogy az átlag 7-8 ora -vagy amikor még korábban lefekszem több is- alvás megvan.

Sokszor fáradtan kelek fel, várom a hétvégét, azonban akkor maximum 7 órát tudok csak aludni, utana kipattan a szemem, akkor is, ha sokáig fent vagyok, illetve van, hogy nem tudok aludni ejjel 2-3-ig. Sokszor kell mosdóba is járnom, van, hogy felébredtek, hogy ehes vagyok, melegem van/fázom, stb... mi lesz később?! 🤦🏼‍♀️ Sajnos hétköznap is van, hogy lefekszem korán, 7-7.30, azonban hajnali 1-kor felebredek es nem tudok aludni 4-ig.... utana sikerül elaludni, de 5 elott kelhetek is....


Másnak os volt hasonló gondja? Még csak most léptem at az elso trimeszter, nem is tudom, mi lesz majd a 3.-ban... ez a hormonok játéka lehet?



2020. jún. 15. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen. Én 28 hetes vagyok, az elejètől rosszul alszom, èn mondjuk pisilni járok. A minimum a 2 kelès egy èjszaka, de volt màr 5 is ( na akkor nagyon fàradt voltam napközben).
2020. jún. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is már az elejétől rosszul alszom,állandóan pisilnem kell. Úgy látszik ez most már így marad.😁
2020. jún. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez ilyen. Mondjuk ém pont 12.hétig nem tudtam jól aludni.

Most 26 hetes vagyok és van amikor előfordul még.

2020. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor felfogom ugy, mint egy kis tréning, amikor megszületik a baba es kelni kell hozza éjszaka... 😃 sajnos en sem működők tul jol, ha 7 órának kevesebbet alszom, de szerintem ehhez ideje hozzászokni ☺️ Kitartást es jo babavárást mindenkinek!
2020. jún. 15. 08:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 12. hétben és nálam nagyon változó. Van hogy úgy vagyok ahogy te hogy csak forgolódom és nem tudok aludni, máskor meg alig tudok felkelni reggel mert simán átalszom az éjszakát és még aludnék. Úgy ez most ilyen. Az első terhességemnél nem volt ilyen gondom.
2020. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!