Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség megállapítása? Több...

Terhesség megállapítása? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma vagyok 5+2.

Ma délutánra van időpontom magán nőgyógyászhoz. Arra számítok hogy szívhang még valószínűleg nem lesz, viszont a terhesség tényét megállapítja így is igaz? Tehát papírt kapok róla?

Azt tudom hogy 1-2 hét múlva mennem kell majd újra, addigra már lesz szívhang.

Illetve hüvelyi ultrahangot fognak csinálni?



jan. 8. 10:16
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
50%
7.-8.hét előtt teljesen felesleges menni.
jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
64%

A tényekről fogsz papírt kapni, élő terhességet még nem fog megállapítani, majd 2-3 hét múlva.

Miért félsz ennyire a méhen kívüli terhességtől, ha nincs semmi problémád?

jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
50%

A méhen kívüli nagyon ritka, ha semmi panasz, nincs rá okod.

Nagyon kedvesek az egészségügyis barátnőid, hogy ezzel riogatnak.

jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Volt már méhen kívűli terhességem, vetélésem is.

A barátnőm nem riogat semmivel

Annyit mondott menjek el nézessem meg.

Nem írtam egy szóval sem hogy a barátnőm mondta azt hogy méhen kívüli lesz a terhességem illetve hogy bármi gond van ő csak egy jószándékú tanácsot adott. A környezetemben lévő ismerőseim akik voltak kismamák java részük ugyan ilyen korán ment orvoshoz. Na és képzeljétek el nem cseszte le őket a doki hanem megvizsgált őket és közölte hogy menjenek vissza egy vagy két hét múlva.

jan. 8. 12:01
 25/41 anonim ***** válasza:
75%
Lecseszni nem fog. Csak nem 100%,hogy lát bármit is.
jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Igazából nem véleményekre voltam kíváncsi hanem tapasztalatokra, javarészt pedig sajnos tapasztaloktokat nem sokat kaptam viszont ítélkezést azt igen. Nem kértem ki senki véleményét arról hogy mit gondol hogy én ilyen hamar megyek orvoshoz. Nem ez volt a kérdés.
jan. 8. 12:10
 27/41 anonim ***** válasza:
84%
Választ is kaptál. Élő terhesség nélkül nem tudnak gondozásba venni.
jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
60%

Lehet, hogy ezt tapasztaltuk, amit véleményünk?

Mehetsz orvoshoz, de semmi nem fog történni.

jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

20# Sajnos ez így van. Amíg nem látnak semmit,nézik a HCG-t,plusz újra és újra UH. Én még olyat nem láttam,hogy panasz nélkül,de nem látják méhen belül sem kívül nekiugranak műteni. :\ Max addig szétidegeli magát a nő. De mondjuk csak a 3 ismerősömről tudok,akinek ez lett,nekik nézegették elég sokáig mire meglett,szimplán volt már 6 hetes is,sőt. De lehet máshol nem így van.

Nem fognak lecseszni,megnézik,látnak-e bármit,és visszahív,mert még nem élő terhesség. Ha nem lát semmit is visszahív 1 hét múlva. Menj el és kiderül. Én mindkettőnél 6+2-n voltam,de most a másodiknál azért így,mert utána hetekre szabira ment a dokim. De jó volt így,volt szívhang mindkettőnél,minden oké volt. De az én dokim,akinél az elsőt is és most a másodikat is viszem,ő alapból ha kimarad rá 2 hétre hív mindenkit be időpontra,mert "akkor már látni is valamit". De én parázós vagyok :D Ha nekem nem lett volna ott szívhang,vagy nem látott volna semmit,a következő ultrahangig biztosan lerágom a körmöm is,ennél később akartam volna emiatt menni. Sok sikert!

jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

29-es nagyon szépen köszönöm hogy leírtad a tapasztalatodat.

Sehol nem írtam egy árva szóval sem hogy neki állnának engem megműteni mert nem látlak sehol semmit.

jan. 8. 13:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!