Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy depis lettem?

Lehet hogy depis lettem?

Figyelt kérdés
Minden nap sírok és nagyon könnyen elsírom magam.Állandóan jár az agyam,a barátnőmmel ritkán tudok beszélni hogy kiöntsem a szívemet mert messze lakik.A Párommal meg olyan dolgokat nemtudok megbeszélni mert ő nem tud tanácsokat adni olyan dolgokban.Tisztára be vagyok fordulva!Úgy érzem sokszor hogy csak én örülök a Picinek!Szerintetek mit csináljak?24hetes km
2010. szept. 26. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez rossz érzés de természetes.A hormonok,ababa,itt a nagy vbáltozás azzal,hogy szülők lesztek,természetes ha nehezen viseled.Hidd el jobban leszel.

A férfiak meg inkább csak akkor mutatják ki az örömüket ha már megszületett,ők igazán most még nem érzik át.

Én a terhességem alatt bekattantam:)

vicces igy utólag de akkor tiszta dilis lettem,hisztis,sírós.

Nyugi elmúlik.

2010. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj eljárni tornára ott szerezhetel kismama barátokat,és ha összejártok és kibeszélitek a dolgokat jobb lesz.
2010. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van 1-2barátnőm itt is(a városban)de ők nemtudnak annyi mindent rólam mint ő aki messze lakik.Sokminden miatt is kell idegeskednem (családi gondok)és félek hogy bedilizek!nemakarom hogy ez az egész kihasson a Kicsire is!
2010. szept. 26. 17:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a gyors válaszokat!!!
2010. szept. 26. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Néhány napja én "sem bírok magammal", feltörnek rossz, sérelmes emlékek a férjemmel kapcsolatban, amiket én sem tudok végre tisztába tenni és csak gyűlik-gyűlik, megőrülök attól, hogy már 4 hete és még plusz 4 hét, amíg kiderül, hogy genetikailag rendben van-e a baba. Alig merek hozzá ragaszkodni. A kismama ruhát sem kezdem el varrni, mert valamifajta átkot érzek magamon. Iszonyatosan stresszelek, nagyon fel tudom magam izgatni, sírok, hogy leadjam a feszültséget, de olyan mintha megállt volna az idő. Én nem bánom, ha tudom, hogy engem érintőleg lehet jobb, de tényleg a babának ne legyen semmi baja.
2010. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Skype-oljatok a barátnőddel, ha van rá lehetőségetek, igényetek. Így ingyen beszélhettek, csak net, meg mikrofon kell hozzá.
2010. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen lenne rá lehetőség de neki 5hónapos a kislánya és nem ér rá leülni a gép elé.
2010. szept. 27. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!