Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » “Elég” szerintetek a kombinált...

“Elég” szerintetek a kombinált teszt, vagy inkább Prena?

Figyelt kérdés
Ma megyek 12. Hetes ultrahangra és kombinàlt tesztre. Tudom korán goldolkodom…:D eddig is agyaltam rajt de a dokim még a kombináltra is azt mondta, hogy a korom miatt meg úgy összességében igazaból nem indokolt, de mondtam, hogy azt mindenképp. Viszont olvasgattam azért és sokan írták, hogy elavult már a kombinált stb. stb.
febr. 5. 07:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
A vérvételi eredményeket nem kaptad meg?
febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 A kérdező kommentje:

Fhuu ne haragudj, kezdő vagyok még azért ne vagyok képbe ennyire :D

Hát a Czeizel intézmény küldött egy leletet a kombinált tesztről. Mást nem kaptam.

febr. 8. 14:36
 53/71 anonim ***** válasza:
Gondolom vért vettek tőled. Ilyenkor az ultrahang mellett számít a PAPP-A és a szabad béta HCG szint, ha abban eltérés van az is utalhat problémára. Nézd meg az eeszt-re nem e tették fel
febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 A kérdező kommentje:

Nagy nehezen megvan!

PAPP-A: 0,196 iu/L 0,062MoM

Szabad B-hCG: 4,85 ng/ml 0,096 MoM

febr. 8. 14:52
 55/71 anonim ***** válasza:
Ez pedig teljesen jónak tűnik
febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 A kérdező kommentje:
Most picit utánaolvastam, csak olyan nehéz értelmezni, de nem 0,2-5,0 MoM között vannak a jó értékek?
febr. 8. 15:17
 57/71 anonim ***** válasza:
Most néztem nekem 1,9 és 1,2 volt, ahhoz képest tényleg alacsony a tiéd. Lehet akkor ezért magasabb a kockázat
febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, egyben kell értékelni, az pedig alacsony kockázatot hozott ki.
febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
74%
58 az a baj, hogy nem mindegy, múltkor olvastam egy sztorit ezzel kapcsolatban, ott is negatív lett a teszt, viszont külön nem nézték meg és a vérvételből látszódott, hogy beteg a baba.
febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
19%
A kombinát teszt úgy van kitalálva, hogy a vérvételt és az UH-t együtt értékelik. Tök feleslegesen hergeled hülyeséggel a kérdezőt.
febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!