Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha rossz anyagi helyzetben,vis...

Ha rossz anyagi helyzetben,viszont házasságban,óvatlanság,felelőtlenség miatt teherbe esnétek,mindenki azt mondaná,hogy nem jó ötlet megtartani,mert miből nevelnétek fel,még a párotok sem támogatna,mit tennétek,ha belül mégis szeretnétek megtartani?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 23:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:
9-es két éve gyűjtünk egy kártyára minden hónapban 13 000 forintot, ami kamatozik 7%-ot. Nem sok, viszont ennyit tudtunk megengedni. Az eddig összegyűlt pénzt decembertől használhatjuk fel, eredetileg házra kezdtük el gyűjteni.
2022. okt. 7. 01:19
 12/78 A kérdező kommentje:
7-es tudom, hogy a férjem nem lépne le semilyen körülmények között. Nem olyan a kapcsolatunk, hogy bármilyen nehézség miatt szarban hagyjuk egymást a könnyebb utat választva, komolyan gondoltuk az egészségben-betegségben, gazdagságban-szegénységben részt. A családunk támogatna anyagilag, ahogy tudna ebben biztos vagyok, de nem a szüleinknek akarok gyereket szülni, szóval igazatok lehet. Bár nagyon nehéz elengedni… 😢
2022. okt. 7. 01:23
 13/78 anonim ***** válasza:
96%

Ha gyerek nélkül sem tudsz munkát találni, akkor gyerek mellett még annyira sem fogsz, hiszen hozzá kell majd igazodni. Szóval kb. 7-8 évig kéne egy fizetésből megélnetek.


Egyébként meg mindenki úgy alapít családot, hogy biztos benne, hogy együtt fogják felnevelni. Aztán a legtöbb esetben nem így alakul.

2022. okt. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
87%

Logikusan gondolkoznék.

Nem szülnék más nyakára/pénztárcájára, és egyedül sem vállalnám.

Nem sanyargatnám a gyerekem sem a nincstelenségre.

2022. okt. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
67%
Nem kefélnék azzal a rötyvedékkel aki ilyen helyzetben nem támogatna, ergo ez meg sem történhetne.
2022. okt. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de tényleg nem értem, hogy ha valahol nincs munkalehetőség, akkor mégis miért nem lehet olyan helyre költözni, ahol van. Mi jó van abban, hogy elvegetáltok anyóséknál, ahol normális pénzt nem lehet keresni, önállóságra, családra gondolni se tudtok, és kilátás sincs rá? És úgy tesztek, mintha ezen nem lehetne változtatni, és te inkább mlm-ezel, mint hogy értelmes döntést hozz, keress rendes munkát meg a férjedis, es odaköltözzetek. Aztán jön a nyafogás, hogy nincs mit tenni, abortusz kell. Lett volna mit tenni, csak lusták és tehetetlenek vagytok, és ezt a gyerek szívja meg, akinek persze lehet, hogy jobb így, hogy elveszik, mint ha ilyen málészájú nyálafolyató szülei vannak.
2022. okt. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
92%
De benne legalább felmerül a kérdés hogy megtartsa e, mert kapisgálja hogy valami nem oké. Sajnos sok mindenkiben nincs meg ez a képesség, és megszüli a 10. gyereket is, nemhogy apóshoz, de inkább az istálló a jó szó rá.
2022. okt. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
89%
SOHA nem tartanám meg a gyereket rossz anyagi körülmények között, mert én is abban nőttem fel és tisztában vagyok vele, hogy mennyi szar már gyerekként is! És borzalmasan utálom azokat az embereket, akik ilyenkor próbálják győzködni magukat, hogy ez is-az is felnevelte a gyerekét és mégis megéltek valahogy. NEM. Gyereket normális körülmények között vállalunk és kész. Ne tartsd meg. Magatokat sem tudjátok eltartani.
2022. okt. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelműen nem tartanám meg. Nem is értem, hogy merül fel benned a gondolat. Munkanélküli vagy, a férjed tart el, aki nem akar gyereket.
2022. okt. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
84%
Miért akarnál több életet megnyomorítani? Nem értem a kérdést, illetve hogy egyáltalán miért kérdés ez. Annyira szomorú. ☹️
2022. okt. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!