Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor mondta el a kollégáin...

Ki mikor mondta el a kollégáinak. hogy babát vár?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 11. hétben. A kollégáknak semmiképp nem mondanám el a 12. hét előtt, inkább csak kíváncsi lennék, hogy ki mikor mondta el.

Én egy nagyon vékony lány vagyok és már most látszik a pocakomon, hogy nagyobb, mint pár héttel ezelőtt, szeretném elkerülni a pletykálkodást, hogy mennyire meghíztam...

A főnököm már tudja, neki el kellett mondanom, mert máskülönben nem tudtam volna a vizsgálatokra elmenni, ő ezzel kapcsolatban nem is adott tanácsot, azt mondta, hogy akkor mondam, amikor nekem kényelmes (már, ha szeretném, mert nem vagyok köteles a kollégákat tájékoztatni)



ápr. 5. 11:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
51%
A vezetoknek a 14. héten, a sima kollégákkal meg úgy voltam, hogy majd ha látszik, akkor rájönnek, de ez is kb. ugyanakkor volt. Egy kolleganőmnek a 13. héten elmondtam, egy másik pedig szinte az elso perctől tudta, de ő barátnőm is.
ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!