Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha rossz anyagi helyzetben,vis...

Ha rossz anyagi helyzetben,viszont házasságban,óvatlanság,felelőtlenség miatt teherbe esnétek,mindenki azt mondaná,hogy nem jó ötlet megtartani,mert miből nevelnétek fel,még a párotok sem támogatna,mit tennétek,ha belül mégis szeretnétek megtartani?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 23:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 A kérdező kommentje:
70-es, köszönöm a választ! Minden jót és sok kitartást kívánok nektek! 😊
2022. okt. 7. 23:53
 72/78 anonim ***** válasza:
22%
Kedves Kérdező! Én a helyedben megtartanám, és utána néznék az ottani juttatásoknak, illetve segítő szervezeteknek. Nagyon fontos, hogy Te úgy érzed, szeretnéd a kicsit. Minden jót kívánok, és jó döntést!
2022. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
86%

"Nagyon fontos, hogy Te úgy érzed, szeretnéd a kicsit"


Sajnos ez a legkevésbé fontos, tekintve, hogy szeretettel nem lehet jóllakatni a gyereket.

2022. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
83%

Segélyre szülésre buzdítod?

Gratulálok…

2022. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen körülmények közé ne vállalj gyereket. Saját magatokat alig tudjátok elatartani, akkor a baba kiadásaira miből futná?
2022. okt. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim válasza:
100%

Szia. 😊

Nem tudom mi ez a sok komment, nem is érdekel igazából.

Én csak annyit tudnék neked mondani, hogy én és a párom is kint dolgozunk Ausztriában, én már itthon vagyok a 3 hónapos babával. Kintről kapunk majd mindent. Nem rég vettünk hazat amire hitelt fizetünk, van 2 autónk azok hitel mentesek. Egyszóval nem olyan rossz a helyzetünk, mint a tiétek. Amit egyébként sajnalok, tényleg! De én a mi helyzetünkben sem tartanám meg a babát, mert tényleg nagyon sok kiadás van vele, így hogy ebben a világban napról napra drágul minden eszméletlen nehéz lenne, hidd el nekem 😞 és csak Te szenvednél tőle, hogy az alap dolgokat sem tudod neki megadni, nem hogy egy kis pluszt. Én tudom, egy gyermek nagy ajándék, de a helyedben most elvetetnem és amint össze szedtem magam a parommal újra bele állnék. De ez én vagyok 😊

2022. okt. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
100%
Én abortusz ellenes vagyok,viszont kevésbé lenne fájdalmas elvetetni,mint azt látni,hogy éhezik a gyerekem.Sajnos elvetetném és sűrgősen munkát keresnék,nem kifogásokat!
2022. okt. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim válasza:
64%

Ha én teherbe esnék, nagyon nagyon megijednék!

38F

2022. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!