Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alvàsproblèma 22 hetesen?...

Alvàsproblèma 22 hetesen? Teltsègèrzet estère, ami nagyon kellemetlen. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

22 hetes kismama vagyok, alig alszom valamit èjszakànkènt.


Olyan teltsègèrzetem van estènkènt, hogy borzasztòan kellemetlen. Ùgy èrzem szèt akar a hasam szakadni, nagyon nehèznek èrzem és hol van mèg a vège. A csìpőcsontom nagyon fàj a bal oldalon màr egy hete, többször felèbredek rà. Kihat a fàjdalom az egèsz làbamra.


Tippek, hogy mi segìthetne, hogy ne èrezzem ezt a teltsègèrzèst? Esetleg valakinek jòtanàcs a csipőfàjdalomra?


Köszönöm szèpen



#Csípőfàjdalom
ápr. 5. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 hetes vagyok, nekem is volt egy rosszabb időszakom, most már jobban alszok. Nekem a teltségérzet nagyrészt a puffadás miatt van, esetleg Espumizan, édeskömény tea segíthet.
ápr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb félidőtől jelentkezik ez hullámokban, nem tudom, mikor aludtam két óránál többet egyszerre, mindig más miatt. A csípőfájdalom viszont állandó nálam. Alig várom a végét. (39+3 vagyok)
ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A teltségérzetre, puffadásra én is az espumisant használom.

A csípőfájdalom miatt pedig ha sikerül a megfelelő pózt megtalálni párnával vagy a férjemmel alápolcolva, akkor tudok aludni. De felkeléskor, pozícióváltáskor ugyan úgy fáj sajnos.

Kitartást!

ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!