Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés terhesen. Mit szabad?...

Hasmenés terhesen. Mit szabad? Mitől enyhül? Ettem étcsokit, ittam Normaflore-t.

Figyelt kérdés

Napok óta kínoz és ma már komoly fájdalmakkal, hasfájással jár. Nem hiszem, hogy fertőzés, hőm nem változik, de ötletem sincs, hogy mi lehet.

Okolnám a magnéziumot is, de ha attól lenne, miért fájna a hasam?


2010. aug. 7. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

á nem hiszem.

széntablettát szedj pár forint a patikában és megmondják mennyit szedj...

egyél reszelt almát v. rizst az megfogja kicsit.


Ne aggódj! A körzeti nem látott ezek szerint? érdemes lenne...


a magnéziumtól biztos nem.

2010. aug. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem látott körzeti meg szabin is van :-( ha nagyon bedurvul a helyzet, még elmehetek ügyeletre, bár a férjem csak 11 körül ér haza, de valahogy megoldanám. Néha nagyon fáj és félek, baja lesz a babának, még csak 25 hetes.

most a csoki óta kicsit jobb, de étvágyam sincs semmi.

1 db almám és 3 db banánom van itthon. esetleg főzök krumplit, az is van pár szem.

köszi a gyors választ!

2010. aug. 7. 19:53
 3/11 A kérdező kommentje:

Széntablettám nincs, de nem szívesen tablettáznék amúgy sem, csak ha nagyon muszáj. :-( még várok.

Szegény kisfiam mocorog azért, biztos neki sem kellemes :-(

2010. aug. 7. 19:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Próbálj enni egy kis banánt vagy reszelt almát. A főtt, sós krumpli is jó. Vizet csak apró kortyokban igyál, de igyál, mert különben kiszáradhatsz.

Szegény, tudom, milyen kellemetlen... :(

2010. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ettem egy banánt, milyen jó, hogy épp ma vettem és ráadásul sikerült picikéket venni. most fő a sós krumpli. enyhülhetne azért lassan, eléggé háborog a gyomrom :-( olyan kellemetlen az egész hasam.

volt már egy-szer-kétszer hasonló az elmúlt pár hétben, de akkor csak a méhem felett fájt, most viszont alul is, a méhnél és kicsit megijeszt, pláne, hogy amúgy is sokat keményedik, görcsöl a hasam.

igyekszem sokat pihenni, feküdni is

2010. aug. 7. 20:20
 6/11 anonim ***** válasza:
igyál bőséggel! nem okoz bajt ,inkább kimossa a szervezetből, átmossa a beleket. A rizs az nagyon jó,egyél almát,kekszet.Nekem is volt 30hetesen 3napig,kegyetlen volt.én össze ettem mindent,és össze vesztek oda benn!
2010. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de miért nem akarsz bevenni szén tablettát? Azzal, hogy nem kezeled a tüneteket,többet árthatsz mint a tablettával, ami egyébként TELJESEN ÁRTALMATLAN!
2010. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyelőre azért nem veszek be, mert nincs itthon. Elmenni meg nem mernék most érte. Egyrészt ki tudja, meddig jutnék, bár kicsivel már jobban vagyok, krumplizok :-) másrészt meg a mi környékünkön nem tanácsos ilyenkor egyedül mászkálni meg egyáltalán mászkálni. Szóval leginkább azért nem veszek be, mert nincs, de ha az elfogyasztott krumpli és banán se marad bennem, akkor hívom a férjem, hogy szerezzen valahonnan tablettát, mert akkor tényleg nagy a gáz. most még reménykedek, hogy a "fogós" ételek elegendőek lesznek. ma a dinnyétől kezdődött újra amúgy :-( és fájdalmat csak ma okozott, tegnap csak sokszor voltam vécén, de nem fájt különösebben. lehet tegnap izgultam picit :-) 4D-n voltunk :-) ma viszont nem izgultam és mégis... remélem, msot már jobb lesz, köszönöm a tanácsokat
2010. aug. 7. 20:55
 9/11 A kérdező kommentje:

Megadom magam :-(((( itt valami bibi van tényleg...

hívom a férjem és az ügyeletet. bár sokkal többet ők sem tudnak hozzátenni, mint sok folyadék és széntabletta, igaz? :-( a krumplinak és a banánnak sem tetszett odabent :-(

csak ússzam meg hányás nélkül :-( annak az utóbbi években mindig ájulás, kórház és infúzió a vége nálam :-(((

2010. aug. 7. 21:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagy? Javult a helyzet tegnap óta? Szurkolok!
2010. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!