Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség megállapítása? Több...

Terhesség megállapítása? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma vagyok 5+2.

Ma délutánra van időpontom magán nőgyógyászhoz. Arra számítok hogy szívhang még valószínűleg nem lesz, viszont a terhesség tényét megállapítja így is igaz? Tehát papírt kapok róla?

Azt tudom hogy 1-2 hét múlva mennem kell majd újra, addigra már lesz szívhang.

Illetve hüvelyi ultrahangot fognak csinálni?



jan. 8. 10:16
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

9-es Nincs se vérzés se görcs Hálistennek.

Viszont mindenképp szeretnénk tudni hogy van petezsák illetve hogy méhen belül van.

jan. 8. 10:46
 12/41 A kérdező kommentje:
10-es szerencsére nem kell a papír se Táp pénz se semmi hasonló dologhoz. A legjobb barátnőm egészségügyben dolgozik és ő ajánlotta hogy mindenképp menjek el megnézetni hogy méhen belül van-e. Semmit nem vesztek vele igazából.
jan. 8. 10:47
 13/41 anonim ***** válasza:
62%
Veszteni nem,ez igaz. :) Csak ordas baromság. Viszont szorítok,hogy minden rendbe legyen! Az jó,ha minden rendben.
jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
13-as még annyi lemaradt a történetből hogy Cisztás vagyok és valószínűleg a barátnőm ezért is mondta hogy menjek most ilyen hamar orvoshoz.
jan. 8. 10:57
 15/41 anonim ***** válasza:
64%

Nekem 5 hetesen petezsákkal és szikhólyaggal a meddőségi központban azt írták a papírra, hogy terhesség bizonyított, terhesgondozás javasolt.


Azzal hogy valakinek esetleg egy méhen kívüli terhességet az 5. héten megállapítanak, nem csak a 6. héten még lehet menteni a petevezetékét és azt hogy lehessen még valaha természetes úton gyereke, szóval egyáltalán felesleges ilyen korán nőgyógyászhoz menni, ha valaki tudja mire számítson.


Annak nem érdemes aki utána ide jön jajjgatni hogy nincs szívhang 5 hetesen mi lesz most...

jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
15-ös. Köszönöm a válaszodat, Én tisztában vagyok azzal hogy most még szívhang nem lesz. Viszont ha esetleg méhen kívüli akkor egyből tudunk reagálni rá. Természetesen bízom a legjobbakban viszont az egészségem nem ezen a pénzen múlik amit ki adok most egy magán nőgyógyászati rendelésre.
jan. 8. 11:10
 17/41 anonim ***** válasza:
70%

Méhen kívüli terhességet nem látnak 5 hetesen…

Ilyenkor a petezsák pár mm-es, amit még a méhen belül nem olyan nehéz megtalálni, de méhen kívül esélytelen. Tök felesleges orvoshoz menni ennyire korán, mert ha csak 1-2 napot csúszott az ovuláció, szar se fog látszani. Beparázol, kètnaponta vérvétel meg UH és közben összeszarod magad. És ha van is petezsák, semmire sem garancia. A méhen kívüli terhesség meg nem 5 hetesem szokott szétrepedni….

jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
17-es mivel pozitívak a tesztjeim ezért ha méhen belül nem lát semmit akkor nagy valószínűséggel méhen kívül van ha tovább nő a HCG.
jan. 8. 11:40
 19/41 A kérdező kommentje:
Igazából ma délutánra időpontom van amin változtatni nem fogok csak tapasztalatokra lettem volna kíváncsi.
jan. 8. 11:42
 20/41 anonim ***** válasza:
58%

Nem, ha nem lát semmit, akkor vagy méhen kívül van, vagy nem fejlődik, vagy szimplán baromi korán mentél.

Vesznek egy hcg-t, jó eséllyel lesz egy max 1500-as hcg. Várhatsz két napot, megint uh, megint vérvétel. Ne gondold, vagy majd 150-as hcg-vel nekedugranak a műtéttel…

jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!